reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mamaa super fotki:) ja karmiłam rok i 4 miesiące i jak 13 lutego w niedzielę ostatni raz dałam jej bo trochę dużo się uzbierało to już sama z siebie nie chciała... Trochę mnie to męczyło już i bardzo się cieszyłam i to jeszcze z jednej piersi;/

Femme
dzięki może ona jak ja lepiej w krótkich:)

Malwina
oddany...

Ciekawe kiedy ten szogun pójdzie spać C uśpił mi ją o 16 przed samym obiadem;/
 
reklama
Hej mamusie :p
Mamma witaj milo :) zdjecia super, milo was poznac :-) ja ostatniego szkraba karmilam rok i miesiąc i juz mialam dosc bo mnie zagryzał :p a starszaki to po 9 mies córke ja odstawialam a syn sie sam odstawil :p


Ale dzis szalona pogoda... rano padał deszcz... a teraz upalnie i slonecznie.. :eek:
Sorrka ze nie odpisuje wszystkim ale nie daje rady ogarniac was :no:
 
MAMAAA - ja karmiłam tylko miesiąc więc nie pomogę :-p

LIZA - u nas też dziwaczna pogoda w sumie nie wiadomo jak jest :-p


No dzisiaj w miarę czas zleciał :-) wczoraj mi się strasznie dłużyło :dry: a tak jeszcze niecałe 2,5h i do domu :-)
 
Malwina18 zagłosowane

kasiek88kaiek dzięki:) ja już myślę żeby przestać karmić bo Tymek ma 4 ząbki i jak ugryzie to boli strasznie..

malenstwo ooo to witam Cię serdecznie :)

Liza mi też bardzo milo Was poznać. trudno było odzwyczaić od piersi??

mój Tymuś śpi , mąż w pracy więc można leniuchować :D
 
mamaa u mnie nie tyle że gryzła tylko dudlała bardziej i normalnie już nerwowo nie wytrzymywałam tego uczucia normalnie myślałam że oszaleje po za na wysokości mostka nie ciągnęło ale najgorsze było to uczucia
 
Witam po dluuugim męczącym dniu;]

Na wstepie się pochwale nie zapeszajac,ze znalezlismy mieszkanie w ktorym moze zamieszkamy od soboty:tak: bylismy obejrzec dzisiaj, odremontowane, wszystko w nim jest,nowiutka pralka itp tylko M sie jeszcze waha czy damy rade i jutro bede wiedziec na 100 % więc trzymajcie mocno mocno kciuki...:happy2: w sobote mamy umowe podpisac i klucze odebrac. Oby...

mamaa witaj;-) super zdjęcia,ślicznego masz synka:) ja karmię już prawie 15 miesięcy:) i narazie nie mysle o odstawianiu, a Adas ma 10 zebow,na poczatku jak mu pierwsze wychodzilo to bolalo troche,ale potem brodawki sie przyzwyczaily i teraz nawet nie zauwazylam ani nie poczulam jak mu dwie 4 wyszly:szok: czasem mnie jedynie celowo ugryzie a potem sie smieje ale to sporadycznie
femme oj znam to niestety,trzymam kciuki za znalezienie pracy
 
Hej.

Mamaa1988 witaj. rozgosc sie :)

Ja piersią karmilam starszego 14 m-cy mlodszego 7 m-cy. starszego sama odstawialam, bo do pracy poszlam. Mlodszy zrzygnował sam, bo choc pokarmu mialam duzo, jemu było za mało. wiecznie glodny był, w czasie mojej nieobecnosci dokarmiany MM. No i postawił panicz na wygode.
A co do gryzienia za brodawki. F to czasami robił. na początku jak ząbki mu wychodziły to z boli zaciskał dziąsełka. pozniej dal zabawy. O chyba 2 razy mnie ugryzł. i raz jak go karmilam ..ł go zaczał zabawiac..a ten zacisnął paszcze. noooozzz.. bol pamietam do dziś.




Kasiek cudna jest Dominisia :)



@ dostalam. wszystko mi tak boli.. a na jedzenie to sie rzucam jak dzika. a potem jecze ze kiszki protestują. oby do jutra..

Femme kciuki za prace dla M. U nas tez kiepsko o nią w okolicy..;/

Burzowata kciuki zacisniete :)

w lesie znowu bylismy. po poludniu padac przestalo i pojechalismy. Niedlugo nam to w krew wejdzie :) ja juz zasnąc nie moge jak sie 3 godzinki dziennie nie poszwedam po lesie.
jakis robal mi w oko trzasnął. w samą gale. no i w efekcie oko napuchło, ropieje, wyglądam jakbym dostala od kogoś. no faaajnie, jutro z F do psychologa.. hahahaha. Ze mną wywiad oczywiscie bedzie, na temat radzenia sobie z dzieckiem. a oko jak w reklamie " bo zupa byla za slona " hahahaha. mam nadzieje ze do jutra opuchlizna przejdzie.
 
Witam Was wieczornie po pracy.
Mala spi jak zabita a Pawlowi az dwa razy odpiela sie sama z pampersa. jaka ona kochana... Ja niestety karmila tylko ponad miesiac.
Zapomnialam sie pochwalic. Mala od wrzesnia do zlobka idzie a ja moze jeszcze jedna prace pochwytam na rano.
P. od marca jrst na na l4 i nie zapowiadaa aby wrocil do pracy. Wykryto u niego sarkoidoze i guzy w plucach na szczescie nie daja raka. Wiec utrzymanie rodzina teraz nalezy do mnie. nawet sie ciesze bbo nie lubie siedziec w domu bezczynnie. Zmykam spac odezwe sie juto. dobranoc i papa
 
reklama
hej

mamma1988 wiesz co to zalezy od dziecka, jego przywiazania do piersi... ;-) ja robilam to stopniowo... zmniejszalam ilosc karmien piersią, tak z epotem zostawały nocne i poranne... z nocnych dziecko samo zrezygnowało a z porannych sie oduczylo ;-) i poszlo :tak: :-)
wampi :* :)
mlodamama93 ojej;/ to sie porobilo.... ale jesli ci odpowiada taki uklad ze Ty pracujesz to dacie rade ;-)


Ale senna dzis jestem :p wrrrrrr
 
Do góry