reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hejka

MamusiaNikosia no rob jak uwazasz.... :eek:
Dorota o to dla chlopców pietrowe bedziecie miec? my tez mamy dla chlopakow pietrowe, wieksza wygoda i wiecej miejsca :-)
kechu salatek to jest duzo na necie, poczytaj :-) ja lubie robic, warzywna, gyrosa, z selerem i szynka, z ryzu, taka owocowa, z kurczakeim i ananasem... sporo tego :p :)

Ja wreszcie mam net w kabluu :-)
 
reklama
Hejka:)
renata Twoje dzieciaczki są słodkie:) a mały mega udany ze juz zobaczył podobieństwo między Tobą a dzidzią:-D Masz wesolo w domku nie ma co:)
mama Nikosia mam nadzieje że niedługo znowu do nas zawitasz:) Oby Ci sie wszystko ułożyło:)
repetka​ Twój synek jest przesłodki:)
paulina ale akcja z tymi sankami:-):-)
kechu ja ostatnio robiłam sałatke z makaronem tortellini na ur. małego i wyszła pyszna, na necie masz dużo przepisów tej sałatki:)

My dzisiaj mieliśmy pobudkę o 7:) D. wstawał do pracy i synek postanowił wstac z nim:) Na szczęście pozniej znów zasnął:) Nie wiem czy jutro nie podejde z nim do lekarza po coś pokaszluje ale tylko z rana a weekend idzie to wole iść:-(, teraz spokój, mam mokry kaszel i dałam mu syropek, pozniej zrobię inhalację i dzisiaj odpuścimy sobie spacer,
 
Hej dziewczyny u mnie po prostu masakra spałam w nocy tylko 4 godziny dostałam na dodatek gorączkę :-( Chciałam się zapisać do lekarza nie dość że nie mogłam się dodzwonić , to jak już się dodzwoniłam to powiedziały że mam czekać do 12 stej i wtedy zadzwonić jak się dodzwoniłam to lekarka mi powiedziała że mnie nie przyjmie ani dzisiaj ani jutro ewentualnie we wtorek . Wkurzyłam się na maksa , spróbuję na pomoc wieczorową może tam mi powiedzą o co jest grane .
 
sandra no masakra jakaś żeby Cie nigdzie nie przyjęli:wściekła/y: tymbardziej ze jestes w ciąży;/ ja to jak ide z dzieckiem do lekarza to juz o 7 rano dzwonie zeby go zarejestrować;/ bo pózniej to nie zawsze juz są miejsca;/ w ostateczności zostaje pogotowie wieczorem ale trzeba jechac 30km jakie to wszystko jest chore.

Ja własnie wrócilam ze sklepu bo mamcia mnie wyslała, synek maluje farbami, cały wyciapany ale chociaż się czymś zajął:)
 
Bylam z Nikola w sklepie. Przed sklepem dorwala mnie stara plotkara i wmawia mi ze ja jestem niania Nikoli a to corka kolegi mojego A... ze trzy razy mowila ze to jego dziecko. Boziu normalnie bombe spuscic na te stare babsztyle!

SANDRA jak mozna ciezarnej nie przyjac? No nie wierze...
KECHU ja na roczek zrobilam salatke kebab i to byl szal i mega dobra. Taka warstwowa.
 
wyro przyjechało :) i juz srecone stoi.

