reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

moja dzidzia juz ma - chwalimy sie co już mamy lub co kupiliśmy

reklama
Witam ;)
Jestem październikówką 2010 ;))

Pozbywam się całej góry ciuszków po synku (wszystkie ze stanów, większości nie zdążyłam ani razu ubrać...)
oraz odzieży ciążowej.
Zapraszam serdecznie na moje aukcje allegro:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Co chwilę dodaję nowe rzeczy, więc proszę co jakiś czas sprawdzać.
Zdrowych dzieciaczków i lekkiego porodu życzę, Pozdrawiam ;)
 
Witam ;)
Jestem październikówką 2010 ;))

Pozbywam się całej góry ciuszków po synku (wszystkie ze stanów, większości nie zdążyłam ani razu ubrać...)
oraz odzieży ciążowej.
Zapraszam serdecznie na moje aukcje allegro:
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Co chwilę dodaję nowe rzeczy, więc proszę co jakiś czas sprawdzać.
Zdrowych dzieciaczków i lekkiego porodu życzę, Pozdrawiam ;)
Zapraszamy do odpowiedniego działu z propozycjami sprzedaży czegokolwiek
 
Angun sliczne ciuszki!

Ja na razie mam tylko 3 ciuszki i już nie mogę sie doczekać jak będę wiecej kupować:-)
 
ja czasem coś kupię ale tak na typowe zakupy to wybiorę się we wrześniu bo mogę wcześniej urodzić ( raczej w każdej chwili - mam problem z łożyskiem i alergia w astmę się próbuje zmienić w poniedziałek idę do szpitala na szczegółowe badania ... ) . myślę nad kupieniem tylko spacerówki jakiejś dobrej z ABC lub PEG PEREGO , zależy mi na małych kołach . a we wrześniu to już może coś będzie przecenione ... znalazłam na allegro kilka ale chce zobaczyć w realu . a jak już będę robić zakupy to za jednym zamachem :-D.
 
reklama
Zakonczylam tez aukcjie kombinezonow polarkowych, niestety wyzsze ceny ale za to jakosc świetna bo George i Early Days ;)

Mam jeszcze kilka fajnych aukcji na oku i na razie robie stop... Reszte dokupie jak zrobie przeglad tego co juz mam.
 
Do góry