reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Grecja - No właśnie jak tam zupa? Ja dziś grzybową ugotowałam :)

sylcia - Ja córci nie karmię już z pół roku i tez nadal mam mleczko :p

madzia - Z czego będziesz zdawać maturę? Ja osobiście z matmy też bym nie zdała ale na szczęście jak pisałam nie była jeszcze obowiązkowa :p

Kasiuch - Ja też jestem z października... dokładniej z 11 a Ty??

Asheara - Myślę, że Twojemu Synkowi jeszcze nie raz zmieni się z tym spaniem. Może ma poprostu gorsze dni albo w pogodzie coś nie tak. Tak naprawdę jest jeszcze mały i ma czas by przyzwyczaiś się do przesypiana całych nocek jak dorosły.
 
Ostatnia edycja:
ja właśnie pomidorową robiłam i wyszła baaaardzo dobra:-) więc jestem zadowolona.
a teraz mamuśki lecę do mojego R. bo się długo nie widzieliśmy:rolleyes:
 
No i zostałyśmy dzisiaj same w domu. Tatuś nasz wyjechał do rodziny, na drugi koniec polski, i mamy babski wieczór z Małą :) dzięki Bogu będzie laba całe 2 tyg. wreszcie się wyśpie. a potem już z górki :) swoją drogą... wyprawiałyście jakies przyjęcie przed urodzeniem waszych maluszków?
 
Witam .! Jestem przyszłą młodą mamą, czekającą na swój Skarb.
Mój bobas przyjdzie na świat kilka miesięcy przed Moimi 18-stymi urodzinami.
Na początku Moja ciąża była szokiem dla Mnie, dla Mojego chłopaka i ... Mojej rodziny.
Jednak teraz, będąc w 5 miesiącu ciąży, nie mogę doczekać się aż zobaczę i wezmę na ręce Naszą dzidzie. ; )
Mimo, że boję się tych wszystkich zmian w życiu, to wiem, że ZAWSZE mogę liczyć na Moją rodzinę- szczególnie mamę, która bardzo mi pomaga oraz na Mojego chłopaka.
 
Naprawdę przykra sprawa...
Jednak sądzę, że ten 'mężczyzna' -a bardzo ciężko nazwać MĘŻCZYZNĄ osobę tak nieodpowiedzialną i nie czującą obowiązku pomocy Tobie- nie zasługuję na radość, którą poczułby przytulając Twój ciężarny brzuszek lub później biorąc dziecko na ręce.
Prawdziwy mężczyzna nie zostawiłby Cię w takiej chwili samej, tym bardziej, że buzuje w Tobie teraz mnóstwo hormonów i mieszanych nastrojów.

Wierzę w przeznaczenie, więc powiem Ci, że `w życiu trzeba pokonać wiele zakrętów, by trafić w końcu na właściwą drogę`.
 
Witam .! Jestem przyszłą młodą mamą, czekającą na swój Skarb.
Mój bobas przyjdzie na świat kilka miesięcy przed Moimi 18-stymi urodzinami.
Na początku Moja ciąża była szokiem dla Mnie, dla Mojego chłopaka i ... Mojej rodziny.
Jednak teraz, będąc w 5 miesiącu ciąży, nie mogę doczekać się aż zobaczę i wezmę na ręce Naszą dzidzie. ; )
Mimo, że boję się tych wszystkich zmian w życiu, to wiem, że ZAWSZE mogę liczyć na Moją rodzinę- szczególnie mamę, która bardzo mi pomaga oraz na Mojego chłopaka.

witam goraco :) I moje wielkie gratulacje ! :))

A co do pomidorowkii to tez ja lubie gotowac Szybko raz dwa i zupka jest :)) W ogole lubie bardzo gotowac i piec :))
 
Asheara bo chora jestem ;P

panistepelek - matma, polski, angielski i geografia, ogolnie nie ma tragedii z wyjatkiem matmy ktorej nie umiem bo nie i juz, nie chce mi sie nawet jej uczyc jest nudna i bez sensu ;d

my darling witamy w naszych skromnych progach :p

Kurde a ja z dnia na dzien coraz bardziej chora, a pomyslec ze w domu grzecznie siedze, leki biore to jest coraz gorzej. Dzis juz katar i kaszel mam na maxa wzielam Stodal i ma mi pomoc bo inaczej bede zła :p Wlasnie zycie jest okrotne, jak sie nie chce byc chorym to zawsze zachoruje , a dzis musze jeszcze do tego jechac w tyle miejsc tyle spraw zalatwic przed wyjazdem ...to juz na pewni mi nie przejdzie ;/
No nic... ide cos na sniadanie zrobic sobie : P
 
reklama
Witam ;-) nie pisalam bo mialam od czwartku siostrzenca i dopiero wczoraj przyszla po niego moja siostra , oj dzialo sie wczoraj rozne rzeczy ale na szczescie dzis go juz nie ma :-)

madzia18 ale Cie to chorubsko trzyma :sorry2:
a smarujesz sie jakas mascia rozgrzewajaca ? i popieram Twoje zdanie ..ze matka jest nudna i bez sensu.. :-D

artystka z jednek strony masz swietnych rodzicow bo nauczyli Cie szanowac pieniadze ale w takiej sytuacji jak teraz Jestes powinni Ci cos pomoc !!
Co do rodzicow to powinniscie im powiedziec , maja prawo wiedziec i nie mozesz myslec ze odrazu zabronia mu spotykac sie z Toba !!
a wogole wypytuja sie o Ciebie ?
co do babcie to taki juz zywot staryszych ludzi i nie trzeba az tak bardzo brac ich slow do serca :sorry2:

Mariola wziela tabletke i jak dobrze rozumiem Twoja kolezanka juz ma dziecko a jak tak to ile ma lat czy miesiecy ? mi sie wydaje ze siara nie pojawia sie na poczatq ciazy tylko gdzies tak w polowie a czasem nawet pod koniec :sorry2: mozliwe ze jest tak jak sylcia pisze !! a mozliwe zeby mleko zmienilo sie w siare , nie wydaje mi sie ale ekspertem nie jestem :sorry2:

My darling rowniez witam i Gratuluje ;-)

Amelie ooo nowa mamusia :-) witaj ;-) co do jakis przyjec przed narodzinami to w Polsce malo kto takie cos organizuje , bardziej w miastach i kogo na takie cos stac !!
ja bynajmniej nie robilam ;-)
 
Do góry