reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Kinga - łądnemu we wszystkim ładnie :tak: A tobie w nowej fryzurce nawet baaardzo ładnie ;-)

Natala - ja bym swojego na jakiś czas z domu wyprawiła, bo jeszcze trochę a na noże pójdziemy :dry: Potęsknicie ale za to jak wróci ... :cool2:

Rano byłam z Hanią w Giżycku u alergolog. Prawdopodobnie to alergia kontaktowa ale nie wyklucza pokarmowej. Mnóstwo zaleceń i następna wizyta w sierpniu a potem testy w listopadzie. I do jasnej ch.olery nie mogę znaleźć w całym swoim mieście białych koszulek/bluzeczek a takie ma nosić mała :angry: Mamy też zakaz noszenia body, jedzenia produktów z linii uczulających, używania płynów do płukania nawet tych z jelpa a nakaz wielokrotnego płukania ciuszków i ubierania jej w przewiewne ubranka. Najgorzej z jedzeniem ale na szczęście są jeszcze słoiczki dla alergików :huh: Dostałyśmy też maści robione i gotowe i nakaz używania ketotifenu do upadu. Za miesiąc mamy dzwonić i powiedzieć czy widać jakieś zmiany. Aha- wysypka na rączkach, buźce i nóżkach to nie wysypka tylko rogowacenie mieszków włosowych ale na brzuszku i pleckach to już wysypka.
Ale się rozpisałam :dry:
Ja jutro jadę po południu na przegląd podwozia do mojego ginekologa do Ełku. Wiem, że coś jest nie tak i tylko mam nadzieję, że wypalanki/wymrażanki mnie ominą.

Jak się uda to wpadnę tu później. Dzidzi śpi już 2 h, czas wstawać, jeść i na spacerek, bo mamy 16 stopni ale coś się zaczyna chmurzyć :baffled:
 
reklama
Witam cieplusio:-)

My tez obleciałyśmy dzisiaj na 3 godzinny spacerk z Neluszką i jej kolezankĄ suuuuper było pogoda jak znalazł. Jutro wyjęzdzam do mamy na tydzien wiec ale spoko luz jak czas pozwoli bede zaglądac do Was ;-). Moja Nel od jakiegoś czasu bardzo marudna sie zrobiła pod wieczór:baffled: przez godz po kąpieli ryczy. Podejrzewamy dziąsełka ale sama nie wiem:dry:

Nineczko współczuje Wam alergi mam nadzieje że to mija z wiekiem trzymam kciuki za Was Haniulka i tak dzielna dziewczyneczka z niej. Od czego sie biora takie alergie? Lekarze sa w stanie stwierdzić? Biedna kruszynka,

Kinga ja osobiście tez preferuje krótkie hery sama takie nosze ze wzgledu na wygode chociaz czasami chciałoby sie miec dłuuugie. Fajnie wygladasz ale nie moge sie przyzwyczaić ale to pewnie kwestia czasu:-) A jak Ty się czujesz? Co mąż mówił ? Fotki suuuper Filipek zmęzniał nie ma co:tak: a jak sie slicznie uśmiecha:laugh2:.

Grubelku dziekuje za rade w sprawie karmienia. Zaczne tak jak Ty pisałas. Na poczatku od jabłuszka a poxniej zobaczymy:nerd:

W ogóle laski dziekuje za rady jestescie kochane.

Natala zobaczysz szybciutko minie ten czas bez meża a.... powroty sa całkiem przyjemne....

Dobra ucoiekam pakowac sie . Buźkaaaaaaaaa i jeszcze szybcia focia;-)




 
Witam wieczornie na spokojnie :-)

Kinga super!:tak: Włoski takie blond masz swoje? bardzo ładny kolor :tak: tez wole krótkie i takie mam... a te hery! :-D:-D:-D:-D:-D:-D usmiałam się chyba już staruszka jestem nie na czasie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

Nineczko biedny Hanut ale głowa do góry zobaczysz bedzie dobrze... tez mamy takie zalecenia ... u Julki juz nie ma uczulenie po ostatniej masci teraz tylko balsamik i dieta.... w nd zjadła jajko z niespodzianka i odrazu caa czerwona- wniosek zadnej czekolady dzis skórka ładna dostała wieczorem małego danonka zobaczymy jak bedzie rano... :confused: a! i podobno po czekoladzie uczulenie pojawia sie odrazu dosłownie w przeciagu kilku minut dziecko robi sie czerwone.....

Kucia jak coś to pytaj:tak: kazd Ci pomoze , podpowie....:tak:

Natala smutasku głowa do góry.... teraz wisona czas szybko minie zobaczysz. trzymaj sie cieplutko!

A! co z Madzia?


Miłej nocki!
 
cześć dziewczyny!
miło mi że zdjątka wam się podobały:happy: to nie jest mój naturalny kolor włosów, ja jestem brunetką. Bede niedługo farbowała na ciemny kolor, z blondu rezygnuję już na zawsze bo mi sie znudził na maksa. Mężowi podoba się moja nowa fryzura, miałam już takie włosy krótkie nie taz a ostatnio bedąc w ciąży.
U mnie wszystko ok, zalatana ostatnio jestem. Dzis od rana też na mieście załatwiałam sprawy i robiłam zakupy i to wszystko z moim synem.

nineczko życze z całego serca aby alergia poszła precz.
natalia na pewno szybko ci zleci ten czas bez męża, nie jest ci łatwo i wyobrażam to sobie bo z moim tez się mało widzę, ale zobaczysz ze niedługo wróci a powroty są mmm super!:tak:
kucia twoja Neluszka oczywiście śliczna jest jak zawsze, bardzo ładne zdjęcia! Z wprowadzaniem posiłków to na spokojnie najpierw jednoskładnikowe a potem juz można mieszać:tak:

no własnie a co z MADZIĄ??

pozdrawiam serdecznie i ściskam was!
lece robic obiad

zapraszam na blog happyfamilia - Onet.pl Blog
 
Witam Laski po kilkudniowej nieobecności:tak:
Kinga sliczne zdjęcia;-) piekna z Was rodzinka, jak z katalogu:-)
Kucia Nelusia rosnie jak na drożdzach:tak:
Natala i jak bez męzusia?? Szczerze mowiąc ja dużo bym dała za jaks rozłąkę, dobrze by nam to zrobiło.
Nineczko mamy nadzieje ze ta alergia szybko minie, niestety czasami tak jest ale zobaczysz, teraz bedzie tylko lepiej.
a u nas pogoda może byc, ja mam duzo pracy, zreszta jak zawsze, i mam super wiadomośc, znalezlismy juz dziake pod budowe domku, tzn wczesniejmielismy ale polowalismy na taka nad jeziorem i kobieta w koncu zdecydowała sie spzredac, teraz szybciutko to sfinalizujemy i rozpoczniemy budowę, bardzo sie ciesze bo juz zaczełam sie rozgladac za duzymi mieszkaniami.
a to Antonio i jego minki:
 
Antoś: :-):-):-)
 

Załączniki

  • 1933058266.jpg
    1933058266.jpg
    2,2 KB · Wyświetleń: 25
  • 1931138266.jpg
    1931138266.jpg
    2,8 KB · Wyświetleń: 24
  • 1927368266.jpg
    1927368266.jpg
    3,3 KB · Wyświetleń: 25
  • 1925238266.jpg
    1925238266.jpg
    2,5 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Do góry