reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Moja córa ma fazy na AGA i tak od rana do wieczora głośno woła AGA. Lub GAGA. A ma tak donośny głos, że przy moim bólu głowy idzie oszalec:p Co do AGA to śmiejemy się, że ciocie którąś nawołuje - ma dwie ciocie Agnieszki:)
 
reklama
a ja witam was cieplutko koffane ;*
witam tez nowe mamusie ;D
dzis mnie cos strzelilo mam zly humor od wczoraj ale ogolnie to dzis mnie rodzinka dobila juz bym chciala byc w domu ;/
jakos tak dziwnie rok bez rodzinki po za krajem i wogole lipa ;/
ZDROWKA DLA JUSTYNKI ;D
 
lolkak -pewnie niebawem się doczekasz :tak: ja dostalam jakos wlasnie 2-3mies. po urodzeniu Damiana, no ale wiadomo - u kazdej kobiety to wyglada inaczej.
co do obfitosci i bolu, nie zauwazam roznicy :no:

migotka -super sukienka! w moim stylu :cool2:

ewi -MOC ŻYCZEŃ DLA JUSTYNKI!!!!!!! ;-)
 
a ja witam was cieplutko koffane ;*
witam tez nowe mamusie ;D
dzis mnie cos strzelilo mam zly humor od wczoraj ale ogolnie to dzis mnie rodzinka dobila juz bym chciala byc w domu ;/
jakos tak dziwnie rok bez rodzinki po za krajem i wogole lipa ;/
ZDROWKA DLA JUSTYNKI ;D

HEj ;0


JejQ jak tu pusto:(
 
Ostatnia edycja:
A wlasnie mialam was sie zapytac jak to jest z miesiaczka bo ja raz krwawie raz plamie raz nie mam wogole nic i nie wiem co robic teraz ide do lekarza i nie chce wyjsc na szalona z tego powodu hehe ;-) a jak wasze brzdace ja dzis kupilam sobie tuniczke na dupke w koncu bo juz wsio za duze mam po ciazy i wydaje wszystko mamie :-) pielegniarka mi powiedziala ze waze dobrze ale jak jej powiedzialam ze mam 25kg niedowagi to zmienila zdanie i mam wizyte u lekarza za tydzien :wściekła/y: musialam zainterweniowac normalnie jak juz nie jestem w ciazy to opieka jest okropna :wściekła/y:
 
Ewi chyba pomyłka :-p sprawdziłam i nie nabijałam postów.


Eve myślę ze to jeszcze się wszystko wraca do normy po ciąży,gospodarka hormonalna przechodzi na "normalny" tryb pracy. Ale ja też bym skonsultowała to z lekarzem :tak:
25 kg niedowagi :szok: kobieto to ile Ty ważyłaś?

Do Nas przybłąkał się pies, śliczna suczka ( kundel mieszany z owczarkiem niemieckim) Parę razy dałam jej jeść i już została. Dzisiaj jak wyszliśmy na spacer z Julką to cały czas Nas się trzymała. Julka jest Nim zachwycona.
Strasznie się śmiała jak wokoło niej skakała.
 
Moja córa ma fazy na AGA i tak od rana do wieczora głośno woła AGA. Lub GAGA. A ma tak donośny głos, że przy moim bólu głowy idzie oszalec:p Co do AGA to śmiejemy się, że ciocie którąś nawołuje - ma dwie ciocie Agnieszki:)
Siostrzenica mojego A też ma fazy na Aga,Agu itp

Dzisiaj mały nadzwyczaj spokojny.Byliśmy na spacerku po dłuższej przerwie i o dziwo nawet się przespał
 
witam.Mam 22lata.Mój syn 15stycznia skończy 8miesięcy.Nadaje się do waszego wątku czy za stara jestem?
:rofl2::rofl2::rofl2:
hihi a czemu nie???

chwalę się! zdałam oba egzaminy!!! :-D:tak::-) rewelacja. A byłam pewna, że z jednego obleje...

Co do Waszego tematu, to kto lubi wizytacje Księdza?! Chyba tylko te Jego "mohery" :-D
Do Nas też przychodzi co roku i gada to samo... Gdzie pracujemy, co planujemy na przyszłość etc

W tym roku jak mu powiedzieliśmy że jestem w ciąży, to tak się ciszył, że Nam się WSPÓLNOTA powiększy...
Pewnie liczy, że dużo kasy za chrzciny mu damy! :no:
he he

Nie z Nami te numery! :-p
GRATULUJĘ ZDANIA EGZAMINÓW

Ja się na temat bóli porodowych nie wypowiem,bo miałam tylko odejście wód, następnie skurcze co 3-4 min które nie były jakieś strasznie bolesne a później CC.

asheara ja już nie pamiętam co to @ ;-) Ciekawe kiedy powróci :dry: A po porodzie macie takie jak przed ciążą czy może bardziej skąpe albo mocniejsze?
ja po porodzie miałam skąpe , ale tylko 3 imesiące:-p później ciąża:-D

najlepsze było że cały połóg trwał u mnie 10 dni tylko:-D

oni to chyba nigdy nie dorosną ...
on mówi jak ja to go olewam i wogole o byle co bucze. I powiedział ze to jest tylko do czasu ze tym wszystkiem rzuci ...
I ja mu powiedziałam ze jeżeli tak zrobi to moze zapomnąć o mnie i o dziecku ...
a on do mnie co ty mi mozesz zrobic to załatwimy to sądownie i ze niby ja wogole dziecka moge na oczy nie zobaczyć ze mi go sądownie odbierze...
ja mu powiedziałm uwarzaj bo jeszcze sie przeliczysz...


rok temu to on mnie olewał i wogole pisał z jakimis lasskami
to go kopłam w D...:)
to wypisywał wydzwaniał ze sie zabije powiesi ze zyc bezemnie nie umi
jak dla mnie to troszkę chora sytuacja...
no ale życzę żeby wszystko się ułożyło i nbyło ok między wami....:tak:


W dniu tak pięknym i wspaniałym,
życzę Ci serduszkiem całym,
dużo zdrowia sto lat życia,
milion złotych do zdobycia



Najlepszego Justynko ;****!!!

dołączam się do życzonek:-)

na szczęście udało mi się nadrobić.. widze now mamusie... :-)
wogóle ja mam złe dni ostatnio..
strasznie boli mnie głowa.. a do tego moja mała słabo się rusza.. wręcz wcale powiedziałabym ,.. wzoraj czułam ją raz przez chwilę i dziś też raz ,.. przez chwilę..
mam nadzieję że wszystko ok...
 
Kamcia 10 dni :szok: zazdroszczę Ci, po 10 dniach to ze mnie przestało się "lać", a cały połóg trwał 4 tygodnie.

Strasznie mało się rusza,a może po prostu śpioch z Niej. Ja sprawdziłabym to u lekarza, no ale strasznie przezorna jestem.
 
reklama
a ja sie witam wieczornie. ucze sie z Angielskiego i musiał sobie przerwe zrobić. michaś śpi masakra dziś jak sie obudził o 14 to usnał dopiero 18.30 po kąpieli. ciekawe ile pośpi bez popołudniowej drzemki. nadrobiłam tylko piąte przez 10 bo za duzo tego. Migotka ja tez kupiłam kiecke tylko inna. zdjecia jeszcze nie mam ale zaraz poszukam na necie podobnej. twoja jest zabójcza ale nie mna moją figurę ja musze mieć lużną u dołu żle sie czuje w dopasowanych...
ewi sto latek dla Justynki... i duuużo zdrówka

witam nowe mamusie:*
 
Do góry