reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

NETGIRL - to nie są wymagania :-p ja po prostu tęsknie do dawnego stanu :-p i tak zajebiście wyglądam jak na 9 miesiąc i dobrze o tym wiem :-p ... ale chciała bym już pozbyć się tego brzucha ile można ... zdecydowanie za długo trwa ta ciąża ... i dlatego na ryk mi się zbiera a nie dla tego że uważam że teraz źle wyglądam czy że później będę miała problemy z powrotem do dawnej wagi :-p ... ja po prostu mam już dość obecnego stanu ... :-/
 
reklama
femme jak bylas wczesniej za szczupla a teraz wygladasz fajnie to tylko sie cieszyc. ja nie bylam gruba, ale mialam swoje okraglosci wszedzie...a teraz to sie zalamalam....wszystko mi sie rozwalilo....kazda czesc ciala. akurat na brzuch nie nazekam bo jak na 9 miesiac mam maly....przynajmniej wszyscy tak twierdza, z reszta ja tez.:-)
a co do wagi szkraba.... to ile wtedy ma twoja Ninka??

ja wlasnie wrocilam ze szkoly ...ale to rozpoczecie nudne:baffled: i za tydzien w sobote i niedziele mam wyklady!!!eh....:zawstydzona/y:
 
OLENKA - ja byłam ... szczupła ale brakowało mi tyłka i nogi ...a teraz właśnie to nabrałam :-)
A moja mała 2200 waży tylko :-(
Ja też mam za tydzień szkołę :-/ i chyba w końcu się do niej wybiorę :-p
 
no to femme tylko sie cieszyc..... jak ktos nie ma tylko i uda to tez jest zle, w koncu facet musi miec za co chwycic, teraz wynajmniej masz to co trzeba....gratuluje i pozazdroscic..... ja mam nadzieje ze pozbede sie tej galarety, ktora mnie obrasta :szok:

ninka troszke chudsza jest:-) ale to chyba nic takiego.
niewiem czy czytalas ale coreczka mojej siosty wazy w 33 tyg 3300 to dopiero jest maly słoń:-)ciekawe jak ona ja urodzi:szok:
 
Dziewczyny spokojnie z ta waga:-)USG moze oszukiwac co czesto sie zdaza.. u mnie sie niby sprawdzilo;-)przez porodem lekarz ocenil wage Lenki na ok 3390 a urodzila sie z waga 3490 wiec o kg sie pomylil..:-pa zazwczaj jest tak, ze jak ma byc malutkie dziecko jak u Ciebie femme to potem rodza sie z normlana waga dzieciaczki.. Wazne, zeby malutka urodzila sie zdrowiutka.. wage szybciutko nabierze:tak:Synek od moejje szwagierki urpodzila sie z waga nieclae 2700g a teraz przegonil nawet Lenke bo wazy 13 kg:szok:a ma 1 i 4 miesiace:baffled:
 
Netgirl Chodzi o to, że mam problemy z hormonem tarczycy i przez to szybko tyje a nie jem dużo. Zeby utrzymać wagę staram się jeść jak najmniej ale zdrowo i ćwiczę codziennie. Po tej 6 weidera sięruszyło troszkę i tak stoi... No ale mam nadzieję że choć 5 kilo będę mogła stracić.
Wcześniej to obsesyjnie się odchudzałam żeby 5kilo zrzucić,a teraz...?
 
Witam mam na imię Sylwia mam 21 lat i jestem w 4 tygodniu ciązy,mieszkam w Kopenhadze.Szczerze mówiąc żadko widuje sie nawet 25 letnie matki tutaj a co dopiero 21-letnie ,ale szczerze mówiac nie przejmuje sie tym ,jestem dumna gdyż pomimo ze aborcja jest tutaj legalna niezgodziłam sie na nią (jak to robi większośc moich rówieśniczek).
Kocham tego dzieciaczka i ciesze sie ze zostane ,młodą mamusią :) Pozdrawiam wszystkich
 
Cześć dziewczyny!:-)
Tydzień temu wypisałam się ze szpitala, od tej pory leżę plackiem i wymiotuję i jakoś nie miałam weny żeby się rozpisać
ciąża jest bardzo zagrożona :-(w czwartek jadę na kontrolę, mam nadzieję że serduszko nadal bije
przeczytałam tylko ostatnią stronę, co do atrakcyjności po ciąży to pierwsze 3-4 miesiące są tragiczne ale potem brzuszek znika, niestety na to potrzeba czasu :tak:
ktoś wie co z KasiąF87? Urodziła już?:-)
 
Witam :-)
Ale w ten weekend zamuła :-p

MIKUSA - Kuba jutro będzie miał wypłatę to pewnie też nas czeka szał zakupów :-) :-)
co do atrakcyjności to też tak nie do końca ... moim zdaniem ma znaczenie ... nie chciała bym żeby mój facet przestał o siebie dbać i nie zdziwiła bym się jak on by się wkurzył jak bym miała w dupie to jak wyglądam ... ;-) chociaż Kuba to ma chyba zajebistą wyobraźnie bo ja go podniecam nawet z wielkim brzuchem zaspana nie umyta i rozczochrana :-p

SHEEPY - dobrze że się odezwałaś ... bidula :-/ 3mam kciuki żeby było dobrze !
 
reklama
Czesc Mamuski :tak:
uuu dzis malutki ruch na watku :sorry2: wczoraj mialam napisac wieczorekim ale tylko przeczytalam bo nie mialam weny !! wczoraj tez byl tesciu,urwal sobie winogronu na winko i pobawil sie z ALa - kupil Jej rozowego delifnka :-) fakt ze z ciucholandi ale wbardzo dobrym stanie :happy2:

U nas dzis pogoda tez ladna ale strasznie zimno ,dotego boli mnie brzuch wiec nigdzie nie wychodze z Ala !! mam nadzieje ze przez te tabletki nie przyspieszy mi sie teraz @ bo nici z Lublina :blink:

netgirl popieram to co napisalas :tak:
ja tez Jestem chole.... zazdrosna o P ale wiem ze On o mnie tez :-)
ale jak dla Nas taka nutka zazdrosci tylko Nas wzmacnia i zblizamy sie do Siebie !! no a sex spowodowany przez zazdrosc smakuja BOSKO :zawstydzona/y::-):-)

Sheeppy Trzymam kciuki za Ciebie i malenstwo !! !! ;-)
 
Do góry