reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
happymum20 oj tak i to jak źle szok, ale i tak i nie długo bd musieli niestety znowu tam wrocic tylko chwilowo mieszkamy u mojej babci, niestety

ostatnio z męzem sie coś nie dogaduje zmienił sie i zaczał pić dziennie potrafi wypic z 7-9 pić i to mu mało nic do niego nie trafia ani prośby ani błagania nic.

a zapomniałam skaza białkowa mineła na szczescie u niki ale mała od kiedy skączyła pierwsze urodzinki nie chce jesc mleka nawet na sam widok płacze i ucieka i tak dwa miesiace nie je mleka, cięzko jest bo trzeba codzienni wymyslać coś do jedzenia dla niej, najgozej jest ze śniadaniem i kolacja.
 
mirabelka90- szkoda ze musicie wracac a bylo zle:-( i szczerze mowiac bardzo zle ze maz pije, bo z tego bardzo ciezko sie wyrwac... moj synek twz ma skaze ale powoli wprowadzamy bialko mleka
 
Hej;)
U mnie jakos leci, jutro wreszcie dlugo wyczekiwane USG;) dzis w nocy mialam takie klucie z lewej strony zeber ze myslalam ze oszaleje, pewnie maluszkiewicz mnie atakowal, bo wieczorem to tak po lewej stronie dzidzia kopala ze brzuch tylko tam skakal;)
Mirabelka ja ciebie kojarze;) kurcze nieciekawie z twoim mezem sie dzieje.. to fakt ze ciezko z tego wyjsc..;/ a czemu u babci nie mozecie mieszkac na stale? lub czegos wynajac sobie, nawet cos malutkiego.
Happymum o matkoo.. az 1.5 roku w Pl nie bylas??? ja bym chyba zwariowala.. my bylismy w maju, a we wrzesniu mialam takiego dola ze chcialam wracac do PL.. teraz tylko 3 tygodnie i jedziemy na swieta.. a rodzina twoja ciebie tutaj odwiedza??
 
Natk Witaj , Ogromne Gratulacje II . Pokaż nam się i opowiedz coś o sobie :)
happymum Oj to uciekaj do PL ...
Mirabelka Ja Cię Pamiętam . ;-) Mój P też umiłowanie do Piwka :wściekła/y::wściekła/y: ale nie ma teraz nawet piwka dziennie , niech sie w du...całuje :)


Mój szkrab nie chce już spać w dzień ... :szok:
 
magda0109,milenaaaa-do PL jade dopiero w maju 2014 na komunie moich braci, nie odwiedzaja nmie bracia sa za mali tata pracuje w niemczech , a macocha po 12h ni i blizniaki sa male a jak juz ma urlop to chce go spedzic z tata. widzimy sie tyle co przez skype najgorsze sa swieta urodziny itp.
 
Hm.. nie wiem co mogę o sobie powiedzieć. Może zadawajcie pytania i ja będę Wam odpowiadać?

Tak w skrócie: Mam na imię Natalia, mam 19 lat mieszkam w woj. Śląskim.
Uczęszczam do ostatniej klasy Technikum, w tym roku matury i egzaminy zawodowe.
Ciąża to wpadka, ale ogólnie jestem pozytywnie nastawiona. Mój chłopak jest w moim wieku i jesteśmy razem ponad rok. ;)
 
Natk witaj, pokaz sie :)
happymum wspolczuje ci nie widywac tyle rodziny, mojego A i taty nie ma max poltorej miesiaca
mirabelka ja sie witam bo jestem tu nowa i tez jestem mamusia Nikolki tylko ciut mlodszej ;-) moj A. tez piwkuje ale max 2 piwka, zazwyczaj wieczorkiem wiec nie mam z tym problemu. Ale ty sobie nie pozwol! Tyle pic dzien w dzien to za duzo
Milena dosc szybko ten czas do ciebie przyszedl:-)
Magda dobre pamietam ze ty jutro poznasz plec?? Stawiam na chlopca!!

A ja moja malutka ucze spania w lozeczku. Zaluje ze gdy A. pojechal zlamalam sie i spala ze mna bo teraz bedzie ciezko
 
Milena mój kuba też miał taki czas a teraz znowu śpi przynajmniej raz w dzień.
happymum przykro mi że musisz tam siedzieć nie widzisz rodziny no i w sumie to jestes sama.
magda licze że kubuś bedzie miał qmpla :tak:
My dzisiaj pół roczku jupii. 14 na szczepienie. Mały ma katarek mam nadzieje że przejdzie. Zobaczymy ile waży bo kruszynka to to nie jest aż sie boje. Co do spacerów to sami z nim nie wychodzą jak idą to muszę iść z nimi wiec to żadna pomoc już wole sama chodzić.
 
reklama
Oto mój półroczny synuś:-D Zobacz załącznik 519827Zobacz załącznik 519828Zobacz załącznik 519829 Zdjęcie0600.jpg
 
Do góry