reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MENU naszych marcowych pociech

reklama
No i jak tam cycolenie Agutek??

Kiepsko :baffled::-(

Koło 10.00 po 6 minutach jedzenia postanowiła oglądać świat, a cycka olała. A o 12.00 zjadła 90ml mleka. Teraz mam 16.30 a ona znowu od cycka się odwraca. Poczekam aż zacznie wołać o jedzenie i jeszcze raz spróbuję, a jak nie będzie chciała to podam butlę.

To już chyba koniec ;-)
Obraziła się na moje cycusie i już.
Ale zaobserwowałam, że głównie pojawiło się to po założeniu wkładki i jak dostałam okres...może to jest przyczyną?

No cóż :rolleyes:
Może i dobrze, że sama się odstawia, bo gdybym ja miała zadecydować to pewnie troszkę bym to przeciągała ;-)

A jak u ciebie?
 
Witam!Mój mały też ma skaze białkową.Dostał najpierw wysypki na brzuszku ,a następnego dnia na całym ciele.Poszłam więc do lekarza i okazoło sie że to skaza białkowa.Małego już nie karmię wiec pediatra przepisała mi bebilon pepti.Wysypka zeszła ale na brzuszku zostało,we wtorek ide na szczepienie i zobaczymy co to jest.A pediatra kazała mi używać hipoalergicznych kosmetyków.
 
Mój synuś znowy wysypany:baffled:nie mam pojecia po czym:confused: Czuje się wciąż niedożywiona i juz 3 raz od narodzin synka mam infekcję - słaba baba ze mnie:no::zawstydzona/y:Chyba niedługo zafunduje mu Sinlac i zaczne powoli odstawiać od piersi. Zaraz dojdą deserki i zupki:tak:Nie czuje sie z tym dobrze bo planowałam karmić tylko piersia do 5-6 mca, ale nic na siłę:no:
 
magdakap- skóra u mojej córci wygląda juz dosc dobrze. W tej chwili tylko troszke krostek ma na policzkach i brodce-ma takie jakby lukrowane miejsca ale to juz naprawde nic w porównaniu z tym co było:zawstydzona/y:
Musze jednak przyznac ,ze ja bardzo sie pilnuje ale wiem ,ze warto.
Tez czuje sie troche niedozywiona, powiedziałabym anemiczna nawet ale sie nie poddaje.
Magdakap moze spróbuj sie jednak nie poddawac z tym karmieniem-zmiejszysz wtedy prawdopodobienstwo na rozwinięcie sie alergii u synka w przyszłości.Bierzesz jakies witaminy?

A odnosnie jedzenia to teraz bezkarnie wcinam kukurydze w kolbach i to taka fastfoodową z KFC! Córce nie szkodzi a ja czuje przypływ energii dzięki tej małej odmianie:-D
 
a ja nadal nie mam okresu;-) ale nie tęsknię za nim :laugh2:
a butelke podaje małej sposobem, tzn najpierw cyc, potem wykorzystuje moment jej nieuwagi i wkładam do pyszczka butle.:szok: Zanim sie zorientuje troche sobie podje :laugh2:
mamy w sumie trzy butelki. Jedną Aventu (służy do odciągania pokarmu bo Mała nią gardzi i nie chce z niej pić, nie wiem , może smoczek jej nie odpowiada:confused:), i dwie szklane NUKa (po jedzieniu nie można jej za Chiny odkręcić:wściekła/y:. Robi to mój tata bo tylko on daje rade:laugh2:) i firmy Canpol Babies (ja Laureńka intensywnie ssie to zasysa smoczek i ten sie skleja:baffled:. Nie wiem. Głupie te smoczki jakieś:laugh2::baffled:)
 
Kiepsko :baffled::-(

Koło 10.00 po 6 minutach jedzenia postanowiła oglądać świat, a cycka olała. A o 12.00 zjadła 90ml mleka. Teraz mam 16.30 a ona znowu od cycka się odwraca. Poczekam aż zacznie wołać o jedzenie i jeszcze raz spróbuję, a jak nie będzie chciała to podam butlę.

To już chyba koniec ;-)
Obraziła się na moje cycusie i już.
Ale zaobserwowałam, że głównie pojawiło się to po założeniu wkładki i jak dostałam okres...może to jest przyczyną?

No cóż :rolleyes:
Może i dobrze, że sama się odstawia, bo gdybym ja miała zadecydować to pewnie troszkę bym to przeciągała ;-)

A jak u ciebie?
Ja podaję flachę 2 razy dziennie, pomiędzy nimi i w nocy cyc.. Potrek je chętnie i z butli i z cycusia.. Pokarmu mam nadal dość dużo, jak małego nakarmię koło 20 (niestety z jednego cyca, bo usypia zanim go przystawię do drugiego) to koło 23-24 drugi cyc już jest pełny i przed pójściem spać muszę trochę mleczka odciągnąć, żeby mi nie eksplodował :baffled:
A ja chciałam, żeby ilość pokarmu malała.. Chyba wprowadzę jeszcze jedną butlę niedługo :rolleyes:
 
Ja nocami eksploduję, na szczęście wtedy nie ma problemu z karmieniem, bo córcia bardzo ładnie je :tak:
Dziś w nocy jak jadła z lewej piersi to prawa cała mnie zalała - wkładka przemokła. Musiałam przystawić ją też do prawej piersi, a do tej pory cały czas każde karmienie było tylko z jednej piersi :happy:

Niestety w dzień jakieś miękkie te cycusie są. Oczywiście przy przechodzeniu na butlę ma to swoje plusy, ale podejrzewam, że ostatnio przez to córcia nie najadała się, a może nawet dlatego tak się denerwowała.

Ja teraz będę starała się przejść na butlę w ciągu dnia i zostawić karmienie piersią tylko w nocy :happy:
 
Natalce się ostro ulewa i pani doktor kazała nam kupic meleko z oznaczeniam AR :tak: przeżyłam szok w sklepie bo opakowanie takiego mleka kosztuje od 18 do 26 zl:szok::szok::szok: a Natalka wcina 2 opakowania na tydzień:-(
 
reklama
roksi ja za Enfamil AR dawałam prawie 28zł :eek:
A Natalka od dawna ulewa czy teraz jej się zaczęło dopiero?

Ja po tej puszce przechodzę na NAN HA. Jest tańszy o 10zł, a to już sporo.Mam tylko nadzieję, że nie będzie mocno ulewać po nim, bo po Enfamilu prawie wcale.
 
Do góry