reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

sorki ze tak na raty odpisuje ale jakas nie kumata jestem ostatnio....Darus cale dnie marudzi bo mu zabki zaczely wychodzic i ooo....w nocy kreci sie strasznie i sie nie wysypiam....no i w koncu doczekalam sie trzeciego zabala:))))

Dorom-faktycznie jak Ci brzuszek twardnieje to moze juz porod tuz tuz...w kazdym razie termin wielkimi krokami sie zbliza wiec Alanek moze pojawic sie w kazdej chwili....

Ewi-i jak poszla wizyta u okulisty???trzymam kciuki zeby z oczkami Justynki bylo wszystko w porzadku....

AdiLea-fajnie ze Ci sie humor poprawil....:tak:

Pola-zdrowka zycze:tak:

Maagda-ach zakupy...sama bym chetnie pobiegala po sklepach ale juz limit przekroczylam w tym miesiacu...;-)chyba trzykrotnie....

Black-Darek tez pali i to takie jak ja wiec sila rzeczy ciagnelo mnie jescze bardziej....ale chyba niedlugo rzucimy bo kasa bedzie potrzebna na co innego;-)
 
reklama
Umi- nie ma się co martwić na zapas. Pewnie to mała nieprawidłowość- ale lekarze maja obowiązek to sprawdzić. Jakby coś złego się działo-to od razu z miejsca by Cię pewnie wysłali do szpitala. Wszystko będzie w porządku.

Dorom- zazdroszczę tak dobrego samopoczucia. Mnie od wczoraj tak męczy zgaga,że aż mi się jeść odechciewa. No i te bóle jak dużo się nachodzę. Zazdroszczę,że niedługo bedziesz już miała maluszka przy sobie.

Adilea- Gratuluje świetnego samopoczucia. Jak tu się nie cieszyć jak jest tak piękna pogoda:)
A tak wogóle dzielna z Ciebie babka:)
 
hej wracajac do glownego watku :)) jestem mloda mama mianowicie w maju tego roku skoncze 18 lat... nie jest mi ciezko o tym mowic, bo naprawde planowalismy to dziecko ze wzgledu na to, ze moj narzeczony ma 27 lat i troszke mu sie spieszy...jednak nie spotkalam sie ze zbytnia akceptacja.....bo szkola bo jak ja tak tylko gimnazjum bo najpierw sie mysli o szkole potem o dzieciach.... jednak ja pomyslalam inaczej i dobrze mi jest z tym...:happy:
 
Mała zasnela dopiero o 24 wiec nieprzytomna dzis chodze.Ale humorek nadal dopisuje:-p. Ostatnio na spacerach mamy cyrki bo mala nie chce siedziec w gondolce tylko na moich raczkach:baffled::confused:. Nie wiem co z tym zrobic.

dorom5 jeszcze chwilka i urodzisz. Ja karmie piersia z czystego lenistwa:-p. Nie chce mi sie robic butelki w nocy a cyc zawsze pod reka:-p
mamaola gratulacje dla Darusia za tego trzeciego ząbka. Ja sie tak boje zabkowania malej. Znajac moje szczescie to beda jej zeby wychodzic jak bede miala sesje i nici z nauki:dry:
magdalgi hej. Troszke wczesnie jak na dzieciaczka ale jesli chopak jest odpowiedzialny to na pewno sobie poradzicie;-) I swietnie ze sie cieszysz. Ja na poczatku mialam problemy z zaakceptowaniem swojej ciazy itd.
 
czesc dziewczyny!trochę nie pisałam,ale starałam sie podczytywac na bieżąco.

niestety chyba dopadł mnie jakiś kryzys,mam watpliwosci co do slubu,dalszego zwiazku itd. po prostu nerwy mi pusciły dzis chyba:(
 
Witam:)

Umi- mam nadzieję ,że u Ciebie dobrze.

Dorom- jednym z powodów dla których karmię jest również wygoda:tak: Karmienie ma same zalety, no może z wyjatkiem mojej diety:dry:

mamaola- u nas tez chyba coś z z ząbkami zaczyna się pomalutku dziać....Da się wyczuć palcem wypuklenia na dziąsłach. Jest do tego marudny:dry:

Adilea-Młody również denerwuje się na spacerach ostatnio, nie chce w wózku siedzieć:-p
 
Black wszystkiego naj naj naj dla Julki:-):-):-)
pola doskonale go rozumiem. Tez by mi sie nie chcialo w wozku siedziec i ogladac drzewka:-p. Nie moge sie doczekac az mala zacznie jezdzic w spacerowce. Jak tak dalej pojdzie to bede musiala kupic jakies nosidełko bo rece mi od tych spacerkow odpadaja.


A my mykamy na spacerek bo pogoda sliczna;-).
 
Witam!
Wizyta w miarę spokojną była. JUSTYNka nie dała się zbadać. Jedynie co to na planszy pokazywała pewne rzeczy ale i tak po kilku minutach się jej znudziło. Mamy jednak te skierowanie do szpitala na badanie w znieczuleniu ogólnym. Na szczęście tylko dwa dni. Zobaczymy wtedy dopiero co z tymi oczami się dzieje.
BLACK Szczerość jest najważniejsza. Ja z S też sobie takie coś urządziliśmy i powiem że pewnych rzeczy wolałabym nie wiedzieć.
MAGDALGI witam nowa mamusie. Udzielaj się często i zapoznaj się z regulaminem jeśli tego jeszcze nie zrobiłaś. Między Tobą a Twoim facetem jest taka sama różnica jak między mną i s. I też miałam niecałe 18 lat jak zaszłam w ciążę.
POLA Dużo zdrówka życzę.
ADILEA A może jakiś amancik się przyplatał? Żartuje. Fajnie że Ci humor dopisuje.
MAMAOLA Gratuluję trzeciego ząbka u Darusia. Ja u Mareczka nie mogę się doczekać trzeciego.
Przepraszam ale więcej nie pamiętam co pisałyscie. Wybaczycie?
 
reklama
Mamusie, naprawdę zazdroszę Wam, że już macie to wszystko za sobą...

Black, ja też jestem świeżo przed ślubem ;-) Nasz dzień 12 czerwca. Bierzemy ślub w cerkwi, więc nie mamy nauk przedmałżeńskich.
 
Do góry