reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ania22 witam i gratuluje :) mam 24lata i jestem mama 4letniego Piotrusia:) z narzeczonym jestesmy juz razem 6lat.

Cayoka to fajnie ze katar tak szybko przeszedl, u nas to zawsze dlugo sie ciagnie:/ moj P. jak skonczyl rok to rowniez wszedzie za mna chodzil:p a teraz na odwrot jak gdzies wychodze to sie cieszy:)
 
reklama
Mi mlody tez co chwile choruje 2 tyg w szkole i tydzien ponad w domu i tak w kolko ... masakra jakas. Az sie boje co to bedzie jak mala sie urodzi ;o

Moj synek tez tak mial jak mial rok tylko mama i mama ;p teraz tez jest mami synkiem w sumie ja sie wyglupiam z moim to leci mi na ratunek zawsze bo mysli ze mi sie krzywda dzieje i jest zazdrosny o tate troszke;) ale jak idzie do mojej mamy i mojego brata 9 letniego to wtedy nie istnieje i moge sobie isc gdzies daleko:)
 
Witaj Ania, jestem Kaśka mam prawie 21 lat i jestem mama prawie 4 letniej Julki ;) a i z narzeczonym jestesmy razem ponad 5 lat ;)

U nas pogoda okropna, mokro, szaro, ponuro, chlapa na drogach... no cóż życ nie umierać ;D
zaproszenia wybrane, jeden kłopot z głowy hahaha
aaa dzis mam wolny wieczór, sprzedałam mała dziadką hahaha zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Happy i jak Dennis?
 
Ania 22 Witaj jestem Sandra mam 24 lata mama Wiki 9 lat i Pati prawie 10 mc
My właśnie postanowiliśmy sił w Angli mój P wyjechał w sobotę za pracą na razie na 2 tyg co się okaże zobaczymy tak jak ty mam dość Polski zobaczymy co się wydarzy.
Maciejkaa nawet mi nie mów a co zrobić zostaje przywyknąć .
U nas tez pogoda taka ze o d..pe rozczasnac .
Zaraz się ubieramy i idziemy z Pati do lekarza .
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje dziewczyny za cieple przyjecie !: ))

Maciejkaa- jak Twoj synke zareagowal? Dajesz rade z maluchami?;) Zastanawiam sie czy moj maly nie bedzie zazdrosny niby czeka na siostre mowi ze ja kocha gada do brzucha itd., ale zastanawiam sie czy nie bedzie probowal zwrocic na siebie uwagi swoim zachowaniem niegrzecznym a potrafi dac popalic :)

U mnie dzis wyjatkowo ladna pogoda byla :)

23may moj maly tez u dziadkow ale co tu robic poszla bym na piwo gdzies ale coz musze jeszcze poczekac;) przejdziemy sie nad morze.. wieczorny romantyczny spacer przyda sie nam bo ostanio rzadko sie widujemy niestety..

Sandra wazne ze zrobilscie juz pierwszy krok. Jakby wyszlo wszystko z praca pojedziesz do swojego mezczyzny z dziecmi zeby tam sprobwac zyc? Ja bym tak chciala tylko troche sie boje obcy kraj język ludzie zero znajomych...
 
Hej jeju obiecalam ze bede czesciej a mi czasu brak jak zwykle :D

Jakies dolki lapie i dzisiaj az poszlam zaszalec na zakupkach dla Zu normalnie nie moglam sie oprzecz zakochalam sie :D ja powinnam sie leczyc pod tym kontem :p

Witam nowa mamusie :)

Zu szaleje calymi dniami walka w zlobku nadal trwa to co Zu yo Zu nie ma prawa nikt zabrsc bo inaczej manto albo odcidk zabkow na raczce ale dzieci ja lubi jak tylko wchodzimy to cala grupa wola 'Zuzia' :D

Dawca ch.... dzis mnie wkurzyl bo mial mi dac calosc 750zl a powiedzial ze nie da bo on odwolanie napisal idiota :)

Co do wyjazdu tez bym chciala wyjechac ale boje sie nie znam jezyka musiala bym wszystko ogarnac sama to nie na moje sily e
 
Ania 22 tak mamy zamiar tam do niego dojechać 6 lipca czekam aż Wiki skończy tu druga klasę . Wiem ze to zmiana życia p 180 stopni ale coś za coś czasem trzeba się poświęcić by zmienić swoje życie.
Byłam u tego lekarza nic konkretnego mi nie powiedział . Kazał dawać te krople na kaszel co daje oraz do psi kania na gardło uniben. Jak będzie gorzej to mam przyjść , dobre i to .
Maciejkaa u nas pierwsza kłótnia za nami wiec juz wcale mi się odechciało.
 
Aniaa22 - co do wyjazdu za granicę to fajna sprawa w wielu miejscach żyje się lepiej ale po kilku latach większość ludzi chce wracać do Polski

Sandra - dasz rade:)

Mały juz trochę lepiej, ale do przedszkola nie idzie ten i następny tydzień napewno.

W poniedziałek przylatuje mama i coraz bardziej się denerwuje
 
reklama
Hejka:)

HAPPYMUM to normalne ze sie denerwujesz bardzo dlugo sie nie widzialyscie :)

U nas nocka spokojna ale nad ranem maly strasznie kaszlal:/ chyba bede musiala wykupic antybiotyk:/ a tak to na gazetki czekam do 11 powinni przywiezc
 
Do góry