reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Milenkaaa są fajne ale ja mam ten problem ,że jak widze wózek to mi oczy z orbity wychodzą i muszę go mieć dlatego teraz się zastanawiam ;) Z Wiki to było tak ,że miała z 8wózków a w sumie korzystała z 4 no teraz to parasolka jej służy od 5miesięcy podajże ale ona woli pieszo ;)A teraz nie chce kupować wózka takiego którego nie zniose sama albo maluch nie będzie chciał używać jak zacznie kumać już coś :/
 
reklama
eve każdy ma swój gust , i własne wymagania . Ważne żeby właśnie tobie było wygodnie . Ja ogólnie wole coś typu ''maked speed'' Niby normalny wózek, a jednak ma tam coś fajnego , bo nie jest on az tak ogromny, tylko taki zgrabny :)
 
Milenkaa ja to już chyba wszystkie wózki widziałam teraz patrze na allegro jak coś znajde to mi kolega zamówi tylko jak to jest z przesyłką za granice :/ szukam tego i nie widze nigdzie :D o czarownica wstała i się patrzy co robie hehe
 
sandra nie pisz poista pod postem bo dostaniesz zrypkę :-D jak dodajesz coś do wypoiwiedzi uzyj opcji "edytuj" :-p
no to fajnie że wybraliście jakieś inne miejsce .. tak chyba najlepiej :-)
no i super że tak rodzinka cieszy się na wieść o dziecku :-) u nas wózek sponsorowali teście :-p ja wybierałam :-D też nasze córki sa ich pierwszymi wnuczkami... a u mojej mamy zaś uuuu :-p ona to ma już 6 wnucząt :p z czego Emma jest najmłodsza:-)
u mnie na odwrót teście mają już 7wnucząt, a w mojej rodzinie to pierwszy. W dodatku teściowa jest bardzo przesądna i twierdzi że nie powinnam nic dla małego dostać póki się nie urodzi. Nie mogę się wygadać że już mały dostał tyle rzeczy
kasiek88kasiek studiuje turystykę biznesową, może się porwę na drugi kierunek,ale to tak za rok
zdjęcie poniżej. na zdjęciu ja, mój mąż, mój brat i jego narzeczona
czarnuszka witam serdecznie
dorotar110 spodziewamy się chłopca- Wiktorka
papitkaa dzidzia Twoja piękne minki do aparatu stroi
 

Załączniki

  • Sesja plenerowa (78).jpg
    Sesja plenerowa (78).jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 40
Co do wnucząt ;P Moja mama teraz będzie miała 5 ;) W tym najstarszą wnuczkę , potem 3 wnuczków , i teraz kolejna wnuczka bedzie;P a przyszli teściowie , Moja córa będzie ich pierwszą wnuczką , ale potem w lutym kolejna bo siostra P. w ciazy ;P Jak długo wnuczków nie mieli tak teraz dwa prawie pod rząd .

sandra Ładnie razem wyglądacie ;)

Czarnuszka fajnie ze tatuś z wami :) Nie odpisałaś , w która strone od krakowa mieszkasz ?

Wychodzę z P do sklepu ;) A potem wrócę i będę udka mamuśce na droge robić ;P
 
Kasiek no prosze jak ci sie coruchna odstrzelila;) Ty uwazaj bo ci niedlugo zacznie sie wymykac, hihihi:) Slicznie jest scieta:)
Eve co do wozkow jeszcze to kuzynka T miala Silver Cross i jak Kubus byl malutki to spoko wozeczek ale jak na spacerowke+ maly byl bardzo ciezko i ciezko sie nim sterowalo. QUINNY BUZZ ale podobny ma nasza sasiadka, na zywo bardzo ladnie wyglada, tylko widze czasem ze trudno jej podjechac pod prog bo to jedno kolko ucieka we wszystkie strony i sciaga ja na jedna:) a tak to jest super, aaa i rozgladaj sie za takim co posiada pod spodem miejsce na zakupy:) Ahh ja tez uwielbiam carboot zawsze mozna tam wyrwac cos fajnego za smieszne pieniazki;)
A co do wysylki wozka za granice to niektorzy maja w opcjach wspisane, gdzie jest "dostawa i platnosc" napisane np. ZGADZAM SIE NA WYSYLKE ZA GRANICE.
P.S To ja pisalam ze jestem z Londynu:)
Milena haha to jej dolozyl do pieca niezle:)
Moi rodzice czekaja na pierwszego wnuka ode mnie:-) hhehe chociaz przez pierwsze 3 min jak im powiedzialam o ciazy to byl szok i bla bla.. a za chwilke ogromna radosc:) a jak sie dowiedzieli ze poronilam to powiedzieli ze czekaja na nastepne:) A u T rodzice maja juz 2 wnukow i 2 wnuczki:) i na wiecej sie nie zapowiada:)
Malenstwo ahh widac ze cie kocha;) Pochwal sie bukietem:tak::-)
Sandra pieknie wygladalas w tym szczegolnym dniu;-):-):-)
 
maleństwo to współczuję.. a kiedy wraca?? ile go juz nie ma??
burzaowata nie pwoinnas sie wymykac z dou przed dzieckiem ponieważ to właśnie wzbdza w nim lęk.. jest mama a nagle jej nie ma..
pewnie odstapić na krok Cię nie może?? bo się boi ze zaraz znikniesz..
mimo że płacze powinnas mu tłumaczyć że mama wychodzi i wróci niedługo (wiem że mały jeszcze ejst ale uwierz że on już rozumie wszystko)
no i wychodzić a on będzie sie oswają z mysla że kiedy Ty mówisz że wrócisz to wrócisz... bedzie mu łatwiej a kiedy znikasz to będzie płakał zawsze bo nie wie co się dzieje .. dlaczego uciekłaś a ego zostawiłas samego ... i nawet nie wie czy wrócisz:no:
kasiek co bardzo smieszne?? bo nie wiem
Domka wygląda przeslicznie :-) hehe moja Vi też zakłada sobie buty moje na koreczku i maszeruje na dwór :-p błyszczyk wyciaga z torebki i lśni ;-) hehehe
Milena jalubbię się malowac ale nie tak wyzywaąco :-p normalny makijaż i jest git ;-) ale jak ładna pogoda to tylko tusz do rzęs i mnie nie ma :-p
sandra o matko .. współczuję .. przesąde osoby potrafia być dobijające :-p u mnie tesciowa w wumie nie jest az tak przesadna ale jak dowiedziała się że na chrzestną idę w 7 msc ciąży to poprosiła mnie żbeym odmówiła i była strasznie zdenerwowana .. a ja powiedziałam ze nie wierzę w żadne przesądy i niech mi nawet nie waży się mysleć o niczym złym .. no i co ...:-) wszystko ok.. głupi przesąd ...

 
reklama
Vegas nie o to mi chodzilo,tzn staram sie wychodzic kiedy on sie czyms zajmuje np bawi z M bo wtedy nawet nie zauwaza czasem,ze mnie nie ma i nie placze wogóle, a jak widzi,ze zamykam drzwi i znikam to jest histeria.
Kasiek jaka dama sliczna;-)
Sandra
śliczną sukienkę miałaś:) wogóle super razem wyglądacie:)
Czarnuszka to dobrze,że Ci pomaga:tak:

My byliśmy z w galerii, kupiłam sobie 2 bluzki na wyprzedazy:) potem mały troche polatał po dworze,najbardziej mu sie podoba wchodzenie i schodzenie po schodach:) a teraz buszuje i bawi sie z M;-)
 
Do góry