reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Witam nową mamę;) Dawno mnie nie bylo ale malemu 2 zabki wyszly i ida kolejne i zaczeły się długie nieprzespane noce płaczu;( jeszcze na dodatek sobie uszko przeziębił ale jest już lepiej;) postaram się częściej wchodzić . Przepraszam za długą nie obecność. i zapraszam do zadawania pytań: Kłapouszek | ask.fm/Aniteek1806 :)) Alanek będzie niedługo miał już 10 miesięcy jak ten czas szybko leci ;**:)
 
Paulina Nikola śliczna ;)

gratulujemy ząbków ;p


ja dzis sobie wolne zrobilam, a jak ;d szkoda tylko z taka pogoda ;/
ale nie ma co narzekac bo to i tak nic nie da ;]

pozniej wam wrzuce zdjęcia jak Julka robila babki ze sniegu ;p
 
Paulina Córa śliczna . Taki łysiolek jak Moja Natala . Tyle że moja ma na czubku trochę dłuższych takich piórek ... :-D Ja tez zdjęcie do paszportu i dowodu .. ;P
Młoda Gratuluje ząbków..Fajnie że z uszkiem lepiej . Po za tym link nie działa , bynajmniej u mnie ..


W ogóle Kasiek i Ewi ... Wątek Kasiek się nie przyjął zbytnio z fotkami .. Co myślicie żeby dziewczyny dały propozycje na coś nowego na Młodych ?? Liste dzieciaczków mamy , może ma ktoś jeszcze jakiś dobry pomysł za którym będzie większość??
 
Ostatnia edycja:
padam na twarz... mały zasnął dopiero o 4 a przed 8 już wstał. Już sama nie wiem o co chodzi? W dzień jest grzeczny, nie marudzi a w nocy przeistacza się w małego terrorystę. A teraz zadowolony bawi się u Oliwki w pokoju a ja ledwo co na oczy widzę

Paulina Nikola śliczniutka jest
Milena ja jak na razie sama bawię się w fotografa a paszportu czy dowodu nie wyrabiam dzieciakom bo zagranice się nie wybieramy
Młodamama gratuluje ząbków

Damian sam stoi bez podtrzymywania się. Oczywiście długo tak nie ustoi ale czyni chłopak postępy... patrzeć tylko jak zrobi pierwszego kroczka...
 
cześć ;)
Dzieci wszystkie śliczne. ;)
ja dzisiaj nie mam na nic siły. Mała się uspokoiła, ale kłócę się z mamą. nie wiem, czy nie będę musiała iść do pracy i się wynieść do jakiejś kawalerki, czy gdzieś.. :/ w sumie przydałoby mi się, bo bym się zrobiła bardziej samodzielna, ale nie wiem, czy sobie poradzę.. a wszystko przez alkusa - faceta mojej mamy, który myśli, że może wszystko :/ a mama dla świętego spokoju mu pozwala. i nie mogę nawet mu zwrócić uwagi, że ma nie mówić "k*rwa" co drugie słowo przy moim dziecku :/
 
reklama
Do góry