reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

SANDRA no my bedac osobno prawie 3 miesiace nie raz otarlismy sie o klotnie:/ a bo nie napisalam smsa jak wstalam, a bo pewnie dobrze sie bawie bez niego.. ale to minelo powiedzialam ze ja mu tam jechac nie kazalam to byla wspolna decyzja, staralam sie w ciagu dnia duzo pisac zeby wiedzial ze mysle o nim i ze wcale nie jest mi fajnie samej.

ASIK to dobrze że u Was wszystko w porządku:) korzystajcie z ostatnich dni ferii :)

LENATI cudowna fasolka :) duzo zdrowka dla Ciebie:)

RENATA dla Ciebie tez duzo zdrowka i oby dolegliwosci az tak nie dokuczaly:) a co do wieku to chyba sie nie przejmujesz tymi spojrzeniami moja siostra urodzila w wieku 34 lat i to byla swiadoma decyzja:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzialena ja na samym dnie tylka mam opinie innych na moj temat, na temat mojej ciązy.Moja sprawa czy to zamierzone czy wpadka. Tylko smieszy mnie ze ludzie sa az tak po.ebani zeby interesowac sie czyims zyciem. I w taki sposob komentowac,gapic sie i wspolczuc. Bo w obecnych czasach na wsiach i w malych miasteczkach ciązy sie wspolczuje a nie gratuluje. I zawsze wspolczują obcy.. ktorzy o tobie wiedzą tylko jak masz na imie.
 
głupie myśli ma każdy, mądry je przemilcza... ale najprościej jest wydać o kimś opinię. Czasami ludzie nawet nie zdają sobie sprawy, jak bardzo mogą swą opinią zranić drugiego człowieka… 
Tren bardzo dobrze że masz takie podejście :)
 
Hej :)
Sandra - nabór jest dwa razy w roku (styczeń i wrzesień) ale w środku roku też przyjmą dziecko ;)
Lenati, tren-&&&&&&&
Magda-Powodzenia w pl :):):)

U nas hmmm sama nie wiem jak...mały się rozgadał , , choć do zdań jeszcze daleko. Zna cały alfabet i potrafi napisać juz "A" i "O". Bardzo polubił mamę i ciągle się z nią bawi. Brat mój jest mega inteligetnym i kochanym dzieckiem ale bardzo trudnym (przez nadpobudliwośc i autyzm)
Ja jestem w tym wszystkim zagubiona (nowe uczucie jak dla mnie) i czuje się dziwnie. S Tez polubił mamę...no to chyba ma tyle...aha bylismy w muzeum pociągów i w oceanarium i zwiedzilismy kilka innych miejsc
 
Hej .
Maciejkaa gadamy z 3- 4 godziny na dobę . Często gadamy , gadamy z 30 min a później pół słówka . Dam Ci przykład mówimy ze idziemy spać i P odezwie się rano a pytam się mniej więcej by wyciszyć tableta jakby Pati spala . Odpowiada kolo 10 jego czasu a ja do niego ale ci zazdroszczę tez bym chociaż raz chciała tak pospać . A on ze nie chciałabyś i się zaczęło. Często zazdroszczę mu atmosfery tam a ja siedzę tu . Mama mi zapowiedziała ze z Pati zostawiać nie będzie bo rano juz z nią siedzi jak zaprowadzam Wiki. I odrazu zmienia mi się humor wiem chora jestem na łeb.
 
Hejka

HAPPYMUM to super ze Dennis tak babcie lubi;) a z mama dobrze sie dogadujecie? To normalne ze masz mieszane uczucia, dawno nie widzialas mamy a teraz nagle jest z Wami:) i fajnie ze Dennis interesuje sie literkami, u nas na razie jest szal na liczenie maly z pomoca policzy do 100 tylko trzeba mu podpowiadac, potrafi napisac mama i tata i zna jeszcze pare innych literek:)

SANDRA no troche ciężkości musi byc to na pewno:/ a mama czemu tak zle nastawiona:/

Maly troche kaszle i robimy inhalacje. Niedlugo zabieram go do fryzjera bo taki rozczochrany chodzi ze szok:)
 
Młody takie cyrki odstawiał przy śniadaniu, że myślałam, że wyjdę z siebię i stanę obok:confused2: ale wybiegał się na podwórku od 10:30 i obiad pięknie zjedzony:tak:

TRen taka już ludzka natura, zawsze muszą o kimś gadać. Nie ma co się przejmować, olać takich! Leon??? Już znasz płeć???

Lenati super:-) :tak::-)

Happy nic dziwnego, że masz mieszane uczucia, w końcu kupę czasu nie widziałaś się z mamą. Fajnie, że Dennisek polubił babcię.

Sandra ciężko mi cokolwiek doradzać bo my najdłuższą rozłąkę jaką mieliśmy to kilka dni, maks tydzień więc obywało się bez kłótni...ale nie dziwię się, człowiek siedzi sam, różne myśli nachodzą i wystarczy jedno słowo za dużo

Madzialena zdrówka dla młodego.
 
reklama
TRen zmienilas nicka, mowie kurcze kto to, a po suwakach dopiero sie zorientowalam :-D Gratuluje!!!!!! ;-) i trzymam kciuki by bylo dobrze :tak: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Do góry