reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Myrsini- Kciuki za wizytę zaciśnięte, będzie wszystko dobrze, zobaczysz, jak szybko zakochasz się w dzieciątku;-)

Karolina- Co za kawał chama z Niego:wściekła/y: Masz rację, nie dawaj się i lej na Niego;-)

Rox- Dokładnie, uszy do góry i cyc do przodu:-) Dasz radę:-)

Kaamaa- Pyśka na roczek taką kuchnie dostała, ale stoi zapakowana jeszcze, bo Ona trochę za mała na takie zabawki, wszystko wywalała, kuchnię przewracała i na części pierwsze rozkładała:-D

Liza- zdrowiej nam szybko:-)

Umi- Ustaliliście datę i nic się nie chwalisz?;-) Gratulacje:-)

Malwina- Cieszę się bardzo, że jest choć trochę lepiej:-) No i życzymy dalszego szybkiego powrotu do zdrowia;-)

ViKamcia- a od czego ten żołądek Cię boli? Oby szybko przeszło dziadostwo:-)

Snoopy
- My tu wszystkie czekamy na informację co jest w paczce:-D Zdrowiej kochana szybciutko:-)

Dorotar- Współczuję nocki:-( Oby dzieciaczki szybko wyzdrowiały:-) Jak masz możliwość, to przekręcaj Małego na brzuszek jak śpi, wtedy nie będzie Mu schodziło na oskrzela;-)
Dzięki za pomysł na obiadek:-) Przy okazji i ja skorzystam:-D Bo uwielbiam takie bezmięsne obiady, za to M. nie:no: On tylko mięcho:-D

Ok, a teraz spadam na miasto, bo na poczcie muszę kilka paczek wysłać i do UP po ubezpieczenie podjechać:-) Do później;-)
 
reklama
Wampi widzę że u Ciebie tacy księża jak i u mnie.... Żal... Niby dziecko pierwszeństwo ma żeby ochrzcić itp bo bóg chciał dzieci blisko a taki pa... dostanie sie na stolek i się sku... szczyci i problemy ludziom robi... Ja Ale chrzciłam jak mała miała 9mieś i też po koledzie ksiądz się zgodził ale dziad krecił nosem... Wrrr wpieniaja mnie to mafia a nie religia...

Mała czarna pewnie jakies ciuchy i slodycze standardowa paczka od Cioci Basi:-D Ostatnio Ala wymyśliła że znowu się do nich wprowadzimy i będziemy we 4 mieszkać, ja Ala Baska i jej syn Wiktor:-D ale jak tu dziecku wytlumaczyć że cicoa za granica dla niej to blisko wsiadasz w autobus i jedziesz:-D
 
mała_czarna chwalić to ja się będę obrączką na placu:-p:-D
dorotar współczuje nocki, katar to doslownie masakrra jakaś:/
kaamaa ja dziś zupe ziemniaczaną robie:-p strajk dosłownie, nie mam pomysłu na nic
 
Hej

Mała czarna
wiem że jak mnie rozkłada to jest koniec świata bo ja nigdy nie choruję:p Ale już dziś ok wczoraj posiedziałam w łóżku i dziś już się rozkręcam:)
Patrynia przeurocza:)

Gosdia
gratuluję oby do przodu:) Nie martw się jeszcze przyjedzie z różą w zębach:p

Rox no no chwila słabości ale jazda do przodu jak masz tak co wypychać:p

Snoopy
no niestety tak jest że wszystko drożeje a płacom w miejscu stoi mam nadzieje że dostanie de 1,1zł z km:)

Myrsini ja to w ogóle idiotką byłam tylko straciłam na to pół roku zamiast się cieszyć tak na prawdę i tego najbardziej żałuje a Ty będziesz przyszłym lekarzem to sama wiesz że stres szkodzi. Wiem że z dzieckiem jest ciężko bo chyba akurat Ci wypadnie na rozpoczęcie semestru dobrze liczę bo jakby np. lipiec to troszkę byś się ogarnęła i jazda masz szczęście że Twój narzeczony Was kocha i we dwójkę dacie radę zresztą mówiłaś chyba że fajną teściową masz tak? Napisz jak było na wizycie:)

