reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
A co tu taka cisza? JA piję właśnie kawkę...która się przyłączy?
Dzisiaj urywam się z pracy i idę z Majcią do lekarza. Podejrzewam, że znowu jakaś alergia bo nocami męczy ją kaszel od kilku dni. I tylko nocami, w dzień wszystko jest ok... A ze moje dzieci sa alergikami po mamusi, musimy pewnie jakieś leki podać :/

Pogoda piękna. Całe popołudnie spędzamy na dworze. Jakubek już prawie jeździ rowerem na dwóch kółkach :)

Teresko spełnienia marzeń...i wszystkiego wszystkiego najlepszego!!
 
Hej :D

Marta zdrowka dla Majeczki.Mam nadzieję że lekarz wam pomoże i Majunia nie będzie się męczyć.
Gratulacje dla Jakubka,pewnie niedługo pozbędziecie się bocznych kółek :)


Mój Alan już od około 2 miesięcy śmiga na dwóch kółkach :tak:
Ma już większy rower i świetnie sobie radzi.Mąż nauczył synka jeździć i jest z tego bardzo dumny bo wciąż powtarza że taka kolej rzeczy jest,że to tata powinien nauczyć syna jeździć :-D i coś w tym jest.Męża rozpiera duma a synka ogromne zadowolenie :happy:


Teresko wszystkiego najlepszego :D
Necia spóźnione 100 lat dla synka i spełnienia marzeń :D
P.s. Zawsze możesz przyłączyć się do spotkania.Daj znać jak się zdecydujesz.


Moje suwaczki pięknie pracują ahhh :-D Sprawdzałam pogodę na Majorce a tam już 28 stopni :szok: SUPER!!!!:-D:-D:-D:happy:

Życzę miłego dnia!
:D
 
Ostatnia edycja:
Ja już wróciłam do pracy. Majka tak jak podejrzewałam ma alergię...Dostała leki i mam nadzieję szybko przejdzie.
Aga na pewno cieplutko będziecie mieli :)
U nas też tata uczy synka jeździć na rowerze. I nieźle im idzie, bo dopiero co zaczęli się uczyć a już Jakubek większy kawałek sam przejedzie... Szkoda tylko tatusia, ale formę łapie :)
My w poniedziałek z rana ruszamy na tydzień nad morze...podobno ma być pogoda :)
 
Witam
Marta zdrowka dla corci
Agnieszka pogoda Wam dopisze na pewno :tak:my juz myslimy o kolejnyhc wakacjach ale poki co narazie mamy inne problemy


A my mamy 4 dni wyciete Lenuska nam goraczkowala najwiecej miala 39,3 taka biedna rozpalona byla pojechalismy do lekarza i lekarz stwierdzi ze to prawdopodobnie od zabkow na drugi dzien goraczki brak za to wysypana wiec trzydniowka ma za soba


U mnie pogoda masakryczba wieje pada juz kolejny dzien jutro moja siostra przylatuje :-)

Zmykam Milego dnia
 
Helo!
Agnieszka pogoda Wam dopisze na pewno :tak:my juz myslimy o kolejnyhc wakacjach ale poki co narazie mamy inne problemy
Też tam myślę Aniu :-)
Zdrówka dla całej rodzinki życzę!
I oby szybko rozwiązały się wasze problemy.


U mnie ok.
Byłam na zakupach dziś kupić prezent dla męża bo niedługo ma urodziny:tak: i kupiłam nowiuśki telefon HTC Desire S mąż zadowolony bardzo :-D wycałował mnie i wyściskał na maksa
:-D
Kupiłam także kilka rzeczy do domu.
Weekend mam pracujący.Niestety mało mam czasu na bb ostatnio.


Życzę miłego weekendu i majówki :tak:
Pozdrawiam was!!
 
witam was

udanej majóweczki życzę!!!! :)

Fiol też już na dwóch kółkach śmiga sam:) załapał w jeden dzień :-) i oczywiście M go nauczył. Ale to było do przewidzenia jak swoją siostrę też w jeden dzień nauczył! :]
zdolne te nasze dzieciaczki są! ;-)

pozdrowionka!
 
reklama
Hej!

...ale tu cisza :szok: myślałam że jak zajrzę po dłuższej nieobecności to będę miała co czytać a tu pustki.
Lecz nic dziwnego pogoda w Pl piękna więc każda z was pewnie wolny czas spędza poza domem i słusznie,łapcie promienie słoneczne i nabierajcie energii :tak::-)
W UK pogoda okropna,deszcze,wiatry i zimno :dry: Oszaleć można :dry:
W tygodniu pracujemy więc spoko a w weekendy grywamy sobie na PS3 ze znajomymi w Quiz Buzz :-D nawet Alan gra z nami :tak: Polecam,świetna zabawa i rozrywka dla paczki znajomych :tak:


Marta Ty chyba się urlopujesz jak dobrze pamiętam...nad morzem :confused: Zazdroszczę Ci szczęściaro bo kocham wodę i morze :-D Odezwij się jak wrócisz koniecznie.Liczę na kilka zdjęć z nad morza ;-)



Brawa dla zdolnych małych rowerzystów!


Miłego dnia życzę!
 
Do góry