reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Maciejka patrzylam na nowe ale popatrzę na używane:) ostanio znalazłam na allegro nowe bardzo tanie odkurzacze ale byly tanie dlatego ze były porysowane, ostanie z ekspozycji z jakiś pokazow itd.. ale negatywne komentarze mnie zrazily wiec chyba nie zaryzykuje
 
reklama
MALA gratulacje
KASIA a ja dzis pierogi robilam ;))

Ja sie melduje ze zyje , na mieszkaniu nowym mieszkamy , i nie mam dostepu do neta , nawet z telefonu mi nie chodzi ;//
Juz 12tydzien ciazy , leci ten czas .. wyniki ok procz toxoplazmozy pisalam wam ? Wynik watpliwy i mam powtorke za kilka dni . Usg mam dopiero 9.04 wiec czekamy sobie ;) a juz fasolinki 3 tyg nie widzialam.- ponad 3 :( ahh no i plamien/krwawien prawie nie ma , a w zasadzie sa sporadyczne niteczki krwi , wydaje mi sie ze podraznia mnie luteina ..

HAPPY rower super... my tez ' biegamy ' kupilismy rowerek .. ;) cud bo nie rozowy :)
 

Załączniki

  • 1427725833053.jpg
    1427725833053.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 38
Lenati, podobny masz rower do naszego poprzedniego ale nasz czerwony a Twój ma boskie kolory :) ja właśnie robie gofry ;) ;)
Maly trochę zasnął ;)
 
happymum 20 dziękuję za gratulacje, rowerek świetny, ja mam nadzieje, ze pogoda sie polepszy to też Małą wyciągnę na rowerek

TRen- no ja tez liczę na to, że do 12-13 mi przejdzie.

Aniaa22- to się wymęczyłaś, ja mam nadzieje, ze niedlugo mi przejdą te mdlosci...

Maciejkaa- jestem z Ostrowa Wlkp.

EWI44- dziękuję, no myślę , że różnica wieku będzie odpowiednia i jakoś się dogadają ;-)

Lenati- dziękuję
 
Hej.

MACIEJKA NIE wiem jaki to odkurzacz tylko tyle ze bezworkowy cos jak teraz ma byc w biedronce ten warsztatowy. Ja polecam poszukac z filtrem wodnym. To najlepsze co moze byc, wiecie ile syfu lapie sie w takim filtrze? Masakra.
Ja mojego zadko uzywam do prania dywanow ale jak pierwszy raz go uruchomilam to przy odkurzaniu jednego dywanu musialam kilka razy zmieniac wode bo jak smola byla. Wczesniej mielismy zwykly workowy. Wazna jest moc odkurzacza i filtr wodny. Caly pyl zostaje w wodzie. Mozesz szukac na ole ole albo wlasnie powystawowe jakies.
A co u mnie? Zdrowie mi podupada, jade na mocnych plastrach przeciwbolowych bo zwykle tabletki nie radza sobie, starsze chodza do szkoly. W domu pracujemy nad mowa Bartka. Ogolnie wiecej to nic.

HAPPY LENATI Fajne rowerki.
 
Mala Cześć jestem Sandra mam 24 lata mieszkam w Poznaniu czyli nie daleko ciebie. jestem jak na razie z piszących najmlodsza młoda mamą Wiki ma 9 lat jest z pierwszego mojego związku i Pati 17 kwietnia kończy roczek .
Dziewczyny pamiętacie jak dopiero co w ciąży byłam a mój skarb kończy za 18 dni roczek . Czyli wynika ze P przylatuje za 14 dni tak się ciesze juz nie mogę się doczekać a z drugiej bardzo boje . My ostanie dni spędziliśmy na zakupach uzupełniając szafę naszej trójki. Uzbieralo się tego trochę najgorzej szafa Pati i moja . Wici wypadła najlepiej. Po mału musze brać się za porządki.
 
Hej :) u nas masakra tak wieje ze trampoline wywaliło do sąsiada na ogród :/ no i o 6 rano musiałam z S ja zbierac i siatke ochronna zdjąć:/
Maly od wczoraj ma gorączkę :/katar i kaszel, narazie odpuszczam lekarza i lecze go sama bo boję się ze znów dadzą antybiotyk...
Ja tez bym odkurzacz kupic musiala tylko jakoś mi nie po drodze....
Ewi-jakie Bartek ma problemy z mowa? Pewnie pisałaś ale tyle tego ze nie pamiętam....my mamy 7/05 logopeda.
Dennis mowa coraz lepiej bo zaczyna składać zdania i nawet śpiewa piosenkę z przedszkola ale mówi nie wyraźnie:/...
 
Happy Bartek poprostu nie umie mowic. Mama, nie, pa, baba, dada powie. Trzy, trzydzuesci ale prostych slow ciezko mu powiedziec. Ale nic wiecej, po swojemu nawija caly czas, do lata sami pracujemy nad mowa a jak nie bedzie poprawy to logopeda, laryngolog i neurolog nas czeka.


Exh bartek jeszcze spi ide i ja dobijaja mnie te leki.
 
Ewi ile bartek ma lat? Wiem ze jest młodszy od Dennis ale nie widze suwaczków...u nas narazie logopeda bo hv nie widziała typowych problemów....literki mówi dobrze z wyjatkiem "r" "w" "x" ale wyrazy ciężko....jak widzę te rozmawiając trzylatki to az zazdroszczę bo chciałabym juz móc normalnie porozmawiać z małym....alr mam wrażenie że jeszcze długo poczekam
 
reklama
Bartek ma dwa i pol roku. Ja wiem ze on ma czas, justyna i marek w sumie tez za szybko nie zaczynali mowic ale zdaje sie ze przy rodzenstwie powinno szybciej isc. A dennis ile ma bo tez nie widze suwaczkow :p
 
Do góry