reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mikołajki 2012

karlita

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Marzec 2010
Postów
3 413
Miasto
LUBLIN
Dziewczyny jeszcze lekko ponad miesiąc do Mikołajek
jednak to ostatni dzwonek by zaklepać termin.

Niestety przed 6 grudnia jest oblężenie i nie ma wolnego terminu i jeśli się na dniach nie zdecydujemy czy organizujemy Mikołajki to później możemy nie mieć szansy.

Kto jest chętny na taką zabawę ???

Od tego ile nas będzie zależy także cena. W zeszłym roku płaciłyśmy tylko za wstęp weekendowy bo Mikołajki były w niedzielę by jak najwięcej z nas mogło nas dotrzeć. Jednak by prowadzić dalsze rozmowy musimy mieć punkt zaczepienia.

W tym roku także proponuję takie rozwiązanie -
czyli Mikołajki w niedzielę rano (w porze przed obiadowej)

9 grudnia ?????


Nie muszę wam przypominać jakie to udane zloty były w poprzednich latach :-)
 
reklama
super :-)

to robię listę bo zgłoszenia przyszły też na pw :-) nie ukrywać się :-)

a termin ten niedzielny 9 grudnia rano pasuje ???
 
Ja też chętnie przyjdę na taki zlot:-):tak: mi termin odpowiada. A jak to wyglądało w poprzednich latach? jakieś konkretne zabawy sa organizowane czy jak, bo ja nie w temacie:sorry:
 
Iwonka w ubiegłych latach wyglądało to tak że do sali zabaw przychodzimy na dana godzinę i jak już jesteśmy wszystkie przychodzi Mikołaj z prezentami - prezenty kupujemy sami i zostawiamy pani w Bugi - i rozdaje...poza tym żadnych konkretnych zabaw nie ma...cena wstępu z reguły cena wejścia


mi pasuje.....:tak:
 
reklama

Podobne tematy

Do góry