reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Neciu zadko chyba mozna natrfic na dobra tesciowa ,stosuje sie do rady i juz sie nieprzejmuje:)to fajnie ze zdrowko wraca .tez zauwazylam te pustki ,zaczyna sie sezon na chorowanie zycze oczywiscie zeby ominelo nas i nasze dzieciaczki ,chociaz mnie cos dzis drapie w gardle zaraz zrobie ciepla herbatke i wezme rutinoscorbin.kingus mam nadzieje ze rownie slicznie bendziemy wygladac jak te emotikony w twoim poscie:)
 
reklama
Witajcie kochane!
U nas już lepiej...babcia przyjechała :)
Dzisiaj smętny dzień troszkę...
Ale kilka godzinek i weekend :)

Która pije ze mną kawkę?
 
Teśka masz rację rzadko się zdarza dobra teściowa:) i uważaj na zdrówko zrób sobie ciepłe mleczko z miodem i z masełkiem pomaga na gardełko można też czosnku dodać:) a jutro na pewno będziesz wyglądała pięknie :tak:
Kinga dziękuję:)
Marta witaj:-)
 
Hej hej

Aga brawa dla Alana za złoty medal:) rośnie Ci olimpijczyk!!!
Dziękujemy necia ;-)
Być może wyrośnie z niego olimpijczyk,nigdy nic nie wiadomo:)
Buziaki dla Twoich maluchów,dobrze że zdrowie wraca :tak:



Widzę deszczowo w Iławie uuuuuu ale nie ma co się przejmować przecież jesień jest taka piękna!
A i na deszczowe dni podobno są sposoby.


Pozdrawiam was i życzę miłego weekendu :-)
 
Ahnieszka super masz ten świąteczny suwaczek.Bede zerkała co by w miare wczesnie wyrobic sie z prezentami,:happy:
Teska a ja mam fajna tesciowa:tak: oby taka zostala.

Dla reszty zdrowka!!!! Ja chce jaka robote buuuuu.
 
A jak fajnie się patrzy na twój świąteczny suwaczek :tak:
Dziękuje :tak:
Tak na prawdę to Święta tuż tuż,moment zleci a Ja jak zwykle nie mogę doczekać się tego magicznego czasu!
Pozdrawiam :)
P.s.Buziaki dla dzieci Marta:)

Ania_g21 Dziękuje również:)
Cieszę się ze wam się podoba i pewnie zerkajcie na niego w każdej chwili :-)
Pozdrawiam Aniu:)
 
Hej

Padam rano na sesje bo tydzien temu niedotarlismy pozniej zakupy i niedawno wrocilismy

Agnieszka ja tez sie nie moge doczekac tego magicznego czasu

Teska powodzenia jutro

Dla reszty zdrowka !!!
 
reklama
Witajcie,
ja miałam mały maraton w pracy, i nie miałam kiedy do was popisać :(
Teśka- trzymam kciuki za jutrzejszy dzień oby piękne słoneczko było i wszystko się udało.
U nas ok mały poszedł spać, dziś robiliśmy lazanie :) Mały cały czas jest na "nie" i straszy nerwus się zrobił, jak dziś mu wieża z klocków nie wychodziła to tak krzyczał, że chyba cały blok słyszał.
Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki.
 
Do góry