reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej porannie. wieczorem ( bardziej w nocy ) sie obzarlam... i skutki teraz odczuwam ;/.

BUrzowata U mnie tez tak było ze F za mną wszedzie chodził. Bo mama parenascie razy tak zniknela. No i on zaczłą wlasnie sie bac.ze znikne, ze nie wroce. a zostawiac go musialam. I moj tato tez tak zawsze mowił " idz szybko niech nie widzi." a ja, no spieszylam sie do pracy. Ale w koncu dotarło do mnie ze no ile bede od wlasnego dziecka uciekac? po powrocie nic nie moge zrobić bo on mnie za reke non stop trzymał.

Vegas teksty Martynki obłedne. Moi panowie tez czasami jak coś palnął to az sie rozplacze ze smiechu. F to malo jeszcze.. jak zaczął mowic to był juz za stary na takie gadanie dla gadania. Ale Oskar?? hahahaha przedwczoraj w lesie, chodzi ze mną i gada i gada i gada, mi juz dosc, bo by sie cjhcialo 5 min ciszy. tym bardziej w lesie. no i on zaczął coś o helikopterach i pyta
maaaamo a hipotej to pjak psyleci do nas to mnie powizi?
- niee, on zabiera rannych i leci do szpitala z nimi, widzilaes kilka razy prawda?
- tak, ale ja tes bym chcial polatac
-ja tez bym chciala, kierowac nim :D
( i tu wielkie zdziwenie Oskara)
- mamooo ale ty nie mozesz. kipkowi ludzie nie mogą, tylko chlopcy.Ty mozes za to mi pomachac jak ja bede leciał. "

No az sie osmarkalam.

Innym razem " mamo choc juz do auta
-zaraz synek
-ale coc jus
Vi Oskar tez mi przypominał o tym zeby nie zapomniala go odebrac z przedszkola. Aaa i jesze do jednej z kuchaek powiedzial ze on najbardziej lubi zupke makaronkową, i zeby dla niego to tylko taką gotowala :D hahahaha

A co do wchodzenia po schodach. Filip mial je non stop bo mieszkalismy u moich rodziców. A Oskar je uwielbiał. Jak tylko zachodzilam do kogoś kto mial schody to był szal. nie usiadlam. bo ten non stop wspinał sie, i schodził i tak no stop.


Milena ja uwielbiam spacery po lesie. w kazdą pogode. no jedynie w deszcz to odpada
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka...MATKO ILE DO NADRABIANIA!Jeden dzien bez neta i taaka lektura hehe!!

Wczoraj cos zasiegu nie moglismy złapac jakies błedy sie pokazywały byłam załamana D jutro w delegacje a ja tu sama i jeszcze bez neta wrr ale dzisiaj juz mam i mam nadzieje ze tak pozostanie.

Wczoraj przyjechała do mnie szwagierka ,wieczorem zrobilismy sobie ognisko ot tak cos innego a nie stale grill ,było super...kiełbaska z ogniska pychotka,spiewalismy na pół Opławca a zaznaczam ze ognisko było nad wodą więc niosło na cała dzielnice hehe.

To na razie tyle ,postaram sie byc na bieżaco póki co;)
 
Ostatnia edycja:
Malenstwo ahh widac ze cie kocha;) Pochwal sie bukietem:tak::-)

P1180671.jpgP1180670.jpg
oto on.

ViKamcia nie ma go mogę powiedzieć że od kwietnia. pojechał na wielkonoc. na chwile wrocil. potem po majowce na chwile wrocil. i w czerwcu na dwa dni byl.


Maskara macie rację zostawić dziecko tj samo sobie. Jakaś durna matka.

Vegas, Renata fajne teksty strzelają wasze dzieci


i wyjezdzam nad morze chyba jeszcze szybciej. B pytał czy nie mogę 1 sierpnia przyjechać. :-D Poprostu przyśpiesze wizyte u ginekologa o tydzień i pojadę.
 
