reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja właśnie wróciłam ze spaceru z psem. Jestem wyczerpana, nie mam siły ,godzine dreptałam z psem, troszeczke porzucałam mu piguł. Pies padniety, ja nie mam siły ;P Ale fajnie, odmroziłam te bakterie i wszystkie choróbska wymroziło ;)Ogólnie pogoda pięknaaa :) Szkoda że wpiątek juz ma byc +1 i ma padać deszcz... ;/ Bedzie chlapa

Co sie kobietki nic nie odzywacie?
 
reklama
Witam dziewczyny:-D
Hej z rańca :-D
Jakoś mi sie nie chce spać , bo jak usne to o 10 bym wstała:-D a dzis musze wczesnie wstac bo tez tak jak Ty Kasia jade pobrac krew i mocz. ;-)
i za tydzien w czwartek do ginaa :tak: juz sie doczekac nie moge... :-)
No u mnie już po bólach wkuwała sie 2 razy a do tego nie przyjemna jak sól w oku:wściekła/y: Posiew zrobiony.To cud że się udało z tymi perypetiami co mnie dzisiaj spotkały...

Witajcie mamuśki ;) Dawno się nie udzielałam ale spróbuje nadrobić ;) U mnie zbliża się już koniec ciąży...W ten piątek idę do ginekologa na kontrolę ..mam nadzieje że wszystko będzie OK ;) A poza tym brzuch ostatnio nieco mi przeszkadza ;P:-) he Ciężko mi się oddycha, a po jedzeniu jest mi słabo i niedobrze bo mała uciska na żołądek...Ogólnie to przez ostatnie dni spałabym jak zabita...Strasznie szybko się męcze choć nie chce tego po sobie pokazywać i narzekać...:tak:
W takim razie życzę szybkiego rozwiązania i szybkiego porodu:tak:
ewus2090, Elizka21, Kasia&Kubuś Dziewczyny nie chce byc uperdliwa ale juz nie moge:no: jak chcecie cos dopisac EDYTUJCIE posta:baffled: a tak nabijacie niepotrzebniue strony i balagan sie robi..
To ja już nie wiem co mam robić żeby było dobrze.Gdzieś na wątku napisałam duzo postów za jednym zamachem osobno i dziewczyny mi to streściły w 1dnym poście.I było ok.Teraz zapomniałam dopisać i napisałam 2 posty i też źle.Szkoda bo to forum ma tą jedną małą wadę.Staram się stosować do zasad a wychodzi jak zwykle...
KASIA Między moimi jest prawie półtora roku różnicy. Córka jest starsza. Ja też się bałam jak to będzie z dwójka dzieci. Było i lepiej i gorzej ale da się znieść. Elizka pewnie ma tak samo :-)
oczywiście teraz jest problem podziału zabawek. Bo dzieci potrafią pobić się o nie
Jak tak mówicie to aż lżej na duszy się robi...:-D
No i byłam już w tym szpitalu...Słuchajcie jestem tak wściekła na te babsko,że aż mnie głowa boli...Zajechałam na izbie przyjęć dałam skierowanie do szpitala no i ona dzwoni na oddział i akurat moja prowadząca dziś miała dyżur....I zaraz oddzwania że jednaknie...żebym przyszła w piątek do niej do gabinetu i na poniedziałek wypisze mi skierowanie...I znowu ze wszystkimi manatkami do domu...Ale już dośc tego...przeszła sama siebie i pójdę do niej ostatni raz i zmieniam lekarza..Nie ważne na jakiego...Każdy będzie lepszy od niej....Ale tak mnie to wszystko wpieniło co za szopki odstawia...JA nie wiem po prostu co za nieodpowiedzialność...Aż z tych nerwów głowa mnie boli i nie możne przestać....
To naprawdę nie poważna baba pewnie zmień lekarza i to jak najszybciej po co masz sie denerwować każdą wizytą??

Dobranoc kobietki do jutra:-D
 
Kasia&Kubuś ale ja nie jestem od tego, zeby streszczac Twoje wypowiedzi, nie mam na to czasu.. dlatego kazdy urzytkownik ma taka opcje jak edytuj jak chce cos dopisac.. tak trudno to wcisnac??
 
Kasia&Kubuś Stosujesz sie do zasad wtedy kiedy edytujesz sama posty a nie liczysz na to że ktoś zrobi to za ciebie....


A ja niewyspana jak zawsze, spóźniłam się do pracy nie umalowałam sie nawet dopiero przed chwila walnęłam tapetę i nic mi się nie chce.

ewus2090 ja zmieniłam gina z złego na jeszcze gorszego bo mimo iz ciąże prowadził super to jak sie skomplikowało przy porodzie to sobie urlop wziął i miał mnie gdzies. tak wiec popytaj po znajomych o kogos naprawde dobrego
 
Kasia&Kubuś ale ja nie jestem od tego, zeby streszczac Twoje wypowiedzi, nie mam na to czasu.. dlatego kazdy urzytkownik ma taka opcje jak edytuj jak chce cos dopisac.. tak trudno to wcisnac??

Kasia&Kubuś Stosujesz sie do zasad wtedy kiedy edytujesz sama posty a nie liczysz na to że ktoś zrobi to za ciebie....


A ja niewyspana jak zawsze, spóźniłam się do pracy nie umalowałam sie nawet dopiero przed chwila walnęłam tapetę i nic mi się nie chce.

ewus2090 ja zmieniłam gina z złego na jeszcze gorszego bo mimo iz ciąże prowadził super to jak sie skomplikowało przy porodzie to sobie urlop wziął i miał mnie gdzies. tak wiec popytaj po znajomych o kogos naprawde dobrego
Ale ja nie liczę na to aż ktoś zrobi to za mnie anie napisałam tak dlatego żeby ktoś za mnie robił takie rzeczy spotykam się z tym po raz pierwszy więc dla mnie to nowość.Piszę nie najednym forum i dobrze że prowadzicie takie porządki ale nie sądziłam że 2 posty zrobią takie wielkie tutaj halo:dry: Po prostu nie rozumiem pewnych rzeczy ale tez nie zamierzam się kłócić ja tylko napisałam jak było a wy tu... dlatego chciałam bardziej zrozumieć zasady tego forum czy to zabronione??:dry:
Sory za wszelkie utrudnienia:dry:
Ps.Na pewno nie robiłam nic specjalnie każdy ma prawo do pomyłki w końcu..
 
Ostatnia edycja:
wiedzą wiedzą, od paru dni moi, od dzis mojego chlopaka. nie pisalam nic bo nie mialam czasu ani ogolnie checi. Maja wpasc ok 17 a mnie sie az kiszki skrecaja ;D licze ze bedzie lepiej niz mysle...
 
reklama
zaraz sie rodzice nasi mają spotkac, wyobrazcie sobie moj stres teraz ; P nie wiem az co ze soba zrobic;d

bedzie dobrze Madzia....Zoabczysz....Czekamy na relacje ze spotkania:)


witajcie;) dziewczyny

ja bylam dzis w miescie ale niestety nic nie kupilam bo albo nie podobalo mi sie albo nie bylo na mnie rozmiaru.....

ale za to kupilam sobie kalendarz i fajna karteczke....dla P..
 
Do góry