reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Hejo :-)

Ja juz w Irl wczoraj przylecialysmy

Miska zdrowka dla Was wyslij mi namiary na fb i na nk :tak:
Teska oby sie kiedys ten sen zrealizowal

a gdzie reszta Kinga,Agnieszka,i inne dziewczyny?

Milego wieczorku
 
Witam się!
Kasiu bardzo mi przykro z powodu teścia!!! Tulę mocno
Miska zdrówka dla dzieciaczków życzę!!! A jak Ty się czujesz?
Teśka cieszę się że Nadia spokojniejsza jest na pewno i Tobie od razu lżej:) a co do piersi to nie martw się za wczasu na pewno jest wszystko w porządku a lekarz rozwieje wszystkie Twoje niepokoje !!!
Aguśka a jak Twój Bartuś dalej się buntuje czy się uspokoił?
Pozdrawiam wszystkie mamy i Wasze pociechy:)
 
Witam

Mloda wyrazy wspolczucia....
Miska co u Ciebie?
Teska daj znac jak bedziesz po wizycie
Kinga i jak bylas u gina?
Agnieszka co u Ciebie bo cosik Cie nie widac na forum ani na fb

Qurde te dwa tyg w kraju zlecialy nawet nie wiem kiedy jeszcze jakbym z tydzien posiedziala to bym miala taki tydzien luzu nic moze nastepnym razem jakos inacej sie pouklada,najwazniejsze ze denstyste z Natalia zalatwilam i sama ze soba bylam u gina

Pozdrawiam serdecznie
 
necia oj buntuje buntuje i to chwilami jest coraz gorszy
a jak twoi chłopcy?jak Pawełerk sobie radzi w przedszkolu no i jak Adaś?też zaczyna bunt?
Aguśka u mnie jest dwóch buntowników :) czasem już sił brak bo dają sobie radę ze mną i z mężem :) dziś był właśnie jeden z takich dni ,że jestem wyczerpana!!! Pawełek w zerówce sobie radzi tylko największy problem ma z jedzeniem:( oj ciężko
 
reklama
A wiec tak bylam z mala u wizycie Nadia wazy 5 700:-)a ja musze isc na konsultacje do gina w sprawie tej piersi ,ale wizyte mam dopiero za miesiac ech ,ale jakos ulzylo mi bo to raczej nic groznego:)
 
Do góry