reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Niech taneczny lekki krok, będzie z Wami cały rok.
Niech prowadzi Was bez stresu,
od sukcesu do sukcesu!
Szczęśliwego Nowego Roku!!!
:-):-):-)
Witaj Aniu! Zapraszamy, zapraszamy!!!

Ostatni dzień pracy w starym roku :cool2: Faaaaajnie... Wczoraj szampańsko, dziś powtórka :sorry2:
Hanuta sprzedajemy na noc dziadkom a sami posiedzimy spokojnie przy winku w domciu. Małż obiecał kolację przy świecach :cool2:

 
Hej dziewczyny. Można się dołączyć? Jestem Ania i mam córkę Paulinę, mieszkam w Nowym Mieście Lubawskim
Pewnie że można:tak::-)
U nas od ponad 2 tyg nocki to koszmar. A raczej to że Miłoszek za nie całe 5 tyg roczek będzie miał i pośpi po kąpieli godzinkę a potem chce się bawić do 24-2 w nocy.:no:
 
Pewnie że można:tak::-)
U nas od ponad 2 tyg nocki to koszmar. A raczej to że Miłoszek za nie całe 5 tyg roczek będzie miał i pośpi po kąpieli godzinkę a potem chce się bawić do 24-2 w nocy.:no:
Moja to śpi po południu z godzinę i non stop chodzi spać między 24 a 1 w nocy i tak codziennie. Jeszcze nie było żeby o 22 zasnęła:szok:
 
Witam nową mamusię:-)

Również dziewczyny życzę wam wszystkiego najlepszego w tym nowym roku 2010!niech się spełnią wszystkie wasze marzenia i aby zdrówka nigdy nie zabrakło:-)

My sylwestra spędzamy sami tzn.w trójeczkę,wcinamy czipsy i drinkujemy...:happy2:

Bawcie się dobrze :happy2:
 
ohhh Kinga dziękujemy za pamięć i życzenia :happy2:
pozdrawiamy ;-)



a jak po sylwestrze?my siedzimy i wcinamy śniadanie a po południu urodzinowy torcik Alanka,zdmuchiwanie świeczek i prezent.
Jedziemy także do miasta kupić nowego laptopa bo ten nam się psuje :baffled: także tak zaczynamy nowy rok.
 
reklama
Najlepszego dla przystojniaka
zdrówka, szczęścia, pomyślności,
małych i dużych radości,
uśmiechu, satysfakcji bez liku
i dużej ilości pozytywnych bzików :-D


My z kolei tegorocznego sylwestra spędziliśmy osobno ale w ciągłym kontakcie telefonicznym;-) Mąż z dziećmi wyemigrował do siostry i męża do Poznania.Młode małżeństwo a mają problem z produkcją potomstwa starają sie juz 3 lata i nic więc nasi chłopcy sa przez nich tak rozpieszczani że gdy tylko padło hasło "jedziemy do cioci Ewy" chłopcy byli wniebowzięci :-) nooo a dlaczego ja tu? otóż po pierwsze nie zmieściłam sie do samochodu bo moi mężczyźni mieli spore pakunki do dostarczenia a druga sprawa to taka iż sama sobie urządziłam małą imprezkę w miłym i kameralnym gronie więc wilk syty i owca cała;-)
Moja trójca zajada śniadanie z tego co mi wiadomo a u mnie pustki w lodówce po wczorajszym :szok: normalnie głoduje :-p


 
Do góry