reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Asik-mały zdrowy już nie licząc tej okropnej egzemy:/:/:/ a jak twoja córcia?
Ja już odliczam czas do zdjęcia implantu i pewnie też zacznę staranka:)
My juz po obiedzie... odpoczywamy. Maly dziś zjadł cały obiad sam i nawet koszulki nie poradził, coraz lepiej mu wychodzi trafianie di buzi:)
 
A my juz od paru miesiecy wybieramy sie na szczepienie (pisalam kiedys ze mialysmy isc) no i gdy wkoncu jestesmy zapisane na piatek, moje dziecko wyglada jakby ja cos lapalo :// wrrr.

Co do plci.. Ja po cichu marzylam o corce :) A. syna chcial.
 
Musimy powtórzyć badania ASO bo im nie wyszło wrrr:no:

co do terminów to z O. miałam na 09.08 a urodziła się 21.08 z D. miałam na 26.06 a urodził się dzień przed

Happy jak Dennisek?
Sandra hehe to śpij póki możesz;-)

Renata powodzenia w staraniach o córę:tak: będziecie próbować tak długo aż się uda?:-p bo wiesz kolega ma 5 dziewczyn i już zaprzestał starań...

na 3 bejbi chyba zaprzestaniemy. Za stara juz bede zeby sie po 30 w pieluchy pakowac. zwyczajnie mis ie moze nie chciec.Ł ciocia tak bardzo chciala miec corke ze ma 7 synów. ale ma rekompensate.Wnuczke po sąsiedzku. rozpuszcza jak dziadowski bicz. U babci mala Julka moze wszystko.
 
happymum to super że Dennisek już sam uczy się jeść:-) mój synek już wszystko sam wcina ale czasem chce żebym go pokarmiła :p
paulina mam nadzieję że doczekacie się szczepionki:) Lekarz i tak zbada Ci córeczkę więc będziesz miała pewność czy jest zdrowa:) Tyle się teraz słyszy o tych komplikacjach po szczepieniach;/
renata moja siostra ma z kolei dwie córki i chciałaby synka w końcu, ale mówi że boi się ryzykować:-) ma 33 lata :-)

Synek pospał pół godzinki hehe, teraz ogląda bajki a ja muszę wpisac sobie parę przepisów do zeszytu, trochę już tego nazbierałam przyda się kiedyś:-)
 
My właśnie wróciliśmy do domu:) siedzieliśmy na ogródku :) maly sie wybierał:)tetaz czekam az kebaba przywiaoza.

Madzialena - mały id dłuższego czasu je sam ale zazwyczaj bardzo sue orzy tym brudzi a dziś nie:)

Edit.
Ale sie najadlam normalnie ledwo sie ruszam, najpierw kebab a 5 minut później lodziaz przejeżdżal i żal było lodów nie kupić...
 
Ostatnia edycja:
Eh...i mlody mi wczoraj zaczal pokaszliwac. Cos czuje ze dojdzie do awantury jak znow spotkam tesciow...

Ja mialam termin na 12 wrzesnia a urodzilam 30 sierpnia. Mlodemu sie spieszylo na swiat. :)

happy to moj dzisiaj w koncu zalapal i sam zaczal jesc lyzka i trafiac mniej wiecej do buziaka :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moja w sumie była tydzień po terminie. Ale modle się w duchu, żeby Staś szybciej wyszedł niż 11 kwietnia. Już się męczę, wszystko mnie boli i wiecznie zmęczona... :( uroki 3go trymestriu
 
Do góry