reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Martuska ja polecam ci Chłapowo cisza nocna po 22 zadnych imprez i "gówniarstwa"bo imprezowicze zatrzymuja sie we Wladku..

Dziewczyny po co ta lista dzieci??przeciez kazda ma w suwaczku wszystko wyodrebnione wiec nie rozumiem:-p
 
reklama
Hej...

ALE DZIS ZAbiegany dzien.;/ Oskar noge rozwalił. rozbił kolano i i na piszczeli noge. Maaatko jak plakał. nie dziwie sie bo bol jak chol...a. No ale jak zaproponowalam plaster to zwiał. stwierdził ze wytrzyma.

Oskar dziśą chcial merci ktore tacie kupilam na imieniny zjesc. bo jak stwierdził , musi sprobowac. hahha.. no ale jakos wytlumaczylam ze probowac prezentu nie mozna :D wytrzymał. ale jak zyczenia skladał.. hahahahaha.. sklada sklada.. i patrzy na te merci jak na złoto. i sie pyta czy jak da buzi to dziadek go poczęstuje :D a F stwierdził ze po to on je dal, zeby być poczęstowanym.

A i F dziś. wracamy od rodziców i prawie przy domu idą dwie panny. jedna niedaleko mieszka nas a druga jakas obca i F do nich " czesc mala". hahahahahahaha ja myslalam ze padne. hahaha.. no ale odpowiedziały czesc :) podpowiedzialam zeby nastepnym razem dłuzej zagadał :D i np komplement palnął, typu ladnie dziś wyglądasz :)

hahaha jak on zaczyna zaczepiac dorosle panny w wieku 7 lat to co bedzie potem??
O nie gorszy w kontaktach miedzyludzkich. Do Ł znajomych czesc mowi i reke podaje :D sam pierwszy. A i laski podrywa. tez takie w okresie kwitnienia.. mlodsze go malo ineresują.

Milena u "nas" miala byc oryginalna wersja. taka bardziej angielska. bo sie tak chrzestnej dziecka podobało. No ale urzedniczka sie nie zgodzila. powiem szczerze ze jak dla mnie dziwnie to brzmi z polskim nazwiskiem. No ale , nie mi ma sie podobac. komus moze sie nie podobac tak jak ja dzieci nazwalam.
 
Witam sie wieczornie:)

Przeczytałam wszystko co pisałyście,ale nie dam rady nadrobic padam dzisiaj z nóg, cały dzień na nogach, popołudniu udzielałam korepetycji to trochę grosza wpadło. M zmienił prace,niestety dalej na czarno,ale bardziej pewna niż poprzednia,oby tylko wypaliła...Wczoraj byliśmy na 2 szczepieniach,w obie rączki dostał zastrzyk i biedny tak płakał:-( ale chwilkę tylko na szczęście. Waży 10,1 kg:-) co oznacza,że musimy zmienic fotelik samochodowy,wiecznie tylko wydatki;/ czy któraś z Was ma może taki fotelik Chicco Xpace Key 1 X PLUS 9-18 kg+ORGANIZER (2497684770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? Mysle o tym bo nie kosztuje jakoś bardzo dużo a ma 3 w testach bezpieczeństwa co dla mnie ważne, za foteliki z 4 niestety trzeba zapłacic minimum 700 zł... Ma bardzo dobre opinie,poza tym ma regulowany zagłówek więc tak szybko nie wyrośnie z niego mam nadzieje, bo o maxi cosi priori xp słyszałam,że szybko się robi za mały. Może Wy mi coś polecicie?
 
Młoda mama93 gratulacje ślubu:) Wrzuć jakieś zdjęcia Wikusi bo już na pewno urosła bardzo;)

Mirabelka
zaraz będziesz urodziny wyprawiać;)

Anetka z tym leżeniem to chyba zależy od szpitala bo u mnie dziewczyny leżały bite 24h a potem powoli zaczęły opiekować się dzieckiem, ja młodą o 18 urodziłam a o 20 już sama łaziłam do łazienki

Sali wiesz nie wiem czy to jest zgrywanie siłaczki sama zobacz jak Ty cierpiałaś ja np. nie chciałabym jeśli bym nie musiała oczywiście mieć CC bo potem jednak jeśli nic nie jest to i tak na bliznę trzeba uważać. Ale każdy robi to co chce:)

Eve super że Wika taka grzeczna się zrobiła... A Ty biedaczko kiepsko znosisz ciążę już z początku;/

Mogę się pochwalić że dzisiaj o godzinie 14.25 urodziła się Marysia 3890g i 57cm:)
 
Witam was wieczornie:)
Ja już po pracy, trochę zmęczona ale cóż tak czasami bywa. Mała już śpi, P. ją zawsze usypia więc się tylko w nocy budzę albo rano. Dziękuje za gratki za pracę i dziekujemy za ślub. Decyzja była świadoma. Teraz tylko załatwianie USC i dokumenty że zostało się ochrzczonym i wybierzmowanym. Dobranoc kochane mamuśki:):)
 
7000 strona... To i ja posta walne :-p.

