reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ewi-13/04 skończy 3 ja żałuję że wcześniej nie poszlam do logopedy, znaczy w lutym go zapisalam ale termin na maj dopiero, fakt ze ostatnio zrobił duże postępy ale ja uważam ze i tak jest w tyle trochę:/
 
reklama
HEj.

Melduje ze zyje.. Umeczona jestem taka ze masakraaaa. Dopiero w niedz wszystko rozpakowalismy, bo w sobote jeszcze mebloscianke kupowalismy...
Jeszcze sprzatanie pozostalo ale to sie wezne dzis po obiedzie za to.

Takie te wiatrzycho tu ze wczoraj na klatce okno az wypadlo.. dobrze ze nikt nir szedl w tym czasie bo masakraa.. a to takie stare drewniane jeszcze te okna.
Dzis juz nie wieje ale za to snieg pada.. rewelacja normalnie.
Kupilismy tez auto wiec nie jestem uziemiona w domu jak T w pracy. A wczoraj to tak wialo ze nie moglam drzwi otworzyc od auta.

A tak to w sumie nic ciekawego.
Nasi znajomi od listopada staraja sie o dziecko i wczoraj on napisal ze dostala @i ze sa zalamani.. Mlodzi ludzie a takie problemy..

W ogole to dobrze ze mamy siostre T blisko ;) Jedynie szkoda jak sie wyprowadza w lato to juz na piechote nie pojde na kawke bo to pod miasto uciekaja na wies ;)
 
Maciejka patrzylam na nowe ale popatrzę na używane:) ostanio znalazłam na allegro nowe bardzo tanie odkurzacze ale byly tanie dlatego ze były porysowane, ostanie z ekspozycji z jakiś pokazow itd.. ale negatywne komentarze mnie zrazily wiec chyba nie zaryzykuje

Zawsze jest ryzyko, nawet przy nowym, to w końcu tylko rzecz dlatego myślę gwarancja to podstawa. I co wybrałaś jakiś?
 
Hej dziewczyny :)

Ja u mamy na dwa dni wiec mam dostep do neta:) dzisiaj mielismy wizyte u logopedy i tak co dwa tygodnie. Cwiczymy rozciaganie jezyka narazie to pozniej latwiej pojdzie z r a cwiczenia fajne przyklejamy kawalek andruta na podniebienie i musi jezorem sciagac:) i cwiczymy wymowe literwk l i t bo zlw uklada jezyk.

A tak to w nowym mieszkanku super, mebli tylko u siebie jeszcze nie mamy ale waznw ze maly ma komode wielka:)

Piesek sprawuje sie dobrze chcialam wrzucic zdj. ale cos nie moge:/

Dziewczyny fajne rowerki dzieciaki maja:) P. na szczescie w tym roku jeszcze pojezdzi na swoim bo jest dobry, mowi tylko ze chcialby koszyczek do roweru wiec pomyslimy:)

Co do odkurzaczy to ja nie mam wiec nie pomoge:)
 
Lenati śliczna!
ewi i co czyści Ci ładnie?
Sandra i jak tam, dajesz radę?
happy madzialena mój też musiał chodzi do logo.
magda szaleństwo widzę hehe
 
MACIEJKA Powiem tak dobrze odkurza, w powietrzu nie lataja zadne pyly, na segmencie juz nie zbiera sie taka gruba warstwa kurzu moge to zaliczyc do zalet odkurzacza z filtren wodnym. Funkcja prania ok, tyle ze nie na preparacie z zelmera bo to tylko zapach ma ladny a nie ma wlasciwosxi czyszczacych. Jak ktos chce dywan odswiezyc to jak najbardziej taki odkurzacz sie nadaje, a jak nie ma dywanow w domu to z sanym filtren wystarczy. Jak bezworkowy to warto wlasnie taki z filtrem wodnym kupic.
 
Hej , ja dzis fatalnie oslabiona jestem ;/
Tez pogoda okropna , deszcz , snieg i wiatr ;/
Co do mowy , moja Natalia od dawna mowi chyba wszystko , da sie z nia rozmawiac.. .ale kazde dziecko rozwija sie inaczej Norbi 1.5miesiaca mlodszy od natalii dopiero zaczyna pojedyncze slowa wymawiac .

Ide ogarnac , obiad zrobic , i jedziemy do babci kolo 13 bo Natii za Jasiem teskni;)
 
Hejka

U nas rowniez okropna pogoda, w nocy wialo niesamowicie:/
Niedlugo lece polatac po sklepach z siostra a jutro juz wracamy do domu. Po poludniu idziemu na urodziny siostrzenicy to pojem torcika:)

Milego dnia:)
 
reklama
Hej
Sandra to już niedługo :))
Ja jakoś daje radę, choć lekko nie jest ..
Ewi kupiłam bezworkowy :)

Z ta mowa dziewczyny spokojnie. Każde dziecko w swoim czasie zacznie gadać :)
 
Do góry