reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej.
Imprezka sie udala, zarelko smakowalo;) torcik zachwycil i padlo pytanie z jakiego sklepu? :D lubie gotowac, piec. Ogolnie kombinowac w kuchni ale malpka moja mala nie za bardzo mi pozwala bo jak jest kolo mnie poza pokojem to ona chce juz na rece:/
Mala poszla pozno spac i wstala o 7 juz.. Lezymy jeszcze w lozku, zajadam gyrosa, popijam herbatka :)
U nas tak padal w nocy deszcz ze az dudnilo... Pozniej ma przestac to skocze na miasto bo pozniej mlody do pilnowania przychodzi:)

Obiad jest bo zostalo jedzenia, ale dorobie troche pomidorowej bo chodzi od tygodnia za mna to Majka przynajmniej zje:)

Co do wypadania wlosow. Rowno 3 msc po porodzie zaczely leciec. Na poczatju troche. A pozniej jak mylam glowe to wylam.. Porobily mi sie lyse place;/// tragediaaaaaa. Bralam witaminy dla karmiacych bo karmilam wtedy ale to nic nie dawalo i mama z allegro kupila mi zestaw z Biovaxa. Szampon, maseczka, ktora trzyma sie pod folia 20 min mgielke chyba tez. I pomoglo.. Trwalo to chyba ze 3 lub 4 msc. Jak zaczely odrastac to jak kretynka wygladalam;// tu dlugie a tu jakies pejsy sterczace;/
 
reklama
Agunia poprawy zdrowia lub samopoczucia zycze :)

Magda Super ze przyjecie sie udalo, a taki gyros to sama bym wciagnela :D

Co do tych wypadajacych wlosow, to jutro fryzjerka do mnie przyjezdza, pogadam z nia czy ma jakies pomysly na odzywki czy olejki ktore moglyby mi pomoc.

Wczoraj w nocy Jasiek zrobil cos co jeszcze mu sie nie zdarzylo. Caly wieczor byl kochany, Siedzial cichutko, bawil sie pielucha tetrowa, smial sie. Poszedl normalnie spac. A po poltorej godziny jak nie zacznie ryczec! Doslownie RYCZEC bo placzem ciezko to nazwac. Dolecialam do tego lozeczka, myslalam ze cos sie stalo, a on wyje. Wzielam go na rece, potulilam, pobujalam, ukochalam... Nic, wyje. I to tak jakby nie wiem, nie ze z bolu, ale ze strachu. Tak przez kilka minut, i zasnal mi na rekach. Odlozylam go, ale za pol godziny znowu. Juz nie tak dlugo, bo tylko wzielam go na rece i utulilam i sie uspokoil. Przespal cala noc, ale tak mnie przestraszyl, ze z kolei ja mialam nocke z glowy :/ To chyba za wczesnie zeby mial koszmary, a gdyby to byla kolka to chyba trwaloby to o wiele dluzej niz 3-4 minuty niekontrolowanego wrzasku i nagle zasniecie. Czy moze sie myle?
 
Wampi mozliwe, wlasnie nie wiem jak to jest z takimi dziecmi wiec pytam :D Nie wiem czy mial tak duzo wrazen, byl z nami w restauracji i to by bylo na tyle. Tam bylo troche charmidru i nowych dzwiekow, ale nie wiedzialam ze wywolaloby to az taka reakcje u niego... Ale co strachu sie najadlam to moje, bo krzyczal jakby go ze skory obdzierali :p A ze nie jestem przyzwyczajona do jego placzu, bo rzadko mu sie zdarza, to jest to dla mnie tym bardziej odczuwalne. Zobaczymy jak minie nam dzisiejsza nocka ;) Jak na razie dalej spi, biedaczek. Pogoda taka deszczowa, to zaczal wiecej spac w ciagu dnia, a rano tez sie pozniej budzi. Ja tez zaspana ale jakos nie moglam zasnac jak sie obudzilam rano :p
 
REPETKA u nas też była taka sutyacja. Jak R wyjechał to przez tydzień co wieczór tak miałam.
Budziła się z krzykiem i ciężko było ją uspokoić. Widać też było, że robiła to przez sen.... Do tej pory nie wiem co było powodem, bo chyba nie to, że tatuś zniknął? Więcej razy taka sytuacja nie miała miejsca.
 
Madzia przez sen tez sie krzywil, piszczal... Az przykro mi bylo na to patrzec.
Ale skoro nie tylko mi sie to zdarzylo to znaczy ze jest dosc powszechne. I najprawdopodobniej najlepiej to przeczekac. Dzieki dziewczyny :)

A tak poza tematem, jakies plany na piatek, weekend? Zbliza sie 14 luty, obchodzicie ten dzien jakos specjalnie czy raczej dzien jak codzien? :)
 
REPETKA mojej tez sie zdarza wrzeszczec w nocy. Normalka :p MAGDA aaaaa gyros... mniami...

Tesciowa z Niemiec przyjechala. Dzwoni z pytaniem czy jestesmy w Krk czy na wsi, a ja z mysla ze tesc znowu cos chce powiedzialam ze w Krk. A ta mi mowi se dzis przyleciala, a ja aaaahaa to fajnie moze przyjedziemy popoludniu hahah a normalnie mam do niej, hmmm, 500m? Masakra :p
Mloda oglada piosenki mini mini i sie zaciesza. Ja juz to znam na pamiec.
 
Moja tez czasami ma ze placze przez sen ale chwileczke tylko ;)

Huuuuura od marca chyba sie wyprowadzam ;D przyszla mojej mamy kolezanka ze jej tesc zmarl i ma mieszkanie po nim do wynajecia tylko od marca bo musza wyremontowac dzisiaj ide ogladac o 16-17 oby mi sie spodobalo ;p
 
hej przepraszam nie mam kiedy nadrobić nawet pisac nie bardzo.

kolejna nocka dusząca ale dałam odrobine strzykawką przez sen i spał już spokojnie. A kurde pracuje od 14 o 13 wychodzi na busa i kurde zamiast z małym siedzieć to poszedł odebrał przesylke i zamiast przyjsć od razu to sie bawi nową zabawką mi kasy nic nie dał noż kurde ja codziennie nie bedę sie prosiła o to zeby mi kasy dał. Sam powinien wiedzieć.
 
Z tego, co wiem to w PL dostepny jest Revalid. Az zamowilam sobie przez internet, zeby sprawdzic, co to takiego i wlosy rzeczywiscie przestaja po kilku uzyciach wypadac, oczywiscie przy stosowaniu sie do ulotek w srodku i zestawie szampon+maska.
 
reklama
Olcia-Powodzenia z miezzkaniem;)
Papitka-masz racje nie powinnaś przypominać A. Ze pieniądze potrzebujesz, raz mówisz on ma dać i tyle!
Keplovin-Drogi taki zestaw? Jak sie czujesz?brzuszek rośnie?

Dziś pokój Dennisia będzie wreszcie skończony. Kupiliśmy regał ktory brakowało i super pojemnik na klocki; ) ale sie ciesze
 
Do góry