reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

nie przejmuj sie tym ze jestes młoda..ja mam 18 lat i termin porodu tez mi jakos wypadnie na koncowke lutego..czyli w okresie moich 19 urodzin..mnie tez zzera stres..i wogole boje sie wszystkiego..nie jestes sama..:)
 
reklama
kiniorek91 witaj. tu każda mama jest młoda jest wiele młodszych od ciebie. i nie stresuj sie, bo to źle wpływa na maleństwo. napisz coś wiecej, jak ojciec dziecka ??? twoi rodzice???
moni3kaNS fajna masz ciotkę. mam nadzieje ze ten lekarz bedzie bardziej kompetentny od poprzedniego . masz już potwierdzenie swoich 4 testów. a jak sie czujesz oprócz tych okropnych mdłości???
 
Ostatnia edycja:
oprocz tych mdlosci..to strasznie boli mnie glowa...w krzyzu..no i nogi tak jak przy grypie...Nie wiem czy to jest normalne...?Prawie ze chodzic dzisiaj nie moglam..Tez tak miala ktoas z Was..czy powinnam sie bac..?
 
mnie łydki często bolą... wgl nie mam siły teraz chodzić.. tak jak kiedyś nie potrafiłam wolno chodzić to teraz wleke się jak ślimak... a boli mnie w kręgach krzyżowych jak się położę wieczorem do łóżka już.. :dry:
 
no moi rodzice dopiero jutro... Powiem wam, nie będzie łatwo bo u mnie jest trudna sytuscja fin. Ale mam nadzieję że nie będzie źle.Chociaż, moje samopoczucie jest raz fatalne a raz ok. Co do ojca. Sprawuje się na medal przez te 3 dni :) Nawet mnie dzisiaj do łóżka rozłożonego przeniósł jak zasnęłam ;-) co do mnie, to nie mam żadnych mdłości ani nic, tylko to, że odbija mi sę ciągle, cokolwiek zjem. Dzisiaj się wystraszyłam bardzo, bo jak wstawałam to mnie zakuło bardzo i aż się popłakałam. Jutro napiszę jak poszło z moimi rodzicami. Co do rodziców ojca, to poszło bardzo bardzo dobrze. Pomagają i w ogóle. Z resztą znamy się 4 lata i sypiam u nich a on u mnie co weekend. Jego mama już mnie zaopatrzyła w Feminatal. To tak, dopóki nie będę miała od lekarza przepisanych żeby maluszka chronić. Jeszcze to do mnie dochodzi, ale mam nadzieję, że jutro będzie ostatni dzień stresu po rozmowie z moimi rodzicami. W ten weekend akurat ja jestem u K i on i jego mama pojadą ze mną do mnie. 3majcie kciuki!
 
kurcze..czy te mdlosci musza sie tak ciagnac przez caly dzien..juz wolalabym zwymiotowac i miec spokoj...a tak to od rana mnie meczy..a teraz jeszcze bardziej zaczelo sie nasilac..:(
 
cześć dziewczyny

czy u was tez tak gorąco???? własne wrciłam z kościola i padam jestem zmęczona jak po dniu roboty:(
kiniorek trzymam kciuki za rozmowe:) własnie jak mdłości w drugą strone??? chociaz wiesz kazda z nas jest inna i ma inne objawy:-)
szalom mnie też bolą łydki najbardziej wieczorem
 
reklama
Hej :) zacznę od tego ze przepraszam ze Was nie nadrobie ale kompletnie brak czasu mała daje popalic ma straszne kolki !! :/ cały czas na nogach jestem w nocy spie około 3 godzin. Mam nadzieje ze kiedys to minie. Juz wszytko robimy by jej ulzyc ale jak narazie mała poprawa tylko jest. A tak ogolnie wszystko dobrze :) pozdrawiam Was mocniutko i buziaczki przesyłam ! :)
 
Do góry