reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dorom- faktycznie tez kochałam ten przedporodowy szał:-p Chociaż teraz też nie powiem bo bardzo lubię zakupki dla młodego:tak:;-) też mam parę kosmetyków Nivea i też nie narzekam:tak: Zwłaszcza balsamik do ciałka jest super!:-p:tak:

Mojemu małemu na buzi pojawiają się takie suche plamy czerwone i znikają....:dry: Lekarz mówi że to nic złego,ale nie wiem czy to nie jest jakieś uczulenie:dry: Bo tak dziwnie wygląda... Dziś miał bolesną kolkę bo płakał i miał twardy brzunio:-( pomasowałam i było już okay:tak:
 
reklama
mamaola - Juz w sklepie posprawdzalam, ze wszystko jest od pierwszych chwil zycia :tak: Te kosmetyki tak slicznie pachną... :sorry2: Takim Bobaskiem :-p
pola997 - Mam balsamik tez, i oliwke tez kupilam :-p Nawet puderek był to wlozylam do koszyka :-p Chociaz chyba z puderkow juz sie tak nie korzysta, nie wiem, ale zobacze za miesiac :-p
Dobrze ze Ludwiczkowi ta kolka szybko przeszla, widac umiesz robic masaze... :-p hehe.
 
w końcu mam chwile to pisze ,dziś mam drugą zmiane wi ęc cały dzień nie ma mnie w domu ,a dni to tak mi lecą że szok ..jeszcze przcuje na noc przyszły tydzień i mamy dwa tygodnie wolnego ...

POLNA ja robie taki kruche ciastka ,paluchy,słomke ,domowe i groszek ptysiowy ,na drugiej zmianei jest zapierdziel bo bo jest szefowa,a na szczęsc
ie mój daniel się ogarrnąl i zajmuje się dzieciakami ,normalnie go nie poznaje ,nie ten sam facet ,tylko teraz mamy mniej czasu dla siebie ,no ale kasa się liczy ...a jak tam Ala ???


dorom5 coś wiem na temat ubranek ,dla dziewczynek jest pełno i to takie śłiczne a dla chłopców to trzeba się troche nachodzić ,ja kupuje dla dzieciaków ubranka w pepco ,tam są niedrogie ..jest u was taki sklep???a ja też miałam zestaw nivea i bardzo go sobie chwaliłam choć przyznam że oliwka babino cudnie pachnie na skórze maluszka...

ADILEA spokojnie urosną małej włoski ,moja oliwka to miała włosy aż na czołe a bartek miał taką bujną czupryne że to szok ...już 2 razy mu obcinałam bo był zarośniety jak dziewczynka ....
 
jak ja nie lubie slowa : wpadlam. nigdy w zyciu nie powiedzialabym moje dziecko jest 'wpadka'.

Mam 17 lat w maju tego roku (czyli juz niedlugo:)) bede miala 18. i nie wpadlam uwierzcie mi ze ja chcialam tego dziecka. moj partner ma 27 lat i rowniez bardzo chcial i w sumie zrobilam to dla niego. i tak mam taka sytuacje, ze moi rodzice sa po rozwodzie z ojcem nie mam kontaktu, mama sie nawet ucieszyla ! tylko, ze tata dziecka zostal deportowany i znow mamy problem jak do siebie powrocic :((
 
Witam mamusie.
Znów trochę mnie nie było ale widzę że dużo nie mam do nadrabiania.
ADILEA WŁOSKI kiedyś na pewno wzrosną. Justynka jeszcze do roku miała tylko małą kępkę na czole ale potem trochę jej odrosły. ADILEA I MAGDA Wasze córki musiały chyba teraz się zamienić.
MAGDA Nie rezygnuj tak po prostu z karmienia. Jeśli to kolki to nie koniecznie może to być wina tego co jadłas. Jeśli dziecko ma mieć kolki to będzie je miało i tyle. Poczekaj kilka dni a jak nic się nie poprawi to wtedy podasz mieszankę.
OLIWKA No tak. Dla kasy trzeba poświęcić pewne przyjemności. No i fajnie że mężus się zmienił i pomaga przy dzieciach.
No i więcej nie napisze bo nie pamiętam co jeszcze bazgralyście. U nas biało. Od kilku dni z rana pada śnieg a po południu już trawę widać. Taka mieszana pogoda. Najgorzej bo w taka chilapakę nie chce się wychodzić. S do pracy pojechał i siedzę sama z dziećmi no i się nudzę. Na dodatek kanapek nie wziął. Mam nadzieję że nie umrze z głodu. No a dzieciom już wszelkie dolegliwości przeszły i mam nadzieję że już więcej nic nas nie spotka w sensie wirusów.
 
