reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
witam.
mnie nie było bo dzieciaki chore w domu były i czasu brak by napisać.
dzisiaj już lepiej ale do przedszkola dopiero po niedzieli pójdą. poz tym [przysypało nas trochę, a kawałek do drogi mamy to wyjechać nie można było.

nadrabiam tylko kilka ostatnich stron.

co do usypiania na szczęście nie mam problemów z Bartkiem, naje się i go kładę, jak się przebudzi to leży sobie aż znów zaśnie.
Młodamama ooo Łomża. no w końcu kto bliżej mnie mieszka., tylko 50 km.;-). ładna dziewczyna z Ciebie, a Alanek też słodziak.

Asik Współczuję ząbkowania.

Renatat Zdrówka dla dzieci.
 
Czesc mamy ;)
ja dzis siedze z Julka w domu. zimno jaaak, nawet na spacer nie wyjdziemy ;/

moja zabkowanie zniosla super, 0 placzu całe szczescie ;)
happy a Ty małemu codziennie dajesz przeciwbólowe?
 
Witajcie,
Wczoraj rano Bartek dostal ostatni zastrzyk, od razu poszlismy na kontrol i niestety nie pomogly:dry:dostal antybiotyk i w poniedzialek kontrol
Magda, ja gdy 2 razy trafilam do szpitala lekko bolal mnie brzuch i mialam skurcze a przed porodem cisza nic nie przepowiadalo, ciut bolal mnie brzuch jak na @
 
EWI- o widzisz to nie tak daleko :) dziękuje bardzo :);-) Pozdrawiam:)

No u mnie nie takie już maluchy ;-) Córa to już pannica, 7 lat młodsza od ciebie :tak:a synuś za 3 miesiące 3 latka skończy, więc też już spory kawaler. Teraz leniwi się, bo ma ferie, wczoraj pół dnia spędziła u kolegi z klasy i jego brata, dzisiaj też się do nich wybiera, więc sobie troszkę odpocznę od jej gadulstwa :-p Muszę się zebrać i wziąć młodego na sanki, jakiegoś bałwanka ulepić.



a no to już odchowane ;) he he to zrób zdjecie bałwanka hehe:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Heja. Ale ja sie dzis koszmarnie czuje ;/ w glowie mi sie kreci, ząb nie powinien bolec a boli, podbrzusze boli a Oskar non stop gada. zadaje miliard pytan, nawet nie czeka na odpowiedz i juz kolejne zadaje. najczesciej pyta o dzidziusa. Bo on chce!! ju teraz!! ma ktoras pozyczyc??? na kilka dni, pokaze w praktyce ze mlodsze rodzenstwo nie zawsze jest takie super :D
i ucho mi boli. Chyba wczoraj mi zawialo.

fatalny dzien ;/ dobrze ze ł Filipa przywiezie ze szkoly bo gdybym jeszcze musiala isc na przystanek to kaplica..! umarlabym dziś.

Mlodamama do mnie tez masz calkiem blisko. jakies 60 km.. o ile wpisana Łomza jest Łomża :0
,
i jesli posiadasz takie cudo jak profil na fb to na riva daj linka :) O!!

Japaneczka witaj.

Matko ile tu nowych mlodych.. czuje sie jak emerytka.
 
Ostatnia edycja:
Renata pozycze Wam Julki, moze nie taki dzidzius ale pokazesz mu ze jak mu sie trafi siostra nie bedzie tak fajnie ;D
wspolczuje bólu, zdrówka dla Ciebie ;p
 
Dziewczyny powiedzcie jak czułyście sie na kilka dni/ godzin przed porodem?? Bo ja czytam po tych forach i sie doszukuje jakis oznak.. Lupie mnie w krzyzu z jednej strony..;/ Prosze opiszcie wasze oznaki..

Ja to się obudziłam ale bez żadnych bóli gdzieś koło 4 rano, bo mi powoli wody zaczęły odchodzić. Wzięłam komputer zaczęłam czytać czy to już. Obudziłam męża, pojechaliśmy do szpitala i zostałam.. po 26 godzinach urodziłam :):)
 
reklama
Do góry