reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja leze. Nikola poszla do sklepu z mama moja.

REPETKA niech sie ten dzien juz konczy. Czuje sie jakby mnie ktos rzul i wyplul... masakra.
 
reklama
witajcie.
u nas jest nawet dobrze maly zdrowy w srode jedziemy do lodzi na kontrole co CZMP mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i Maniusiowi nie beda robic zadnego zabiegu ... tak bardzo bym chciala zeby wszytsko bylo dobrze juz tak sie martwie im blizej wyjazdu tym bardziej sie stresuje . Jutro moja babcia przyjdzie pomoc nam sie spakowac do wyjazdu i bedzie siedziala z urwisem jak bede w szkole bo moj facet pracuje na 6. Ja nie moge sie wyleczyc kaszel niesamowity i maly przez to ciagle sie budzi ;[

a wam jak mija dzien ?
 
Ale nadrukowalyscie:) my sobie leżymy:) dzisiaj miałam spori załatwiania na mieście:/ teraz czekam za polskim kebabem bo niedaleko otwartli i musze sprawdzić czy dobry;)

Renata-dibrze ze wszystko jest juz okey:)

Maleństwo-na co chorujesz? Oczywiscie jak mozna wiedzieć?
 
Nooo diabel siadla na chwile :p szaleje po lozku a ja leze kolo niej.

MALENSTWO ojjj ciezko. Ja wyspalam sie trzy razy na cale 16 miesiecy. I to nie przez to ze N. pieknie spala tylko wyjechalam do narzeczonego bez niej, pierwszy raz 4 dni, drugi raz tydzien a za trzecim razem pojechalam na 10 dni. Stesknilam sie ale za to ja baterie naladowalam. Ale i tak juz sa na skraju wyczerpania hehe :p
 
Paulina-ciesze się ze moje dziecko to śpioch:) trtaz lezy ze mba i słucha piosenek:) a w sumie to podziwiam cię, ja wysłałam malego raz do dziadków na jedna noc (wieczorem pojechał a rano wrócił) i już myślałam że zwariuje:) ale ja taka jestem:p

Zjadłam polskiego kebaba;) i był pycha:)
 
reklama
happy tylko narobiłas ochoty na kebaba ;)
ja tez nie lubie oddawac malego gdzies ale na jedna noc to jeszcze daje rade .
Ja mam tez takiego spiocha ze wysypiam sie super malo co jestem zmeczona ,
 
Do góry