reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

Dziewczyny z doswiadczeniem.
Po co jest rozek? Czy jest konieczny? Czy wklada sie do do wozka ,czy nosi bobika w nim w domu. Przepraszam za glupie pytania .ale ogladam wlasnie na allegro i nie mam pojecia czy to jest koluderka ,czy co ?:confused2:
 
reklama
julieet świetne te bodziaki!
winki u nas w pracy malutkie dzidzie w rożkach leżały czasem w łóżeczku i karmiło się maleństwa też w rożku często - mnie się tak wygodniej karmiło maleństwa, bo jakiejś super wprawy nie miałam, a pracowałam generalnie na grupie starszej
 
winki80 jak to uważa ja zamierzam kupić taki rożek owija się w ten rożek dzidzie i jest wygodniej jak np przyjdą goście w odwiedziny łatwiej takiego maluszka jest trzymać na rękach można też wykorzystać jako lekką kołderkę

jeśli chodzi o kolor różowy też mi się nie podoba w nadmiarze u dziewczynek nie powiem można założyć jedną cześć ubranka w tym kolorze ale nie od główki do stóp raczej też unikam tego koloru mam zaledwie kilka sztuk w tym kolorze nie podoba mi się taki słodki przebrany cukiereczek brry;-)
 
choroba itp). Takze tego typu przedmioty jak kosze mojrzesza czy kolyski sa bardzo praktyczne na te pol roku przynajmniej jesli ktos nie chce miec dzidzi w sypialni non stop :)
nie do końca tak jest ,zamierzam po pewnym czasie złożyć kołyskę i na jej miejsce dać łóżeczko ;-)
zastanawiam sie czy dobre były by nie tylko do sesji ale i do codziennego użytku,bo w sumie czemu nie WESOŁE CZAPECZKI-różne rodzaje 42 cm sesja foto (1688167275) - Aukcje internetowe Allegro
śliczne te czapusie :tak: , na szczęście mam po młodym dwie śliczne zimowe czapki więc póki co nie kupuje :-)
Ja przeglądałam dziś Allegro - wyprawki-megapaki dla dziewczynek. Dostałam szoku: dlaczego wszystko jest różowe? Jestem trochę podłamana. Wiem, że malutkiej dziewczynce ładnie jest w różowym, ale qrde, bez przesady. Ciężko znaleźć coś ciekawego u jednego dostawcy "nie cukierkowego". Może przesadzam, ale ja tak nie znoszę tego koloru... grrrr Chciałam ubierać naszą kruszynkę trochę w rockowym stylu, ale obawiam się, że będę skazana na te koloreczki. Jest tu na forum jakaś "rockowa" mama? Może znacie jakieś adresy sklepów internetowych?
popieram :tak: ,stanowczo za dużo różu i ciężko go będzie uniknąć :szok: ,ale staram się wybierać tak kolory żeby go było jak najmniej , najbardziej mnie wkurza jak już znajdę jakiś fajny np brązowy czy fioletowy sweterek to ma różowe albo guziki albo naszyte literki :szok: ,
Dziewczyny z doswiadczeniem.
Po co jest rozek? Czy jest konieczny? Czy wklada sie do do wozka ,czy nosi bobika w nim w domu. Przepraszam za glupie pytania .ale ogladam wlasnie na allegro i nie mam pojecia czy to jest koluderka ,czy co ?:confused2:
nie wiem jak w Szwecji ale u mnie nie używają rożków w szpitalu jak np w PL dostajesz malucha zawiniętego ;-) właśnie w rożek , po domu na pewno jest wygodniej , u mnie rożek służył jako materacyk w wózku

kupiłam dzisiaj małe słodkie jeansy na niuni :tak:
 
winki no wlasnie w Polsce dziecko najczesciej przynosza wlasnie w rozku zawiniete po urodzeniu. Mnie rozek sie przydal w 1szm miesiacu zycia dziecka zeby go latwiej wyjac z lozeczka no i jak ciotki przychodzily to tylko tak go braly na rece ;) Taka pozycja lezaca na usztywnieniu jest wygodna dla dziecka, a niemowlaki lubia byc mocno omotane, bo to im sie kojarzy z brzuszkiem mamy.
 
reklama
Do góry