reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

reklama
Cześć dziewuszki!! Ja już jestem po wojażach i mogę sobie spokojnie poklikać, bo dzieciaki już śpia:-):-):-)
Marta nie mart wię kochana, może Twój Antoś tak ma, moja Antosia też jest jakaś leniwa i nie mówi jeszcze swojego "ba", czy "ta" a słyszę, że w inne bąble w małej wieku nadają tą swoim językiem jak meserszmity;-)
Agnieszka gratulacje ciociu, i jutro prosimy o szczególowe relacje z pierwszych zajęć!!
Atra wszędzie dobrze ale w domciu najlepiej co?? Zdjątko super!!
A ja dzisiaj wyruszyłam na zakupy, w końcu przeceny a też muszę coś sobie kupić, bo w niedzielę mamy imprezę weselną (kolega ożenił się i mieli skromną imprezę rodzinną, a w niedzielę robi imprezę dla znajomych). I wiecie jak się wkurzyłam, nic sobie nie kupiłam, i mocno postanowiłam, ze czas już się wziąść za siebie!!Bo co nie przymierzyłam to wszędzie fałdki tluszczu:wściekła/y: widać!!! Wypowiedzialam im wojnę i dzisiaj nic słodkiego nie tknęłam;-)
A wieczorkiem z koleżanką wyszłam do człowieków (wiecie jak to jest w domciu non stop) na Ani Mru Mru (graki dziś w olsztynie) . Fajnie było, pośmialam się aczkolwiek w ręku cały czas trzymałam tel. w razie jakby tatuś miała problema z córunią;-);-)
 
I ja się kadę już...
Miłej nocy dziewczyny!
dobranoc_04.gif
 
Witam dziewczyny!
No ja już na nóżkach od 10 minut,właśnie popijam ciepłą kawusię,w domu zimno jak cholera(włączyłam kaloryfery więc za chwilkę klimat będzie bardziej przyjemny)U mnie jest godz.5.48 :szok: heh ale ranny ptaszek ze mnie :-D no ale cóż obowiązki,muszę się spakować,przygotować i odprowadzić Alanka do przedszkola itd.Mąż do pracy też oddelegowany a młody jeszcze śpi:tak::-)
Aparacik spakowany może pstryknę kilka fotek jak będzie okazja:tak:
Lecę się ogarnąć!
Miłego dnia laseczki!:-)
 
reklama
Witam się...... :-)

Dziewczyny alez Wy produkujecie...... :szok::szok::szok::szok::szok::szok:

Co do nocnika to moja Jula nauczyła się w ubiegłe lato... wczesniej owszem siadała robiła albo nie... wołała albo nie..... a latem nałozyłam majty na tyłek i tyle.... nauczyła si/ę w kilka dni i dośc szybko może w przeciagu 2 tygodni zaczęła robic na kibelek.... miała 2 i pół roku..... myslę że nie ma co na siłe.... dziecko samo bedzie gotowe i zacznie wołać i kontrolować.....

Co do mówienia moje bardzo szybko nauczyły sie mówić z julia w wieku 1,5 roku można sie było dogadać..... zaczęła powoli składać krótkie zdania w okolicach 2 lat i potem jakoś poszło.... Wik to samo mówi bardzo duzo i wiadomo o co mu chodzi... oczywiście jak to dziecko zmiękcza ale to co mówi jest zrozumiałe....
W sumie to nawet nie wiem jak to jest z tym mówieniem.... kiedy i ile powinno.... Wik uczy sie od Juli, poza tym ja siedze z nimi w domu (teraz już z Wikiem tylko) i cały czas mówie .... opowiadam co robie, gdzie idziemy itd.... jak obieram ziemniaki to tez mówie ;-) pewnie sporo to daje....:happy:

Tosika z Olsztyna jesteś? ja prawie .... jakies 15 km ..... ale mieszkałam tam 27 lat.... :-D


Miłego dnia!
 
Do góry