reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej wszystkim! Jestem tu nowa, ale od razu zauwazylam fajny temat. Wiec ja dolanczam do Was, zostalam mama w wieku 19 lat, moja coreczka ma teraz 3 miesiace i w 100% nie zaluje decyzji o ciazy:-) Jesli macie jakies problemy z malenstwem, piszcie do mnie, jestem w stanie na duzo pytan odpowiedziec:-)
 
reklama
Ja będę zdawać angielski i wos chyba Kuba dobry z wosu to mi pomoże się przygotować no i ogólnie wos najprostszy bo to takie rzeczy co się wie z życia raczej ;-) ogólnie to w zaocznej to dupa bo sama muszę się przygotować :-/

a angielski to fakt trzeba znać ... inaczej to kiszka ... dobrze że teraz dzieci już od 1 klasy się uczą angielskiego ja Ninę będę cisnąć z językami :-p

ROXA - witaj :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Netgirl masz racje.Dokładnie-mówić,mówić,mówić.Ja wiem,ze to moja wina,bo ja tego po prostu nie lubię...Uczyłam się,bo musiałam.A taka nauka w szkole to sama teoria,a nie praktyka.I nie ma za dużo wspólnego z prawdziwym mówieniem...
 
Witaj Roxa...
Femme Ja też uczyłam się na zaocznym w 3 klasie no i przyznam Ci rację, że ciężko jest uczyć się do matury samemu. Ja zdawałam z angielskiego a na zaocznych miałam tylko rosyjski. Ale jakoś poszło. 85%.
Dla mnie wos nie jest łatwym przedmiotem. A historia...??? Sama nie wiem. wiem że na koniec roku miałam 5, ale to raczej za tok rozumowania.
 
Kasiu! Miło było przeczytac o Twoim porodzie... chwile, ktorych niegdy sie nie zapomina...:tak: ehhh...

Roxa witaj:tak: no to mamy pociechy w podobnym wieku:tak:
 
oceny nic nie znaczą ... zależy jaki nauczyciel ja mogłam mieć 4 (gdybym nie wagarowała ostatnie miesiące szkoły) a nic z histy nie wiem ... czarna magia aż wstyd się przyznać ... a Kuba z angielskiego to perfect wszystko wie a 2 miał w gim jak się nauczyciel na niego uwziął ... wszystko zależy od nauczyciela i od podejścia ;-) ja zawsze miałam gorsze oceny niż zasługiwałam bo zadziora jestem i się kłóciłam z nauczycielami i mnie nie lubili ... no i wagarowałam dużo więc się mścili :-p a inny jest tępy a liże dupę nauczycielce i ma dobre oceny ;-) wszystko można rozegrać ...
 
Moi rodzice mysla, ze jest wszystko okej, nie chce ich denerwowac. Ale jesli podejme decyzje o wyprowadzce to napewno beda starali mi sie pomoc z calych sil.
Co do mojego chlopaka, on bardzo sie stara, zeby niczego mi nie brakowalo, ale w tych staraniach brakuje mi jego uczuc. Na codzien jest bardzo dobrze, czuje sie potrzebna i mam wrazenie ze mu zalezy. To nie jest tak ze wogole mnie nie przytula itp, poprostu robi to b rzadko. Ale w rozmowach powtarza, ze nie umie sie zaangazowac, ze faktycznie moze dziecko to zmieni.
A ta jego "jedyna"..od ich rozstania minelo 5 lat, do niedawna w rozmowach na rozne tematy nawiazywal do ich zwiazku, lecz jak mu powiedzialam ze mi to sprawia przykrosc- przestal.
Narazie nie zamierzam odchodzic, ludze sie ze moze cala sytuacja zamieni sie w pozytywna, i ze narodziny naszej coreczki zlamie w jego serduszku jakas bariere i te glupie przekonanie ze juz nigdy do nikogo nic nie poczuje. Dziekuje serdecznie za Wasze wypowiedzi. Pozdrawiam
 
No właśnie... często jest tak że najgorszy w klasie okazuje się nagle najlepszym. Pzyznam że mnie ta 5 zaskoczyłą, bo mało wiedziałam. Facet twierdzi że ważniejsze jest rozumowanie niż wkuwanie na pamięć. Mi to trochę wstyd bo S ma historię w jednym paluszku a miał 3, a ja nie pamiętam nic. Ale w historii to najtrudniejsze jest zapamiętywanie dat. Ja tego nie znoszę.
Kasiu Pomęczyłąś się trochę ale ak jak piszesz. Dla dzidziusia wszystko...
 
EWI - Kuba też historie w 1 palcu a ja nic :-p za to ja z matmy dobra a on nic :-p

Ja uciekam do szkoły rodzenia :-) miłego dnia :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry