reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
kasiuch kobieto jak Ciebie tu dawno nie było tak sie włansie zastanawiałam ostatnio gdzie ty sie podziewasz.
anetka to mowisz że bycie żona jest fajne??? bo ja sie zastanawiam czy jak już wyjde za tego mojego to sie bedzie tak o mnie troszczył jak twój mezulek o Ciebie :-)
ixi miałaś zrobić foto rozstawionego łożeczka ;-) moja kuzynka też juz wróciła z Madzią do domu musze ja odwiedzić bo mam moje łóżeczko do odebrania ;-)


a ja juz sie ogarniam bo za jakąś godzinke albo i mniej K przyjedzie mnie porwac do siebie wiec bede pewnie jutro wieczorkiem. udanego weekendu Mamusie :-)
a zniknelam sobie, nie chcialo mi sie wchodzic na bb, czasem tak mam:p

jak sie czujesz???
i jak tam nasze ciezarne???

ixi ja juz na gg Ci wczoraj dałam info :p ale Ciebie nie widze;-) takze wisz:-p

No mi sie humorek poprawil gdy weszłam na wage :-D waze juz prawei 2kg mniej niz przed ciążą :-D hehehe ciesze sie przeogromnie! :-) a szczerze zadnych wyrzeczen nie mam, i jem sporo i czasem nawet niezdrowo... :dry: ale fakt ze chudne mnie uszczesliwia:-)
Zważyłam i zmierzylam tez Mikołaja. No on to tez ma szybki wzrost bo mierzy juz 65cm i ma 7kg równe :szok: :-)


Dobra to ja bede mykać... wczoraj późno poszlam spac, a troszke odpoczynku mi sie nalezy... jutro wieczorkiem pewnie zajrze do was
Miłej niedzieli kochane:***
gratuluje spadku wagi!!!
ale Twoj Mikus juz duzy jest!! dawaj fotki!!!:tak::tak::tak:

ja Wam wstawiam Olka::-D


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Kasiuch, ale Ty wyglądasz świetnie! super oczy! Rzęsy co prawda wyglądają jak sztuczne, ale mniemam, że z Twoimi oczami wielkimi są prawdziwe hehe.
A Olek przy Tobie taki duży=D Słodki!
 
heja dziewczyny padam na pysk ;/ zmeczona na maxa jestem przed wczoraj mielismy wycieczke do dublina udala sie :) pogoda rowniez dopisala Nadinka grzecznie w autku jechala :) wiekszosc drogii spala nawet :) wczoraj sie wzielam za wielkie sprzatanie Bosze niby nic ale ogarnelam te 3 pietra Nadinka mi pomagala powiedzmy :p wiec nie najszybciej to szlo :p a dzis bylam w pracy i padam na pysk :( a zaniedlugo wyjazd do pl mi sie szykuje Juz nie moge sie doczekac :) moja mama tez tak sie cieszyyy :))
 
Vegas wstaw to foto jak wyglądałaś :)

Ja wam powiem że czuję się fatalnie :( czuję się jakbym była przeziębiona, gardło lekko boli i jakoś tak dziwnie zmęczona i czuję ciepło na czole :(
 
Vegas:D ło rany :D Dzieki!!


A ja miałam takie dodatki:
slub 5.jpg
 
reklama
Ixidixi super masz uśmiech=)

No i nie ma za co. Masz piękne te kolczyki. Na pewno jeszcze nieraz zakupię coś=) Szkoda, że masz tylko 1 wisiorek.
 
Ostatnia edycja:
Do góry