reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
shareable
[/URL]</noscript>[/IMG]

Wyżej macie zdjęcie Michała z tatą ;p
 
artystka -rety jaki Misiek wielki! wyrósł niesamowicie :tak:
wogole, jaki mega przystojniak!!! :szok:

z tatą? :szok::szok::szok: czyzbyscie sie zeszli, czy po prostu zaczal sie interesowac mlodym? :szok::szok::szok:
przyznaje - jestem w szoku :-p
 
Ewuś no narazie konflikt za nami :) Jesteśmy rodzicami i znajomymi,nic wiecej między nami nie ma. ale wiadomo, jest dziecko i o jego szczęście nam chodzi. A co u Ciebie jak Damianek? Jesteście nadal razem z P?
 
artystka -to o tyle dobrze. najwazniejsze, ze Michał ma tatę, dobrze ze sie facet zmobilizowal.. bo z poczatku to pamietam, nie bardzo :no:

my jestesmy razem, ofc:-)
dobrze miedzy nami sie uklada, tylko z zyciem troche gorzej, bo wkolko sie nam psoci. co wyjdziemy z dolka to wpadamy w inny.. no ale - nikt nie mowil, ze bedzie latwo ;-)

pracujesz gdzies?
 
hej Laski, nie było mnie przez weekend bo się przeniosłam do rodziców z Danielkiem żeby odpocząć... chyba nam to dobrze zrobiło bo od wczorajszego wieczoru mój mąż jest zupełnie inny. póki co się jednak trzymam na dystans ;-) niech pocierpi...
Daniel już zdrowy, ja też się trochę lepiej czuję.

zaraz się zabieram za obiad, byłam poszperać w ciuszkach i wydałam całe 22 zł za 4 bluzki, piżamkę i spodnie :-D poodkurzane już, jeszcze podłogę zmyję i pranie powieszę, a po obiadku zabieram Małego na spacer. do później ;-)
 
reklama
Asheara no ja Ci powiem że on dopiero zmądrzał jak zobaczył w sądzie wyniki badań DNA :p NO ale ścieżka wojenna za nami ,póki co dobrze jest, jak jest :D
Ja nie pracuje, nie mam gdzie i z kim Michasia zostawić;/ Niestety. FInansowo bardzo ciężko u nas. Ale mam nadzieje że szybko zleci ten rok chociaż to Misiek pójdzie do przedszkola prywatnego ;) Po znajomości to sie dostanie na pewno i tylko 400zł miesiecznie ale tam jedna opiekunka przypada na 4 czy 3 dzieci :) Dobra opieka, kolezanki siostrzeniec chodzi, mają rytmike, lekcje angielskiego ,plastyke jakieś takie wielokierunkowe te przedszkole :)
 
Do góry