reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej:)
Maciejkaaa fajnie bo masz parkę:)
a twój synek chodzi do 1 czy 2 klasy? Jak sobie radzi?
Madzialena to pora na drugiego bobaska teraz:D he he
Ja dziś czekam na męża bo pracuje na delegacji i przeważnie jestem samotna..:(dobrze ze mam dzieciaki:)
 
reklama
Madzialena gratki tv ;)
Anula widzę że jesteś mi bliska ;) mój M też ciągle na wyjeździe, także również jestem słomianka ;) synek chodzi do 2 kl i nauka średnio mu idzie, a zachowanie skandaliczne :-( nadpobudliwy jest i wszystko z trudem przychodzi :( a Twoja Asia?
 
A mnie ktoś jeszcze pamięta??? ;-)

Od czasu do czasu zaglądam i podczytuje ale kompletnie brak czasu na pisanie:sorry:
Młody świetnie sobie radzi w przedszkolu. Olcia 30 listopada ma mieć operację ( 27 dopiero będziemy dzwonić czy czasami nie przełożą lub odwołają) więc już mega stres. Ja od poniedziałku chodzę na rehabilitację bo odkąd zaczęłam pracować to nie mogę wytrzymać z bólu tak mnie ręce bolą.

Pozdrawiam Was laseczki i życzę dużo zdrówka na tę jesienną pogodę :tak:
 
MlodaMama -tu i tam,przeprowadzilam się i ogólnie miałam trochę zamieszania. Od kilku miesiecy znow pisze blog,do tego stronka z poezja i projekty graficzne na zamówienie wiec czasu mało. W styczniu zaczynam szkołę a maly przedszkole(ma kilka miesiecy przerwy) teraz staramy sie o drugie dziecko i mam nadzieje ze ten miesiac bedzie dla nas szczesliwy
 
reklama
Do góry