reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Basia aaaaaa o to chodzi :rofl2: My tez mamy z nfztu i tez jakos nie narzekam,Ala po szczepieniach ani razy nie goraczkowala i nie musialam robic okladow kompletnie NIC !! zona kuzyna kupowala szczepionki wlasnie 3w1 i ich corka zawsze po nich goraczkowala i miala sraczke :-D:-) dopiero ostatnio dali Jej z nfztu to NIC jej nie bylo a plakala nawet mniej niz wtedy jak dostala tylko 1zastrzyk :sorry2:
wiec jak Wam poszlo ze szczepieniem ? ogladalas wczoraj WIADOMOSCI ? Twoja Lenka i moja Ala sa eurosierotami :-):rofl2:

mikusa widzisz a tak sie doczekac nie moglas pierwszego zabka :happy: teraz to Julka bedzie gryza Was :-p

AHOJ :-) Ala spi wiec mam chwile czasu by popisac :tak: na szczepienie pojechalysmy przed 13 i o dziwo jeszcze nikogo nie bylo wiec bylam PIERWSZA W KOLEJCE :-) Przeciwskazan nie bylo wiec Ala byla szczepiona ,aj plakala strasznie :-( a jak juz pielegniarka dala ostatni zastrzyk w udko to Ala sie ogladnela za Nia , zrobila paluszkiem ..nono..i powiedziala ..Ty Ty Ty.. :-D:rofl2: ale sie wtedy druga pielegniarka smiala i powiedziala ze ..pracuje juz tutaj 7 lat i poraz pierwszy spotyka sie z taka reakcja u tak malego dziecka :rofl2::happy:

AAAaaa pochwale sie to wczoraj kupilam Ali http://allegro.pl/item417535712_teletubisie_plywajaca_wyspa_do_kapieli_tomy.html
ale dostanie to od taty jak wroci z niemiec-ze niby to od Niego :-D

aniula witaj i zapraszamy !! !! opowiedz cos wiecej o sobie :happy:
 
Ostatnia edycja:
polna no prosze powiem ci ze niezly zakup okonalas bo te teletorbisie sa rewelacyjne dla dziecka ma taka radoche ze szok... nie wiem jak twoja zareaguje ale u mnie w rodzinie niezle sie tym bawia... :)

mikusia no widzisz pierwszy zabek juz jest z zaraz do szkoly bedzie szla:p
 
u rany dopiero skończyłam sprzątać :-)jeszcze sałatke zdąrzylam zrobić potem tylko zrobię kolcję dla mego skarba i bendzie dobrze,:-):-)
 
madzia ja juz obiecalam sobie kupic takie cos Ali na urodzinki ,potem dzien dziecka i jakos tak zeszlo :sorry2: a ta wyspe kupilam na innej aukcji za 60 zl -koszt wysylki 70 zl a w sklepie widzialam takie za 84 :confused: czasemi mozna cos kupic taniego a firmowego !!

netgirl a ja bym chciala pojsc na taki slub jak Wasz :happy: jednak jest w nim cos bardziej blizszego co mnie intryguje ...... sama nie wiem jak to okreslic
 
netgirl byla przekonana ze ty to 100% katoliczka ze tak o bogu i wogole... a tu no prosze :) heh...

wiki a ty juz sie tak nie denerwuj tym slubem :):) bo chyba wszystko robisz :p nie dlugo dom twoj bedzie wygladal jak choinka w swieta:p bo ze zdenerwowania go wystroisz:)
 
NETGIRL- coś słyszałam o takiem slubie dla prawosławnych a nawet widziałam na plytce haha fajne jest inaczej się odbywa ale super:-) mój wujek był prawosławny ale jak brał ślub to musiał przejść na wiare moiej ciotki czyli na katolityzm ale spoko i tak mi się podobało bogosławięnstwo rodziców u prawosławnych inaczej wygląda a tu inaczej ale ciekawe to jest :-):tak:ja nic nie mam przeciwko takim ślubom .
 
reklama
MADZIA1225-haha:-D:-Daż tak żle nie bendzie nie wystroje go nudzilam się to sprzątałam bo nudno jak nie wiem co a przez sprzatanie czas szybko zleciał haha :-)i jeszcze mam czas popsać , a co do slubu do się nie denerwuje nie mama czym haha:-) trzeba pozytywnie myślec o wszystkim i tyle bo jak tylko negatywnie to daleko na tym się nie zajdzie :laugh2: .

A co tam nowego u was słychać jak dzionek mija.
 
Do góry