reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mazurskie mamy !!!

Marta no to super udanego wypadu!;-)Film naprawde fajny!
A ja już na nogach.. bubek dziś mi zrobił pobutke :dry:
nic innego jak isc teraz zrobic sobie kawe..
 
reklama
dZIEŃ dOBEREK :-):-):-):-)

Kurcze laski zagladam za okno a tu...... śnieg!!!!!!!!!!!!:baffled::baffled::baffled: Jajka jak berety

Byłyśmy wczoraj z Nelusią na badaniu. Jestem zadwolona że te szmert to nic poważnego powinna z tego wyrosnąc za 6 miesiecy kolejna kontrola. Ale sama wizyta dziewczyny powiem WAm koszmar. Laska była tak nieprzyjemna strzeliła focha że Neluszka zaczęła płakać co w cale się nie dziwi bo w pokoju było zimno a trzeba było Nel rozebrać do papmersa. Na co ona badania nie bedzie jak dziecko będzie płakać i FOCH :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Mówię Wam ile mnie to kosztowało żeby nic jej nie powiedzieć. SZOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po powrocie pokłóciłam się z Kubą ( kurcze biore te tablety antykoncepcyjne ale jestem nerwowa ) ale czasami Laski to rece opadają !!!!!!!!!!!! NIE ROZUMIEM TYCH MĘSKICH MAMUTÓW ZA CHOLERE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

martaja GRATULUJEMY RÓWNIEŻ ZĄBUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONIECZNIE ZRÓB FOCIE czekamy :tak:. No i super masz z głowy tez swojego ząbusia.

natala_2006 wszystko bedzie zobaczysz MUSI.....

maarta100 Ty to jesteś ranny ptaszek :szok::szok::szok: Miłego wieczorku dzisiaj i konieznie opowiedz nam jur\tro jak film i wypad się udał.

Dobra spadam dziewczyny obudzić i nakarmić szkraba. BUZIOLEEEEEEEEEEEE

 
Filipowi przebił się w końcu 13 ząbek!:-)

natala ja 3mam kciuki bedzie dobrze kochana! Jak bedziesz miała czas napisz co i jak. buziak
A mój Filo zasnął wiec mam chwile dla siebie:)

kucia ciesze sie że to nic poważnego! :)) A co do tej baby to wiesz co brak słów! *****! ja to bym sie odezwała znając moją osobowość:angry::cool2: a co! za to jej płacisz aby cie godnie przyjeła i zbadała twoje dziecko.... !!! ahh zdenerwowałam sie! sory
a co do męskiej płci. hmmm coś nieco wiem na ten temat i powiem ci ze faceci nigdy nie spełnia naszych oczekiwań:dry: ale tez nie są tacy źli;-)

milego dnia
buziaki!

 
Witam sie jestem:tak:

U nas tak
W Elblagu wypoczełam... Julka dostała zapalenia uszu - juz jest dobrze dostała antybiotyk syrop, nowe maści na uczulenie i ogólnie jest lepiej... Wik wyzdrowiał.... ale maruda sie stał i juz drugi dzień wrzeszczy i chce na raczki...:baffled: podejrzewam zęby z góry ale jeszcze nie ma nic...

No a co do facetów to ostatnio staneło na ostrzu noza, ale juz jest ok nawet super... zobaczymy co dalej....;-)

No cóz juz tacy są, a my ich kochamy.....;-)

Martaja gratuluje zębolka :tak:

Kucia ciesze sie że z Malutką ok... bedzie dobrze zobaczysz... co do lekarki to nie komentuje :wściekła/y: Ja podobnie jak Kinga zareagowałabym i zabrała dziecko i wyszła... to nie była prywatna wizyta? Wiesz ostatnio mam bardzo negatywny stosunekj do służby zdrowia i lekarzy z łaski.... jak moge to staram sięleczyc prywatnie ale nie zawsze... Właśnie w Elblagu wezwalismy takeigo lekarza... no cóż... byłam bardzo zadowolona... leki które przepisał poskutkowały potem jeszcze udzielał rad przez telefon.... wział 60pln za wizyte wydaje mi sie ze mało bo w Olsztynie za wizyte na która ide płace od 70 -90 pln a to było w domu....

Natala trzymam kciuki i myslę o Was.... musi byc dobrze z Amelką :tak:

Maarta gratuluje awansu...:-)

Madzia odzywaj się częściej... co u Was?:tak::happy2:

Jak o kims zapomniałam to przepraszam... miałam troche do nadrobienia...:zawstydzona/y:

Miłego dnia!
 
Marta i jak film. Teksty są bezbłędne, prawda?! :)
Kucia tak się cieszę. Widzisz mówilam ci, ze dzieci wyrastają ze szmerków!! A co do lekarza to wybacz, ale się nie wypowiem...bo ocenzurowaliby moj post...tragedia.
Grubelku widzisz...nie doczytałam...w niedziele też w Elblągu byłam...Juleczce dużo zdróweczka zyczymy...A Wiktorek...biedactwo jak to ząbki to znowu się nacierpi. A co do drugiej połowki...życzę aby wszystko było już cały czas super!!
A teraz focia zębolka...dopatrzycie się napewno!! A fotka zrobiona z bliska więc tylko buziulka mojego misia jest :)
1006334ge1.jpg
 
martaja piekny ząbusiek :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak: GRATULACJE!!!!!!!

Kinga85 dla Filipka tez za szczesliwą trzynastke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajna fota ;-)

Grubelku dobrze że wypoczełaś to podtsawa teraz już będzie dobrze:-):-) trzymam kciuki i zdróweczka dla Juleczki i Wikiego od cioci Moni:tak:

My niedawno wróciłysmy z Mychą:cool2: ze spacerku troszke pospała i juz sie wierci więc spadam papaapapapap

 
reklama
Do góry