reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

arta no to zakupy zrobione jak widze! :)
u nas tez juz dzis ostateczne zrobilismy, nawet sobie bluzke kupiłam:tak: a mężowi na urodziny kupilismy koszulę :blink: bosko wygląda.
Filipkowi też kupiłam super koszulę w 5.10.15 wystroję Go na świeta i urodzinki:-)
 
reklama
Kinga super, ze i u was zakupy udane. Ja chyba sobie jutro też kupię bluzkę taką jak siostrze, bo mi się strasznie podoba :)
Jak mi się podobają takie małe słodziaki w koszulach....ja JAkuba też wystroję :)
 
Jeśli chodzi o różnicę wiekową to nie planowałam taaak dużej:-( Jak misiek się urodziłam to jeszcze studiowałam, a później moje instykty macierzyńskie zostały zaspokojone i już nie chciałam drugiego bąbla :-( Miałam swoją ukochaną istotkę, ale gdzieś od dwoch lat moj szanowny M zaczął mnie molestować, a później wręcz dręczyć, że przydałoby się malemu rodzeństwo. Ja oczywiście bylam twarda i nie ugięta, bo już mialam odchowane dzieciątko, spełniona zawodowo a tu znowu pieluchy????:-( Ale później zacząłam analizować, ze jak nas zabraknie to misiek zostanie sam, a jak już zaczęłam oglądać się za wózkami, no to był sygnal, że chyba już czas. I to była moja druga najmądrzejsza decyzja w życiu. :happy::happy::happy::happy::happy::happy:
Atra jak najbardziej mogę być waszym doradcą w wychowaniu starszaków ale was będę się radzić w wychowaniu mojego maleństwa (ja kompletnie już nic nie pamięatm jesli chodzi o obcowanie z niemowlakami) :-):-):-)
 
Tosika to prawda, podobno im dziecko starsze,tym trudniej zdecydować się na kolejne. Ja mam nadzieję, że w przeciągu 1,5 roku będziemy już w stanie zdecydować się na drugą pociechę, bo nie chciałabym żeby była duża różnica wieku między dziećmi. Ale narazie piorytetem jest koniec studiów i obrona, a potem zmiana pracy...i do dzieła hehe
Kinga dobranoc.

Ja też zaraz uciekam...Ale udało mi się nowy nabytek do sieci podłączyć...a to sukces..bo ja taka niemota komputerowa jestem hehe
 
Tosika a jak...a nóż widelec pościelone łóżko by się przydało :)
He Kinga masz racje...ja to nawet już zapominam jaki to malutki był Jakub :)
 
reklama
udało mi się nowy nabytek do sieci podłączyć...a to sukces..bo ja taka niemota komputerowa jestem hehe
gratulacje;-)


He Kinga masz racje...ja to nawet już zapominam jaki to malutki był Jakub :)
ja też zapomniałam te czasy :happy:

Witam się z rana.
Dziś poniedziałek, najgorszy dzień tygodnia jaki może być for me. cały dzień bede sama z synem. No ale wieczorek z mężem;-)
Milego dnia
 
Do góry