reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej;-)
Mam to za soba wreszcie.. Matkooo swieta tyle ppwiem bo porod mialam straszny nie straszac nowej mamy na forum:p urodzilam dopiero o 22-52. Mala zaskoczyla wszystkich i wazy3800g i 57cm.. Meczylam sie tak bo powoli szlo rozwarcie przebili wody a pozniej nie moglam jej wyprzec jak to taki klocek.;-) a poza tym mialam parte bolesne ale krociutkie ze 2razy zdazylam zaprzec i po bylo wiec za kazdym razem glowka wracala. Tomek to tak juz darl sie bo patrsyl jak glowka szla, mowi widzialem uszy a ona wrocila spowrotem dawaj dawaj hehe. Aa no i peklam ale jakos dziwnie w domu bede ogladac jak zszyli. Mam 6szwow konkretnych.. Przeniesli nas w nocy na sale poporodowa i tutaj za parawanem to gwiazda od tamtej pory dopiero zasnela i to na rekach..Wszystkir dzieciaczki i mamuski spaly a ja z krzykaczem siedzialam ale juz ledwo patrze na oczy bo nie spie od wczoraj od 3 rano..Do tego ciagle przy cycu a mi sutki to az wykreca..
Ma meega duzo wloskow czarniutkich i meega dlugie paznokcie:p
Fotke wstawie pozniej bo tomek ma takie fajne na tel;-)
Bylo meega ciezko ale mam to za soba na szczescie i teraz bedziemy uczyc sie byc razem;-)
 
reklama
MAGDA No to Gratulacje! ;**
a tak straszyli ze dzidzia bedzie mała a tu olbrzymka masz ;)


pogoda sie popsula ;/ a mielismy do kuleczkowa jechac z Julka dzis ;/
 
Magda gratulacje , teraz każdy dzień bedzie przygodą. Wszystkiego najlepszego dla was i małej Majeczki :)



u nas pogoda piękna :) Dennis dzisiaj wstał o 6:40! Ale nie jest źle bo grzeczny jest.
Wczoraj byłam na zakupach i kupiłam sukienkę na chrzest małego :) Dzisiaj na obiad robię pyzy z sosem z wołowiny i surówki :)
 
Ostatnia edycja:
Magda no wreszcie!!!!!!!!!! Moje gratulacje niech malutka rośnie zdrowa i czekamy na zdjęcia!!!!

Witam nową mamę:)

Hej ja się nie odzywam ale czytam na bieżąco co u Was:) U nas po staremu Dominika chodzi do przedszkola wreszcie wiosna a ja wzięłam się za prace magisterską dlatego nie mam czasu na forum za bardzo za co przepraszam ale czytam:) Od wczoraj jestem słomianą wdową bo mąż na granice pojechał a mi się pisać tak nie chce że szok;/ ale nic dzisiaj biorę się za robotę:)
 
MADZIA gratuluje!!! kluska :)

Ja tylko na chwile. Jade zaraz na wioske, najpierw do tesciow a potem robie wypad do kolezanki z Niki. Znowu porzadnie sobie z kims pogadam :)
 
Gratulacje :) Jeju jak Ja sie na swojego szkrabka doczekac nie moge :tak: żeby przytulić, zobaczyć, jak wygląda :-). Zaraz pierogi idę robić, posmakowały mojemu B wczoraj :D i z rana sam poleciał do sklepu dokupić boczek :)
 
Paulina no miałam to samo na 4 pietrze mieszkałam i targać wózek to naprawdę przerąbana sprawa

Tym bardziej że ja nie mialam nigdy windy mama i tata cale dnie pracowali a ja bylam sama z dzieckiem caly czas :)
Milena współczuje zalania piwnicy

magda0109 GRATULUJE!!



Liza u mnie się bardzo dużo pozmieniało :) Na szczęście na lepsze, dużo lepsze ;)
Po 1 Michaś ma już 3 latka :0 chodzi do prywatnego przedszkola, od września do państwowego się już dostał :)
Po 2 wyprowadziłam się od rodziców. Związałam się z facetem którego poznałam w dawnej pracy (mieszalnia farb samochodowych) jest mechanikiem samochodowym ma własną firme, mieszkamy razem planujemy kiedyś tam ślub i kolejne dziecko ;]
Pracuję w sklepie odzieżowym , z rodzicami żyję w zgodzie bez większej przyjaźni (bo nie wiem czy pamiętasz ale strasznie kłuciłam sie z nimi i nie na widzą mnie)
Przepraszam że tak późno odpisuję ale pracowałam kilka dni po 12 godzin i nie bardzo miałam czas. Aktualnie mam przerwę w pracy i też muszę kończyć. Odezwę się na dłużej i częściej w ciągu 2 dni :)


3majcie się ;)
 
reklama
HejkaMAGDA - GRATULACJE!!!! :-)ARTYSTKA - super ze sie doezwałas :-) i fajnie ze sobie ukladasz na nowo wszystko... pamietam co przechodzilas i wreszcie musi byc dobrze ;-) i mnie tez wiele zmian :-D i tez uwazam ze na lepsze ;-)Cos mi sie BB popsiulo bo mam wszystko razem dlatego tez nie miejscie pretensjiii :-( niewiem jak to naprawic Jutro jade z Danielem do szpitala na wyciecie migdalka na 16 ale chyba laptopa wezme wiec zajrze do was, bo ponoc wyjdziemy we wtorek dopiero choc ja licze ze moze w pn nas puszcza....buziaki!
 
Do góry