Maagda moja Julka tak wierzga nogami jak kupki nie może zrobić. A czerwone krostki moja Julka też miała i też myślałam, że coś nie takiego zjadłam. Spróbuj je zasypywać mąką ziemniaczaną delikatnie - u nas w ciągu kilku dni zniknęły właśnie dzięki tej babcinej metodzie :tak:

Dorom ja wczoraj kupiłam chusteczki nawilżane z NIVEA BABY, zobaczymy jak się sprawdzą, bo do tej pory miałam Johnsona :-)

Mamaola u mnie też biało, ale po mału topnieje śnieg, a wczoraj była przepiękna pogoda :dry:
 
Dziewczyny, mam coś nie tak z laptopem, wysiadł mi chyba klawisz Enter, i musze pisac wszystko jednym ciągiem. Mam nadzieje ze się połapiecie. No i nie wchodzą mi emotikonki:( oliwka11 - To praca Cie pewnie troche wykancza. U mnie niestety nie ma takiego sklepu, ale moze w Poznaniu bym gdzies poszukala przy okazji jak bede. Skoro mowisz ze sa ladne i niedrogie ciuszki:) Black - Te chusteczki tak bosko pachną, ja je teraz sobie już wyciągam i chodze i wącham tą chusteczke :D Pachna mi skórką niemowlaczka :D Koniecznie napisz jak sie sprawdzaja:) Ja to sprawdze dopiero za miesiac... juz nie moge sie doczekac, niech Maluszek wczesniej do mnie wyskoczy :p
 
Dorom pachną faktycznie ślicznie, używamy ich pierwszy dzień, ale nic na julkowej skórze nie wyskoczyło, póki co ;-)

My dzisiaj pierwszy raz na nauki idziemy przedmałżeńskie. Od 19 do 20.40 :szok: Nie wiem jak tam wysiedzę :dry:.

Julki Wam już dawno nie pokazywałam ;-). Robi się coraz fajniejsza, gada sobie ze mną po swojemu, śmieje się do wszystkiego i wydaje się być baaardzo pogodnym dzieckiem ;-) Na ostatnim zdjęciu jest z moją bratanicą. Natalka też strasznie urosła odkąd ją poprzednio widziałam :tak:
 

Załączniki

  • Obraz 007.jpg
    Obraz 007.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 71
  • Obraz 261.jpg
    Obraz 261.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 62
  • Obraz 278.jpg
    Obraz 278.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 69
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)

Ja byłam dziś na zakupach,:-p Dla młodego oczywiście;-) Chciałam kupić łóżeczko ,ale to samo co na allegro, w sklepie kosztują 100 albo i 200 zł drożej:szok: Karuzela na allegro jest za 40 zł a w sklepie taka sama 120 zł :szok: Masakra:-p

Dorom-
Może Twoj Alanek faktycznie wcześniej wyskoczy, ale też żeby nie za wczesnie...:tak: Ja urodziłam 2 tyg wcześniej (wg termin OM) i Młody był nawet przenoszony.... Trzymam kciuki za Was ,i już się nie moge doczekać zdjęć:-);-) Twojego synusia i Kacperka Umi:tak:;-)

BLACK- nie no, Julka jest nie samowita:-p Duża dziewucha:tak:;-) Pamiętam jak na poprzednim zdjęciu był strasznie duży kontrast między dziewczynkami ,teraz już nie ma tak dużego;-)

kupiłam łóżeczko na allegro.... Tak do 25 kg ,ale mój chrzestny takie ma i jak gdzieś idą na imprezę, zabierają łóżeczko i dwójka dzieciaków w nim śpi więc chyba jest okay:-p:tak: Zależało mi na tym żeby było powyżej 15 kg:-p
ŁÓŻECZKO TURYST.KOŁYSKA WIBRACJE LAMPKA W-WA (589509620) - Aukcje internetowe Allegro

i matkę edukacyjną też kupiłam na allegro:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry