reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Dziewczyny wakacjuja sie :p

Jak ja bylam w ciazy i przyjechalam do Polski to bylam ok 25tydz i tez mi zrobila dowcipne Usg ;)

Znoqu bylismy pare dni u rodzicow bo T ma tam teraz zlecenie, ale ja wczoraj wrocilam "odpoczac" od tesciowej.. No co za kobieta, jejuuuuuuu. Ona zadrecza ludzi i wykancza psychicznie.. O zgrozoooo. T chyba tam dzis bedzie spal jesli do pozna bedziw pracowal. Ta sie zaraz dowie to bedzie wydzwaniac czemh z Majeczka nie przyjechala ona tak czeka na nas... Bla bla... Siedzialabym u siebie, ale mama w pracy siora tez, tato ciagle tez gdzies lata, wiec jak mam tam byc sama blisko tesciowej to wole byc 90km od niej hehe ;)
 
Jestem już po i o dziwo miałam normalne brzuszne usg :) potwierdzone , termin porodu na 4 marca :) strasznie się cieszymy i własnie przygotowuje sie do rozmowy z Łucja :)
 
Hejka:)

Magdaa i jak cora przyjela ta wiadomosc?:)

Rzeczywiscie cicho tutaj.. u nas zaczynaja sie w koncu cieple dni bo tak to pogoda dobijala, u mamy jestesmy do piatku:)
 
Ja mam 23 lata, ostatni semestr studiów dziennych przed sobą i strasznie się boję że nie podołam bo termin na samiutki początek stycznia a egzaminy koniec grudnia :(. Ojciec dziecka jest rok starszy i pracuje
 
Magda to czym cie denerwuje teściowa?
magdaa gratki :D
Madzialena ciepłe to mało powiedziane :p ma być 37 st :szok:
Witaj mysiaka! Trzymam kciuki!
 
MAGDA gratty ;))


My juz po urlopie. Fajnie bylo ;) megaa intensywne 5 dni, tak intensywne ze w nocy z soboty na niedziele, a raczej juz nad ranem, spalam dokladnie 46 min :eek: polozylam sie o 5.00 a zostalam obudzona o 5.46... przez dzien trzeba bylo ugotowac a popoludniu jechac po Nikole na szczescie tata przyjechal po moja druhenke to mnie rzucil w jedna strone bo mezus to cala niedziele spal.. fajnie bylo naprawde ;)
Upaly i do nas zawitaja wkoncu, dzis az 24 stopnie sa szaaal ;) jutro i pojutrze okolo 30. Nika w przedszkolu ja dogorywam a walizka jeszcze nie rozpakowana. Zmiana klimatu zdecydowanie nie korzystna. Musze nadrobic braki w snie.
 
reklama
Hejka:)

PAULINA to super ze urlop w PL udany:) ja z kolei u mamy do piatku:p

Za duzo nie odpoczne bo pieska tez wzielam:)

Od rana juz goraco:) a w piatek mam w planach pojechac nazbierac sobie troche jagod na dzemy i oczywiscie na pierogi bo D. mi nie odpusci tak je uwielbia:) z rana pojade z siostra bo w dzien nie ma sznas

Milego dnia dziewczyny
 
Do góry