reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej

Olcia- tak chodzi jak sie ja podtrzymuje;) a jak chce posadzic to nerwy i nogi na sztywno :p ma dwie jedynki dolne. Jak nie miala wcale tak nie miala a jak ida to chyba naraz jest taka marudnaaaaaaa, placzaca.. Goraczke w nocy miala.. Masakraaa..

U nas wiooosna, pieknie jest;))

Mlody z T na Londyn motorem pojechali;)
Mala wlasnie usnela bo wczesniej az 10 min drzemki miala..

Mnie tez spanko muli hehe;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Happy ja osobiscie znam taką dziewczyne co rzadala od matki i babci swojej zeby sie jej corką zajely bo ona musi polazić po miescie, posiedziec na przystanku. I nie byla to nastolatka. 21 lat jak urodzila.
poszla mieszkac do tesciow.. tam traktowali ją tanią sile roboczą i przestala zrzedzić i wymieniac co jej sie nalezy i kto ma sie jej corką zajmowac.


U mnie nieciekawie.
 
UWitam niedzielnie. Dzisiaj zrobilam sobie wolne. Bartek podejmuje proby chodzenia, a jak chce gdziesz szybciej dotrzec to na czworaka jeszcze. Z dnia na dzien coraz lepiej mu idzie.
Co do karmienia dziecka. U nas bartek je wszystko, niechbym sprobowala mu nie dac. On zje swoje jedzenie a jak my jemy to i nasze tez. Tylko wiadomo po trochu.

RENATA Trzymam kciuki za fasolkę. Nieciekawie czyli źle? Współczuję.


Zdrowka dla chorowitkow.
 
Ostatnia edycja:
Agunia-Witaj i napisz coś o sobie

Rrnata- znasz już wyniki? Mam nadzieje że jadnak wszystko dobrze!
Muszę posprzątać ale lenistwo wygrywa
 
Happy Lenistwo, cos o tym wiem. Sprzatam od wczoraj i ciagle syf dookola!

Co do dziewuszek ktore porodzily i wymagaly o innych zeby im sie dziecmi zajmowali to tez takie elementy znam. Nie wiem tylko dlaczego rodzice sie na to godza, mysle ze najlepsza lekcja zostawic takie penienki same sobie i szybko sie naucza odpowiedzialnosci. Bo az mi sie w kieszeni noz otwiera jak widze taka, odpicowana, wymalowana, z petem w papie, w drodze na kolejne *******y, niezadowolona bo sie nie wyspala bo dzieciak plakal w nocy, a jej mama nie uspokoila go wystarczajaco szybko...

Niedziela nam mija powolutku, bylysmy z siostra na spacerze z Jaskiem, teraz zabieram sie za obiad. W sumie kolacje, jak kto woli :) Moze znajde chwile zeby zrobic zdjecia ubran ktore chce sprzedac, moglabym je juz wystawic :D
Renata mam nadzieje ze jakkolwiek nie jest, to sobie radzisz. Usciski przesylam.
 
Dzieki dziewczyny.

repetka musze sobie radzić. w domu dwoje dzieci mam w pelni aktywnych. nie dają mi zapomniec ze oni są i jak nigdy obaj na raz potrzebują mojej uwagi. nie mam czasu zastanawiac sie nawet z jakiego powodu krwawić zaczelam.

No ale dziś wypadł ze mnie skrzep. I ja juz wiedzialam ze jest po wszystkim. lekarz potwierdził.


mam nadzieje ze to pierwszy i ostatni raz u mnie ciąza miala taki efekt.
 
Papitka no prosze...ale podobienstwo ;) myslalam ze tylko.ja mam tak klopotliwe nazwisko. Zawsze zamiast n na koncu.wstawiaja mi m.

Agunia witam nowa mamusie :)

Renata sciskam mocno kochana. Dobrze ze masz swoich chlopakow to nie masz czasu myslec. :)
 
Kechu U mnie problem z nazwiskiem tez jest. wiele ludzi zapisuje zamiast na T to na P, G. Musze literowac jesli prrz telefon podaje a jak osobiscie to wyciągam dowód.

Nazwisko to nazwisko.. ile razy ja sie spotkalam z pytaniem " Filip pisane jak?? przez F czy Ph ??" albo " Oskar przez c tak?? "

dobrze ze mojego imienia nie mozna przekrecić :D
 
reklama
Do góry