reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Ja odkąd urodził sie kuba to kupiłam sobie w sumie trzy rzeczy podkład i buty oczywiście na przecenie bo jakże to i krem na azs. A potem nie używałam nie uzywałam i chciałam to opchnać bo nam kasy zbrakło. I A tak na mnie nakrzyczał ze mi w piety poszło od tamtej pory nic nie kupuje Wszyscy na mnie krzyczą a ja w starych ubraniach co je miałam w sumie jeszcze jakiś rok przed ciażą. Z kupieniem kubulkowi kompletu z nike za 140 zł nie miałam problemu nawet sie nie zastanawiałam a dla siebie to po prostu nawet za 1 zł nie kupie nic.
 
reklama
Ja na poczatku tylko Nikosiowi kupowalam ale glownie dlatego ze czulam sie gruba i w niczym sie sobie nie podobalam. Teraz jest troche lepiej ale i tak kupuje glownie buty bo one zawsze pasuja :) i dla siebie przewaznie kupuje w secondhandach bo mamy takie dwa super w Swidnicy gdzie mozna znalezc nowe rzeczy z metkami za grosze a jak widze ceny w sklepach gdzie za byle bluzke trzeba dac 20zl to mi poprostu szkoda.

Ale mnie wszystko dzis boli...rano podniesc sie z lozka nie moglam tak mnie miesnie bolaly. I jak mysle ze dzisiaj musze rozruszac te bolace miesnie kolejnym treningiem to boli mnie na sama mysl.
 
Papitka to strasznie nie fair wobec Ciebie. Dziecko zawsze jest pierwsze, to fakt, ale nikt nie powinien na Ciebie krzyczec za to ze sobie cos kupilas. Jesli dziecko jest ubrane i najedzone, czemu nie masz sobie kupic czasem ladnej bluzki czy spodni...? To nie jest tak ze rodzi sie dziecko i od tego momentu jestes zmuszona wszysko sobie odjac od buzi i wladowac w niego. Dziecku malemu nie jest potrzebny komplet Nike za poltorej stowy, mozesz mu kupic zwykly dresik i starczy Tobie na bluzeczke tez :) Nie mowie Ci jak zyc, ale wiesz, to tylko dziecko- jemu firmy obojetne, wiec jesli kupisz cos tanszego to nawet nie zwroci uwagi, wilk bedzie syty i owca cala ;) bo nie wydasz wiele lub tyle samo a oboje bedziecie zadowoleni. Wiem ze czesto zdarza sie ze oglada sie zlotowke z kazdej strony zanim sie wyda, ale powinnas tez myslec o sobie. Pracujesz ciezko jako matka i Tobie tez sie cos nalezy :)

Kechu tez mamy fajny lumpeks u nas w miasteczku. Wszystko za £2 a jesli kupisz dwie rzeczy, to kolejne dwie sa za darmo :D Wiec w sumie za £4 mam zawsze 4 rzeczy, czy to spodnie, czy bluzki czy swetry. I wiekszosc nowe lub nie znoszone wcale. W sklepach nie kupuje nowej odziezy bo mi zal pieniedzy, skoro w lumpie dostane cos lepszego za 1/2 tej ceny :) W Polsce tez kupowalam tylko w lumpeksach, ze wzgledu na to ze mozna bylo sie ubrac oryginalnie i za mala kase. Dziecku tez duzo kupuje w lumpeksie, a co. Ile to ponosi tak naprawde? A i tak glownie rzeczy obrzyguje i/lub obrzyguje woec zadna strata ;)
 
Ostatnia edycja:
aguniaa nie podczytałam Was dokładnie i dopiero teraz zobaczyłam po suwaczku że spodziewasz się dzidziusia!:-) Gratulacje!!:-)

My szykujemy się do kąpieli:)
 
Dziewczyny jak pisałam ja rzadko coś sobie kupuje ostatnio płaszcz na zimę bo jak z buta na zakupy chodzę yo musi mi ciepło być. No i dIsiaj zamówiłam 2 bluzki i za obie+ dostawa £9, 36 ;-)

Agusia-fajny sowaczek:) jaka reakcja maluchów?
 
olciaaa
Przyzwyczaiłam się jakoś a idzie nawet nie źle , staram się jak mogę najwięcej wiadomo trochę też siedzę na tapczanie , bo mała jak za długo leżę to rąbie że aż boli . A tak to P wieczorem sprząta wszystko ja tylko nakrywam tapczan kocem .Patrząc na to co robiłam jeszcze pare dni wcześniej nie robie teraz nic , wystarczy mi teraz czekać do 17 tego i zobaczę co się tam rozwinęło
Teraz wiki ma ferie więc luzik a potem jakoś sobie poradzę chcę ominąć szpital bo wtedy będę jeszcze bardziej nerwowa .
 
AGunia supeeer :) a powiedz mi Ola juz mowi? Bo moja Nikola ma 16 miesiecy i tylko mama, tata, baba, nie ma , czesc , papa, idz, daj, am, pipu(picie).. i reszta po swojemu
 
Hahaha :D Właśnie a propo kupowania dla dzieciaczków to kupiłam dzisiaj J sukienusie i do tego ekstra opaskę i skarpetki do kompletu. Będzie miała w czym wystąpić za tydzień na urodzinach mojego chrześniaka :) Kupiłam jej też taką świetną przytulankę/kocyk z rzepkiem na smoczek i teraz sobie śpi z nią. Sobie oczywiście nic nie kupowałam :) Niedawno kupiłam kilka ciuchów sobie, bo miałam już same lumpy i starczy.
 
reklama
Do góry