Karolina
a co to znaczy że ma 30 lat?? Ja mam znajomych co mają 40 i mogli by być moimi rodzicami i nie boję się im coś powiedzieć jak mi się nie podoba, a po za tym siostrze też się nie podoba więc nie sądzę żeby atmosfera się popsuła on nie jest Twoim tatą czy bratem więc niech trochę zastanowi się bo Ty masz już swoją rodzinę i nie ważne ile masz lat!!!!!!!
Po za tym widzę że wszystkich on denerwuje tym zachowaniem i myślę że jeśli nie Ty to poproś rodziców żeby zwrócili mu uwagę sorry wżenił się w Waszą rodzinę i jest pępkiem świata i wszyscy się boją mu uwagę zwrócić!!!!!?????? No sorry ale jest coś nie tak przyjeżdża do domu Waszych rodziców to powinien mieć szacunek do wszystkich po za tym Twoi rodzice akceptują Twojego chłopaka. DZIEWCZYNO ZRÓB COŚ Z TYM!!!!

Kamma ja też bym wyszła ale zaczęła mi coś pokasływać więc sobie daruję zresztą mi jeszcze charczy:p Ale może śnieg tak szybko nie stopnieje:p

Liza zdrówka dla Was wszystkich Ty to się masz;/ Ja dziś małą w naszym pokoju złożyłam bo też mnie wkurzała;/ Tak źle Miki na obcych reaguje??

Umi no i fajnie fajnie:) może jeszcze w sierpniu:p

Malwina super że Zuzi przechodzi:)

KAmcia a Ciebie od czego boli?? Moja Domka też Waga:)

Dorotar oj współczuję musisz mieć w domu armagedon;/

Domka śpi troszkę mi pokasłuje ale na razie nie idę do lekarza bo w przychodzi masa dzieci w o wiele gorszym stania ona co jakiś czas kaszlnie a tak to nic mam jeszcze trochę syropu i po domowemu ją będę leczyła.
Ja też już prawie zdrowa:D Eh nawet człowiek pochorować dobrze sobie nie może bo nie potrafi...
C pojechał do domku na wieś po drewno:)
Pralka nam się popsuła przyszedł Pan i tylko grzałkę wymienił i spojrzał na drugą która już długo stoi niby popsuta i tylko pompkę wymienił i śmiga więc z teściówką mamy dwie pralki:):) Za 200zł:)
 
kasiek-dzięki uświadomiłyście mi ze na prawdę trzeba to zmienić i chyba w niedziele będę mieć okazje jak przyjadą na obiad wiec trzymajcie kciuki żeby sie nikt nie pobił hehe ;)
 
kamaaa piłam kisiel ze 3 dni i nie pomagało... a urodziłam się w padzierniku :-) a moój we wrześniu :-p

umi dokładnie tak jak mówisz:tak:

karolina no ciśnie mi się coś na język... Ty masz nie robić jej przykrości a oni moga Tobie??
dlaczego Twoi rodzice nie powiedzą JEJ żeby jej mąż się zamknął i nie robił wam przykrości.. Tobie bo jesteś ich córką i mężowi Twojemu bo tez należy już do rodziny...
no masakra... ja bym wogóle nie słuchala.. on może docinać ile wlexie a wy zaciskać zęby... dla mnie to paranoja jakaś! w życiu bym nie doała szwagrowi pomiatać moim mężem.. a ze pyskata jestem to bym już mu nagadała do rozumu tak , zeby więcej nie wysciubiał nosa poza plecy Twojej siostry :tak: ja nawet teściom potrafię (w miły ale stanowczy sposób) powiedzieć co mi się nie podoba przy tym argumentując porzadnie żeby nie mieli jakiegoś ale ;-)

kama ja mam dzisiaj na obiad krokiety z kapusta i grzybami :-)

mała czarna a to z tym żołądkiem to trochę długa historia,, nie chce mi się w całości pisać ale napisze w skrócie..
mam problemy z kolanem , na tyle poważne że mi się tkanka kostna zmiekcza , no i żeby ją utrzymać w stanie hmmm stałym musze brac silne leki ... aż się naprawi , i później brać inne leki na utrzymanie tego.. ale póki biorę te silne to myslę że mój organizm lekko tego nie znosi , i stąd bóle żołądka , zawroty głowy , senność i czasami nawet dygotanie serca :-( no ale zostało mi 4 dni tej silnej kuracji i musze wytrzymac bo kolano przestaje boleć , więc zaciskam zęby i się staram wybrac wszytskie leki.. biorę coś osłonkowo ale aż tak extra nie pomaga...
ale chyba lekarz wie co robił przepisując mi takie leki.. więc taram się to znieść

