reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Moj kochany Kubuś- trzymajcie mocno kciuki!!!!

Czesc Mamuski :) My juz jestesmy w domku!! Wrocilismy na świeta ale dopiero teraz pisze. Kubuś czuje sie dobrze, operacja jak wiecie udała sie. Pozostało jeszcze niestety zwężenie aorty, ktore prawdopodobnie bedzie trzeba zoperowac. Doc. Moll nie korygował tego podczas operacji bo to skomplikowało by jeszcze bardziej i tak bardzo trudną operacje. 19 maja mamy wizyte kontrolną w Łodzi i zobaczymy jak wygląda ta aorta i co dalej robimy.
Bardzo sie ciesze ze juz jestesmy w domku i mozemy sie w koncu nacieszyc naszym Maleństwem.
 
reklama
asiabeti pisze:
Czesc Mamuski :) My juz jestesmy w domku!! Wrocilismy na świeta ale dopiero teraz pisze. Kubuś czuje sie dobrze, operacja jak wiecie udała sie. Pozostało jeszcze niestety zwężenie aorty, ktore prawdopodobnie bedzie trzeba zoperowac. Doc. Moll nie korygował tego podczas operacji bo to skomplikowało by jeszcze bardziej i tak bardzo trudną operacje. 19 maja mamy wizyte kontrolną w Łodzi i zobaczymy jak wygląda ta aorta i co dalej robimy.
Bardzo sie ciesze ze juz jestesmy w domku i mozemy sie w koncu nacieszyc naszym Maleństwem.
Asiabeti,bardzo sie ciesze ze jestescie juz w domku i ze swieta tez spedziliscie w domku.Pewnie duzo przezylas zmartwien i naprawde jest cudownie ze wszystko poszlo dobrze.Zycze duzo zdrowka dla Kubusia,a dla Ciebie i tatusia juz samych radosnych i szczesliwych chwil z syneczkiem!
 
napewno jesteście bardzo szczęśliwi..mam nadzieję,że uśmiechy waszego synka wynagrodzą wam wszystko przez co przeszliście :)
 
Asiabeti, cudownie, że jesteście już wszyscy razem, w domku. Dużo zdrowia dla maleństwa i radości dla Was. Dzielna z ciebie kobitka i wspaniała mama!
 
Wszystkiego najlepszego dla Maluszka.
Czesto o Was myslalam i zastanawialam sie jak sie Kubus czuje. Wspaniale ze operacja sie udala. Nie martw sie, jestescie pod dobra opieka.
 
monika.g pisze:
Wszystkiego najlepszego dla Maluszka.
Czesto o Was myslalam i zastanawialam sie jak sie Kubus czuje. Wspaniale ze operacja sie udala. Nie martw sie, jestescie pod dobra opieka.

I ja się pod tym podpisuję :)
Czesto z mężem o Kubusiu myśleliśmy, trzymając kciuki i zastanawialiśmy kiedy coś o nim usłyszymy.
Więc teraz cieszymy się razem z Wami! :)
 
ASIABETI właśnie przeczytałam wątek.Łzy kręciły się w oku.Dla rodziców wiadomość o chorobie takiej kruszynki jest straszna.Teraz widzę że wszystko dobrze :) i całe szczęście.Możecie się cieszyć swoim malutkim szczęśćiem Kubusiem.
ŻYCZĘ ABY KUBUŚ RÓSŁ JAK NA DROŻDŻACH CALUTKI ZDROWY :-* :-* :-*

 
i ja ise dolaczam do zyczen zdrowka dla kubusia!!!

mam nadzieje ze teraz wszystko co zle juz za wami i pozostaly same sloneczne i radosne dni!!!
 
reklama
Do góry