reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

dziewczyny długo mnie nie było....
pozdrawiam wszystkie ciepło
Miska z tymi alimentami to nie wiadomo cyz się śmiać czy płakać
Kinga gratuluję pracy!
ale Kochana to Ciebie cały dzień nie będzie teraz w domu co?
gdzie pracujesz? w jakich godzinach? jak dojazdy? pasują?

Necia życie znowu Cię nie rozpieszcza?;/ trzymam kciuki i życzę dużo siły.

Bakalia chyba pytała o szkołę rodzenia... coś jest przy gabinecie dr Wiśniewskiej aczkolwiek ja osobiście samej dr nie polecam, a jak jest ze szkołą czy to ona prowadzi czy ktoś inny to nie wiem
ale wiem że warto się zapisać do poradni K w przychodni zdrowie:)

ja tam do szkoły rodzenia nie chodziłam, jakieś filmiki z internetowej pooglądałam i... urodziłam;)

poza tym widzę że jesień zaczyna dobijać. humory kiepskie... problemy dokuczają.
ja mam miesiąc czasu węzły chłonne powiększone. faszerują mnie lekarze lekami i guzik.. zero poprawy
mała też chora

jesień jesień...
 
reklama
Bietka właśnie dziś też się dowiedziałam o tym że dr. Wiśniewska prowadzi zajęcia dla ciężarnych, na razie spróbuje skontaktować się z położnymi z które prowadzą zajęcia ;) Ja nie myślałam nigdy o takich zajęciach, ale dla męża i jakieś uspokojenia swoich myśli zaczniemy ;)
 
no coś nam kuleje wątek...
dziewczyny pisać pisać;)
Bakaalia jak maluszek daje Ci do wiwatu? kopie często? ja pamiętam jak mała się przewracała w brzuchu:) to było niesamowite:)
Kinga jak tam praca???
 
witam

ja dzisiaj dzień sprzątania,troszkę dzieci pogoniłam do pomocy a co niech też coś robią
głowa mnie troszkę boli ale trzeba coś zrobić,bo kurka samo się nie chce

miłego popołudnia
 
Hej
fatycznie cisza- ale weekend mamy.
A my mamy chrypę, tzn mały ledwo Go było wczoraj słychać dziś już lepiej, jutro mam nadzieje będzie już za nami. Pierwszy raz udało sięsamodzielnie ułożyć wieżę z klocków, były brawa a potem się chłopak zestresował i chciał koniecznie jeszcze klocka dołożyć i wieże przewrócił, jak się starał odbudować że się poślizgnął i było bęc na podłogę :/
Robimy już po 4 samodzielne kroczki także też za każdym razem brawa są :) i taki dumny z siebie że już bez oporów się puszcza i próbuje :)
Ja za tydzień dopiero do pracy także Nel jak wyzdrowiejecie to może uda się zgrać, a może i Ania znajdzie chwilkę.
Aniu- a odnośnie Ciebie twarda bądz, trzymam kciuki za trafione decyzje:)
 
reklama
Do góry