reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Widzę że dziewczyny planujecie wspólne spotkanko fajnie;-)szkoda że ja sie nie moge przyłączyć:-(
my byliśmy dziś karmić gołąbki potem na huśtawce mały już zjadł obiadi ogląda stacyjkowo bawiąc sie:-)
 
Witajcie:)
Ania i Kasia jeśli moje młodsze dziecię nie zachoruje to ja też mogę się spotkać o tych godzinach:) a w środe mi też nie asuje bo teściowie do nas przyjeżdżają na imieninki Pawełka:) To jeszcze tylko miejsce trzeba wybrać?
 
To ja proponuje wstepie czwartek lub piatek...a miejsce...zapraszam do mnie lub gdzies na sale zabaw.Jak chcecie.W czwartek tylko mam nadzieje ze nic nie wypadnie bo na 15 mamy w przedszkolu zebranie i chyba dluzej niz godzinke nie bedzie...
 
Mloda,Necia to ustalcie gdzie co i jak.Jak mloda proponuje ze zrobic cos dobrego hehehe to sie zgadzam ja nie umiem :laugh2: to dogadajcie sie a ja sie dostosuje.wtedy odbiore chwile wczesniej olina to tak na 16,16:30 mi pasuje.
 
reklama
Do góry