reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

A ja wlasnie czekam na tramwaj. Jeden mi uciekl. Jade kupic cos N. na Mikolaja.. zle sie czuje na dodatek.. pociesza mnie fakt ze wypije pyszna i goraca latte w galerii :)

Mowilam wam ze bede ciociunia? Kuzynka A. ma termin na 01.01 ale 20.12 robia jej cc bo dziec poprzecznie ulozony.. takaa zalamana. To nie sprawiedliwe bo druga kuzynka ma na luty i cc kupuje bo sie boi a ta co chce sn to musi rodzic cc :/
 
reklama
Hejka:)
paulina to fajnie że dostaniesz ciocią:) Ja jestem ciocią 6 dzieciaków:-) no tak to już jest jak ktoś bardzo pragnie rodzic naturalnie a nie może, najważniejsze żeby dzidzia urodziła się zdrowa:) narobiłaś smaka tym ciastem:) Jeszcze nie robiłam shreka może warto spróbować :p
happymum ja ostatnio właśnie zaczęłam wstawać szybciej i o wiele lepiej jest zjeść śniadanie w spokoju i wypić kawke:-)
milena to dobrze ze już przechodzi:)
U nas wczoraj padał śnieg ale z deszczem także nic z niego nie pozostało ;/ Wieje strasznie ale byliśmy chwilkę na dworze, katar na szczęście już mniejszy:) W nocy śpi spokojnie:) Oby nic gorszego się nie rozwinęło bo chyba zwariuję znowu siedzieć tyle w domu;/
teraz czekam na D. bo pojedziemy kupić coś małemu na mikołaja :) Jutro pewnie przyjadą dziadki to mały się ucieszy:):)
 
ALICE spokojnie on nie dlugo przystopuje... na poczatku tak zawsze jest ze dziec szybko rosnie ze nie nadazasz chowac za malych ubranek.. moja N. waga urodzeniowa 3kg, 5 tyg - 4800g, 9 tyg- 6300g, 15 tyg - 7350g, 5miesiecy 8600g, potem w szpitalu w lipcu czyli 9 miesiecy miala 10,8kg a trzy miesiace pozniej na roczek 11kg w ubraniu. Na poczatku chodzenia zaczela chudnac, a teraz poszla w gore.
 
Damian jest chudy i wysoki. Większość ubranek ma na 92 cm, chociaż we wszystkie spodnie muszę gumki wszywać bo spadają z doopki. A ostatnio jakaś babka wyskoczyła z tekstem czy on ma 3 latka bo taki duży?:szok:
 
Heja.

Jak Mikołajki?? Buty pełne były??
U nas chlopaki zachwyceni z upominków. Dostali po ksiązce dziurkaczu ozdobnym, dlugopsie wielokolorowym i slodycze. Szal. F z dlugopisu sie cieszył jak ja z bonu na ubrania :)


Wieje u nas strasznie. A ja musze dziś do B-stoku jechac ;/
 
Witam z rana:-)
alice rzeczywiście duży ten Twój synuś:)
renata to fajnie że dzieciakom podobały się prezenty:-) Ja czekam aż malutki wstanie a póki co u mnie mikołaj jeszcze nie był:p
Mój synek na chwilę obecną waży 15kg, na początku też szybko przybierał a pózniej się unormowało i teraz stopniowo przybiera:-) po ubraniach widzę że szybko idzie w górę, nosi rozmiar 98-104 a buty 25-26:-)
U nas wieje niesamowicie:szok: pół nocy nie spałam tak huczało ale za to śniegiem troszkę popruszyło

Udanych prezentów mikołajkowych :)
 
Witam

Był już u Was Mikołaj? Do nas zawitał i zostawił D autko a O zegarek i portfelik, dzieciaki zadowolone:-)
Oliwia pojechała na wycieczkę do kina i ciągle myślę jak dojechali- nie dość że pizga strasznie to i ślisko bo śnieg z deszczem padał w nocy.

A popołudniu idziemy na mikołajki...
 
Witam dziewczyny:) u nas mikolaj juz był Dennis dostał słodycze:) bo zabawek ma cały pokój svi tak połowa pochowana. Ja się dziś koszmarnie czuje a do pracy trzeba isc:/
Madzialena-mój synek wazy tylko kilo mniej niż twoj i wzrost ten sam tylko stopa trochę mniejsza bo 24 a jest ponad rok mlodszy:)

Jutro ubieramy choinkę a wy?
 
reklama
Hej dziewczyny codziennie Was podczytuje u nas wszystko w normie mąż jeżdzi dzisiaj akurat na Mikołaja wrócił moja zachwycona dostałą gre i jeszcze tata na Białorusi Mikołaja spotkała i ma puzzle z Mikołajem i słodkości:)


Moja bardzo szybko rosła do roku na 3 miesiące miała ponad 6 kg ale też nosiła 72-78 bo była długa:)
Potem zastój był i na bilansie miała 86 tzn. myśle że było 89 potem na 3 lata miałą 100 cm na na 4 lata 108 po półtora miesiąca od urodzin ma 109cm więc w 2 lata ponad 20 cm urosłą
 
Do góry