reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

uważam iż lekarz jest ....! Skoro to 5 tydzień powinien zrobić usg.. Pewnie widać już by było bijące serduszko.. sprawdzić ilość wód płodowych itd.. np. mi szkoda słow co do tego lekarza.. Jak może stwierdzić, że jesteś w ciąży na podstawie testów, które wykonałaś ?! :wściekła/y:

Jestem tego samego zdania !!!! Przecież testy mogły wyjść fałszywe..... tak miała moje szwagierka.... Robiła testy każdy wychodził pozytywnie a jak poszła do lekarza po zrobieniu USG dopochwowego okazało sie że żandej ciąży nie ma..... Także moim zdaniem idź do innego lekarza i zażądaj zrobienia USG żeby w 100% potwierdzić ciąże
 
reklama
w dodatku wiem ze moj chlopak jest dobrym czlowiekiem ale od kilku dniu totalnie mu odbija..prezchodzi sam siebie..poprostu kazda nasza rozmowa tel konczy sie moim placzem i nerwami..nie mam juz na to sily..:(
 
Dziewczyny ale to tylko w Polsce wykonuje sie od razu usg.Ja nie rozumiem po co wykonywac usg w 5tc.Skoro dziewczyna nie ma @ i 4 testy wyszly pozytywnie to raczej na 99% to ciaza.Jezeli nie plami nic ja nie boli to po co to usg?.To tylko w Polsce tak jest.Wszedzie na zachodzi usg wykonuje sie dopiero w 12 tc jesli wszystko przebiga wzorow.U mnie bylo tak samo pierwsze usg w 12 tc.Jezeli masz watpliwosci zrob badanie beta hcg i po problemie.

Nie wspomne o tym iż usg dopochwowe w tak mlodym wieku powinno wykonywac sie w ostatecznosci.A tutaj moim zdaniem nie ma powou do robienia takiego usg.
 
w dodatku wiem ze moj chlopak jest dobrym czlowiekiem ale od kilku dniu totalnie mu odbija..prezchodzi sam siebie..poprostu kazda nasza rozmowa tel konczy sie moim placzem i nerwami..nie mam juz na to sily..:(

Jest to dla Was nowa sytuacja musicie sie oswoic z myśla że będziecie miec dziecko (o ile naprawde jesteś w ciąży). każdemu facetowi troche odbija jak dowiaduje sie że najprawdopodobniej zostanie tata..... A Ty nie możesz teraz sie tak stresować.....
 
chcialabym miec pewnosc 100 procentowa co do tej ciazy..ale z drogiej str nigdy nie zdarzylo mi sie zebym nie miala okresu..na przyszly wtorek wypada mi termin drogiej spodziewanej miesiaczki...nie chce mowic rodzicom poki nie jest to pewne..:(
 
to zrob badanie beta hcg koszt w laboratorium jakies 12-20zl bedziesz miec 100% pewnosci ,chociaz moim zdaniem jestes w ciazy.Radze zazywac kwas foliowy.
 
chcialabym miec pewnosc 100 procentowa co do tej ciazy..ale z drogiej str nigdy nie zdarzylo mi sie zebym nie miala okresu..na przyszly wtorek wypada mi termin drogiej spodziewanej miesiaczki...nie chce mowic rodzicom poki nie jest to pewne..:(

To są dwa rozwiązania z tej sytuacji... wizyta u lekarza i USG albo badanie krwi.... wtedy bedziesz miec pewność :))
 
reklama
najgorsze jet to ze ztych 4 testow ani jeden nie wyszedl negatywnie...wszystkie dodatnie..:(Pryzjaciolka pow ze nie powinnam miec arczej watpliwosci co do tego czy jestem w ciazy..:(
 
Do góry