reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Hej a tutaj co takka cisza?:confused: gdzie wy sie podziewacie dziewczyny wszystkie?
takie zapracowane jestescie..?
napiszcie co u was słychac i jak tam wasze dzieciaczki:tak:

U mnie wszystko ok! :)
milego dnia
 
reklama
Witam wszystkie !!!!!!!

Widze że omineła mnie burzliwa dyskusja ;-) :-):-):-) Przyznaje troche racji Martaji i troche natila20 jestem pośrodku :laugh2::laugh2::laugh2: ale już nie kłocccie się laski szkoda zycia na to :-).

Ja własnie szykuje sie do pracy Neluszka z nianią na spacerku. Jestem wniebowzięta mam tak super opiekunke że szok;-) nie chce chwalic dnia przed zachodem słońca ale trafiła mi się jak na razie złota kobita Z anielskim spokojem:blink: Psychicznie jestem spokojna wogóle pierwszego dnia przyniosła Nelusi różyczke od razu wiedziała co ma robić nic nie musiałam mówić.
Wczoraj wrócilismy od teściów było naprawde miło wypoczełam na maksa:blink:
A zaraz zwijam się do pracy
U nas ok najaważniejsze że jestesmy zdrowi reszta to pikuś. A co u was.

I szybka focia z babcią



 
hej!
Kucia jak miło ze sie odezwałas:-) fajna foteczka! no jasne ze najwazniejsze zdrówko:tak: i ciesze sie że z opiekunki jestes zadowolona oby tak dalej! buziaki

Ja własnie wróciłam z synkiem z plaży. Byłam z moją klezanką i jej córeczką było bardzo fajnie:)
Filip teraz spi, jak sie obudzi to jemy obiad i idziemy na spacer w trójke:) rodzinnie.

pozdrawiam wszystkich!
buziaki
 
Kinga dobrze ja widze z suwaczka ???? wybieracie się na jakiś wypad nad morze ??? za 20 dni ? fajowsko ? a gdzie jedziecie?

A tak na marginesie blisko macie plaże?

A co u reszty mamusiek i ich pociech słychować;-)?
 
kucia jedziemy do Gdańska i do Sopotu:) do mojej szwagierki na 5dni:happy: też sie ciesze z tego wyjazdu hehe.
A na plaże mamy kawałek co prawda i jeździmy autobusem. Filip uwielbia takie przejażdżki:tak:
 
Kinga 85 ja akurat jestem z wielkopolski tzn mieszkam niedaleko Poznania , a tu trafilam bo u nas na lipcowkach jest jedna mazurska mama i tak wkleila pewien post i tu jestem :)

Martaja , masz racje kileliszek tez nie jest bezpieczny :) Przepraszam Cie mam nadzieje ze juz sie nie gniewasz ?Poprostu pisze to co mysle i moze wlasnie to jest zle:)
 
natila nie jest złe to że człowiek pisze i mówi to co myśli:) ważne jednak aby się zastanowić zanim sie cokolwiek powie zwłaszcza osobie którą sie nie zna:tak:
co u was słuchac?

My wychodzimy z mężem do znajomych na małą popijawkę:-p
ide sie szykowac.
miłego wieczoru!!!;-)
 
Kinga masz racje :)Milej imprezki zycze :)
U nas zuzka chora ,ma zapalenie gardla i temperature 38 stopni .Dostaje antybiotyk i tantum verde juz dzis lepiej sie czuje :)A ty gdzie mieszkasz?
 
reklama
ojejj no to życzę aby Zuzia szybko wyzdrowiała,bidulka. Moj Filip ostatnio też był chory i leżał w szpitalu z 40stop gorączką, musiał mniec kroplówki. Potem w domu tez dawałam mu tantumverde i antybiotyk i wyzdrowiał:)
Zuzia tez na pewno wyzdrowieje a na gorączke polecam paracetamol w czopkach:tak:

Ja jestem z Iławy:)

dzieki! na pewno bede sie dzis dobrze bawiła he;-)
 
Do góry