kasiek to super że tak wam się z tymi pralkami udało :-)

wampi ja jestem po cywilnym i jestem chrzestną :-p w kościele na dodatek byłam z brzuszkiem :-)

haha mój mąż właśńie czyta z Vi bajke o jasiu i małgosi.. i mówi że wrzucili ją do pieca a Vi na to : hmmm piecia??? do piecia?? " haha ale ją to fajnie zastanowiło :-)

 
kamcia - no ja właśnie wręcz przeciwnie- nie jestem pyskata i nienawidzę sie kłócić w takich sytuacjach zawsze napływają mi łzy do oczu i nie jestem w stanie nic powiedzieć taki wrażliwiec ze mnie :-( ale tak patrząc na wasze słowa zobaczyłam to trochę z innej perspektywy i widzę ze nie wiem czemu wczesnej nie zareagowałam bo już dawno powinnam to zrobić. Najbardziej się boje że skłócę rodzinę z siostrą...
oboje i moja siostra i szwagier dużo mi pomogli na początku bo i załatwili mi szkolę i wszystkie rzeczy po swoich dzieciach tak ze nic nie musiałam kupować ale to nie daje mu prawa do takiego zachowania...macie zupełna racje muszę zebrać cała moja spokojna naturę i powiedzieć co mi się nie podoba


kasiek- wiesz tez nie chodzi o to ze sie boje jego reakcji tylko tego ze wszystkich poskłucam ze sobą i że będzie jeszcze gorzej niz teraz kiedy wszyscy wspólnie go ignorujemy:-(
 
Ostatnia edycja:
wampi nam ksiądz, jak szliśmy ustalać chrzest Kacpra, oświadczy że jak nie będziemy miec ślubu to drugiego dziecka nie ochrzci, ale szczerze mówiac ja wychodze z załozenia że jak nie ten to inny, dziecku sie należy.
kasiek lipa to dobra opcja:) jakby sie pogarszało to zrób syrop z cebuli i miodu mojemu młodemu zawsze pomagał:tak:
Kamcia dzieci sa genialne :laugh2:, a co do czytania bajek czy twoja Vi wyłapuje po łebkach? czy słucha tak na prawde od deski do deski? Bo mój Kacper to ja nie wiem, słucha uwaznie, a zaraz sie pyta co ten królik robił, i czemu ucieka. Czyli tak jakby jednym uchem wpadało a drugim wylatywało, choć czasem jak chce skrócic jakąs bajke to mi mówi że tam jeszcze cos było:confused2:, nie idzie go oszukać:-p
 
kasiek teraz ma taka faze ze obcy są be... wczesniej mu to nie przeszkadzalo wogole ;P siostra byla w czwartek, to plakal, zanosil sie 30 min wył i jakos go uspokoilam;/
Wczoraj byla moja kumpela tez zaczol plakac, ale wlaczylam mu myszke miki na kompie i sie zajol, potem jeszcze pojeczal, posiedzial u mnie, ale ze starszakami sie zbawil ;] nie wspomne juz o tym jak ryczal na wigilie u moich rodziców :-D mam nadzieje ze szybko mu to przejdzie ;]

Wampi to cielawe jak ksiadz zareaguje na ten temat chrzcin... u nas nie bylo problemu bo my po koscielnym jestesmy ;]
Obiad mam wiec dzis nie mialam z tym klopotów, tylko podgrzac... sama dzis jeszcze nie jadłam, tylko kanapke z maslem ;/ by sprawdzic reakcje i narazie oki :eek:
 
reklama
Wampi niezle macie z ksiezmi... ja mam takiego ksiedza(niestety do innej parafi jechac trzeba)ze zawsze ochrzci bo "bog dal bog musi przyjac" i jego podejscie bardzo lubie;-)

Karolina powiem Ci ze u nas tak bylo z zona mojego brata, na chwile obecna jest juz tak ze jak gdzies Grzeska zapraszaja to zaznaczaja ze ma byc sam z synem... ona juz nic do gadania nie ma przez 10lat znosilismy jej humory i kazdy ma juz dosc, nikt nie chce jej ogladac bo to sekutnica wredna...

Ja w salonie robie pozadki i karnisz spadl mi na maly palec.... boli jak cholera...:crazy:

Liza może to tylko poranne oslabienie zoladka bylo?
 
Do góry