ViKamcia masz racje,ja poki co to nawet do lazienki go musze brac, w kuchni np jak chce umyc podloge i zamkne drzwi zeby sie nie poslizgnal to jest histeria

ah.. teraz widzisz dlaczego... i sama nie masz jak się ruszyć nawet do wc bez niego ... a tak jak zaczniesz go przyzywczajać to się nauczy i nie bedzie histeryzował.. wiadomo ze na poczatku bedzie płakał i to bardzo.... ale przeceż teraz jak "uciekasz" to też płacze.... a lepiej wprowadzić nową metodę żeby przestał
mozesz mu robić próby na poczatek z wychodzeniem za drzwi (ale mu nie zamykaj) po prostu mów że wychodzisz i wyjdź na kilka sekund i wracaj , potem mów że już wróciłaś i tak przedłużaj czas później coraz dalej i na coraz dłużej .. stopniowo się nauczy .. tylko za kazdym razem mów że na chwile wychodzisz :tak: i po powrocie infoirmuj że już jesteś..
a ja trzymam kciuki za szybki finał na waszą wspólną korzyść &&&&&&&&

maleństwo fajny bukiet :-)

czarnuszka milena moze jesteście sasiadkami :-p heheh :-)

a u nas pogoda sie popsuła.. znaczy nie pada ale jeta taki wiatr że odechciewa się wszystkiego :/

 
Witam niedzielnie:)

Ja dopiero z zakupow wrocilam,M sobie dzisiaj na obiad zazyczyl makaron ze szpinakiem:-D pamietam jak bylam jeszcze w ciazy i pierwszy raz zrobilam taki makaron to patrzyl sie tak na to jakbym go chciala otruc, a teraz sam sie upomina:) Malemu tez smakuje to bede miala z glowy obiad i dla niego.

ViKamcia dzisiaj jak wychodzilam to tak zrobilam,pozegnalam sie,powiedzialam ze niedlugo wroce i nawet nie plakal,ale byl u M na rekach. Jak musialam wyjsc jeszcze po pare rzeczy do biedronki to bylo gorzej,ale bede probowac powolutku az do skutku:)

Renata jakbym slyszlala moja mame,te ich rady czasem to wiecej szkody daja (ale nie zawsze oczywiscie). Tekst z helikopterem niesamowity:-) ciekawe co kiedys od mojego brzdaca uslysze


U nas pogoda nawet ladna,po obiedzie na spacer trzeba sie wybrac
 
ViKamcia - Może, może ;)
Maluch właśnie poszedł spać.
Małomówna raczej nie jestem, tylko wczoraj miałam jakiś zabiegany dzień i odpisywałam na szybkości. Było pytanie jakie mam zainteresowania, a ja to się interesuje wszystkim :-D a tak bardziej serio to interesuje sie fotografią.

Pękam z dumy :laugh2: Michaś się do raczkowania zabiera :D. Uparciuch się z niego zrobił taki że szok. Nie będzie leżał, nie będzie siedział tylko trzymać go i on sobie na nóżkach stać chce..
Poranny spacer zaliczyliśmy, jeszcze raz się popołudniu gdzieś trzeba wybrać. ;)
 
Moje dzieci w ogóle nie raczkowały od razu na nozki i do przodzu :tak:

My własnie po grillu ...jakas zamulona jestem dzisiaj nie wyspalam sie po tym ognisku...D mial tydzien urlopu ale zmarnował na remont...został mu jeszcze tydzien to zmarnuje na drugi remont hehe,i tak na wakacje nie jedziemy raczej nigdzie takze looz...poza tym na upartego moze wziąc dwa miesiace wolnego tyla ma niewykorzystanych dni wolnych...

A wyleciało mi z głowy...Sandra dlaczego sie na Bydgoskim forum nie udzielasz??Ja tez jestem z Bydzi i mam znajomych z Kobylarnii ...;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam

Ja wczoraj z siostrami na imprezce byłyśmy z okazji siostry urodzin.A rano pobudka o 8.:szok:

Witam wszystkie nowe mamuski

Vikamcia , vegas fajnie dziewczyny mają teksty

Burzowata ja mysle tak jak dziewczyny zebys nie "uciekała" tylko małemu mowiła ze idziesz i za chwilę przyjdziesz

Sali co znowu remontujecie??

Jak herbata, to tylko ze szklanki!: Konkurs my prosimy o głosiki na historię nr 5 , pewnie juz nie przegonimy dziewczyny ale co tam
 
Do góry