Ja też mimo dośc długiego (13h) porodu, i tego jak było ze mną po to na własne rzyczenie CC bym nie chciała... Co natura to natura i lepiej bez potrzeby w jej beg nie ingerowac :-)

MŁODA_MAMUSIU gratki ślubu... No i pracy oczywiście też

Jeśli chodzi o spanie dzieci, nasz zasypia u siebie (w sumie od maja) śpi sam, ale nad ranem do mnie przychodzi... Jeżeli ma gorszą nocke jak dziś miał (tzn wczoraj) to albo mu pozwole do siebie przyjśc, albo ja położe się u niego (to zależy czy M już w pracy jest)

U nas dziś był upał, młody pochlapał się w baseniku z kuzynami, ale ogólnie to ciężki dzień dzisiaj mieliśmy... Spac nie moge... Jeśc też nie... Ale spoko, może schudne dzięki temu:sorry2:
 
Hej babeczki.

U nas ze spaniem jest tak ze od jakiegoś czasu młody zasypia u siebie,ale w nocy przychodz do nas.I wtedy ja spiąca na srodku zgnieciona na maksa, emigruje do F.

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezu znowu sie czuje jakbym nie spala w nocy. zasnelam ok polnocy, wstalam o 3 bo O przechodził, trza bylo na siku zaprowadzić go,spalam do 8 ale jakies takie glupie sny mialam..;/

Wampi u nas tez tak samo jest po cesarce. 24 godziny lezenia, po 12 godzinach mozna uniesc głowe, czy lekko usiąsc. dziecko dostajesz po dobie od porodu.

siedze z kawką i modle sie zeby mnie postawila na nogi, bo taka wczorajsza bede dziś siedziec..;/

a ogorki musze w butelki porobić, i fasolke podebrac. No i zapewne coś jeszcze, ale teraz niewiem co.
 
Wampi dziecko co 3 godz??masakra...ja dzieci mialam od razu przy sobie jak sie obudziłam.Ja mialam ogólne znieczulenie wiec nie musialam tyle lezec.Wstawałam zaraz po tym jak sie obudziłam...najpierw siadałam potem chodziłam sie myc .

Z ta siłaczka moze zle sie wyraziłam,ale np moja kolezanka tez była taka przeciwna CC a podczas porodu sama o nia prosiła i w koncu sie doczekała bo cos było nie tak...druga kolezanka pierwsze dziecko rodziła SN ale z drugim zaplaciła wręcz za cesarke.

Wczoraj ogladałąm na TLC "Porodówke"i tam kazda kobieta dostaje znieczulenie i to jest ludzki poród a nie cierpiec ...za jakie grzechy pytam:happy::tak:Moze nie jestem za CC na zyczenie ale za znieczuleniem tak!AMEN:)

Kasiek dlaczego na blizne trzeba uwazac?Ja nie uwazałam specjalnie.Tak samo o krocze trzeba na poczatku dbac i "nieforsowac":-p;-)

Jaki upał od rana!!Dzisiaj zapowiadaja 36 w cieniu....ciekawe jaka bedzie pogoda jak pojedziemy nad morze bo chyba sie wybierzemy cały czas myslimy intensywnie nad tym...1000 zł trza liczyć :-(no ale tu o dzieci chodzi one juz pytaja kiedy na plaze idziemy hehe
 
Ostatnia edycja:
Sali nie no jednak się zgodzisz że CC to jednak operacja i ingerencja w Twoje ciało bardziej niż SN nie wiem może Ty byłaś wyjątkiem ale wszystkie dziewczyny na około mnie jak rodziły bardzo źle znosiły. A co do porodu SN według mnie to nie bolało straszne więc dla mnie to nie był największy problem... Mnie bardziej boli ból psychiczny jak bym kogoś straciła
 
reklama
O bólu psychicznym moge cos powiedziec;(

No pewnie ze sie zgodze ze to operacja,ale pierwsza CC zniosłam super nic mnie nie bolało od razu wstawałam itp.teraz mialam komplikacje które równie dobrze mogą wystapic podczas SN kto ogląda "Porodówke" albo "Prosto z porodówki" to wie o czym mówie;) Nie ma reguły na to;)Tak samo nie ma reguły ze kazdy poród jest taki sam,ze jak pierwszy był szybki to i drugi bedzie.Moja znajoma rodziła 4 razy(4 dziewczynki) i co poród to było gorzej a 4 najgorszy(dziecko 4500 ).Ja sie ciesze ze u mnie wszystko dobrze sie skonczyło bo to było ostatni raz,choc wiem ze jakbym teraz była w ciazy to CC tak czy tak bym miala,ale podziekuje:)

Takze życzę wszystkmi "cięzarówką" szczesliwego rozwiązania;)

Wampi plackiem leza po znieczuleniu ZO po ogólnym wstaje sie od razu jak nie ma przeciwskazan.
No u nas skwar az nie ma czym oddychac bynajmniej ja nie moge...tak mnie zaciska w klacie jakby mi ktos usiadł na niej...chyba cisnienie wysokie;/

WSZYSTKIM ANNĄ ,HANNĄ 100 LAT!!!;)))
 
Ostatnia edycja:
Do góry