Ale kurier to mi tak cisnienie podniosl ze myslalm ze podejde do niego i przynajmniej zrugam. dzwoni do mnie ze on jest na szosie, ale nie przywiezie lozka pod dom bo snieg jest a on lekkim samochodem jest. To mu mowie ze Ł posobowką smiga po naszej drodze i sie nie zakopuje. A ten dalej. ze nie bo snieg. To mu mowie, ze ja oplacilam z dowozem do domu i 400 metrów nie bede zasuwac zeby te łózko niec. ocipial czy jak?? poszedł Ł do niego, zeby mu moze z bliska powiedziec ze ta droga jest przejezdna, mimo ze jest snieg.
No i facet jakis naprawde niedorozwiniety, bo zamiast wjechac w droge to on na pole wjechal. i sie zakopał. Te lekkie auto to dostawcze takie jakimi meble wozą. I do Ł sie rzuca ze to jego wina ze ten sie zakopał. I do mnie co minute dzwoni ze sie zakopał i co teraz. Goowno se mysle. lopatą snieg odgarniac. Ł poszedł po wujka i wyciągneli kolesia. no ale po lozko Ł musial wyjecha samochodem do szosy.


Oskar taki zachwycony tym łózkiem. bo do sufity siega, bo nowe, bo nikt z kolegów niema..
 
Renata- Renata łóżka piętrowe aa super:) mi się marzy dla Dennisa takie ze zjeżdżalnia:) alw Jeszcze jest za mały:) a co do kuriera to jakiś nie normalny:/

Mnie dziś czeka sprzątanie:/

Tak sobie myślę... waazw dzieci mają własne pokoje czy swój kącik w waszym pokoju?
 
Happy my na gwalt organizowalismy pokoj w mieszkaniu dla malego zeby mial swoj, jak jeszcze bylam w ciazy. A i tak od urodzenia spi u nas w pokoju, ma kolyske obok naszego lozka. Na poczatku dla spokoju ducha, teraz z wygody i przyzwyczajenia. Za jakis miesiac mam nadzieje zaczac go klasc spac w jego pokoiku w duzym lozeczku, ale zobaczymy jak to przyjmie :) Ale tak, ma swoj pokoj. Ma tam swoje szafki z ubraniami, czekaja na nieo zabawki, jest przewijak, i kanapa na ktorej robie skladzik na wszystkie rzeczy ktore sa Jaskowi za male i musze je sprzedac, za co nie moge sie zabrac :D

Renata gratulacje z okazji zakupu oraz skrecenia wyra! :D Chlopaki na pewno sie ciesza, pietrowe wyrko to jednak radocha, byla 20 lat temu, i teraz nadal jest. Sama pamietam jakie zabawy mozna bylo wymyslac przy takim lozku :D Bo pietrowe to nie tylko lozko ale i niemalze relwizyt do kazdej zabawy! Trzeba tylko rozbujac wyobraznie i masz popoludnie wolne od chlopakow :D i to niejedno! :D
 
Ostatnia edycja:
Happy takie ze zjezdzalnią mielismy. Ł przywiozl z wystawek z Niemiec, ale sprzedalismy. OSkar byl za maly, a i nie bylo miejsca zeby w chlopaków pokoju postawić dwa oddzielne lozka. Potem mieli takie ze jedno spod drugiego sie wysuwało.

Tu mieli dwa oddzielne fotele do spania.

Filipa fotel to chyba czasy okupacji pamieta. Trzeba go szybko sie pozbyc, bo ani to ladne ani atrakcyjne ;/

Oskra zostanie dla gosci. super taki..w samochodziki :) do salonu jak znalazł :D hahaha


jeeeeeeeeeeeeeeeesu!! niech ten wiatr przestanie wiac bo mi chata odfrunie. jak widze co sie dzieje na podworku to niemam pewnosci czy dom dobrze zakotwiczony w ziemi ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Renata-dużo tych łóżek mieli:) Dennisa to już 5 bo on wybtedny trochę. Najpierw miał kołyskealw jej nie cierpiał później zwykle drewniane łóżeczka ale uderzał o szcEbelki później swa turystyczne ale wychodził gura i yetaz ma takie dla przedszkolaków od 2-5 lat :) cErwone bajki cars chcieliśmy z bajki toy story bo ma taki cały pokój ale nie pasowało bo bylo niebieskie:) Renata wstawiaj zdjęcie chłopaków w łóżku :)
 
Do góry